حق طلبی دانشجویان آمریکایی حکایت از گسترش بسیار عمیق جبهه مقاومت دارد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 101270
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۶:۱۲ |

حق طلبی دانشجویان آمریکایی حکایت از گسترش بسیار عمیق جبهه مقاومت دارد

پیمان فلسفی، نماینده مردم تهران در مجلس دوازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار «رسالت» اظهارکرد: رژیم صهیونیستی، رژیمی منحوس و خبیث می‌باشد که همواره درصدد اقدامات جنایت کارانه خود است و با دیوانگی هرچه تمام‌تر سعی در کشتار مردمان بی دفاع دارد.
حق طلبی دانشجویان آمریکایی حکایت از گسترش بسیار عمیق جبهه مقاومت دارد

پیمان فلسفی، نماینده مردم تهران در مجلس دوازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار «رسالت» اظهارکرد: رژیم صهیونیستی، رژیمی منحوس و خبیث می‌باشد که همواره درصدد اقدامات جنایت کارانه خود است و با دیوانگی هرچه تمام‌تر سعی در کشتار مردمان بی دفاع دارد. اقدامات نتانیاهوی جنایت‌کار نیز تاییدکننده خوی وحشیانه رژیم صهیونیستی است. این فرد، همواره درصدد جنایات جنگی است و روز به روز از دامنه جنایات فراتر می‌رود و به کودک کشی و نسل کشی دست می‌زد. وی افزود: امروز در تمامی نقاط دنیا، خوی حقیقی این رژیم منحوس آشکار شده و برهمین اساس نیز جوامع بین المللی سعی بر مقابله با جنایات جنگی این رژیم جعلی دارند. امروزه مردمان حق طلب و عدالت طلب درصدد حمایت از مظلومان و مقابله با جنایت‌کاران هستند.

این افراد در ایالات متحده آمریکا و سایر کشورهای غربی دیده می‌شوند و طیف عظیمی‌شان جوانان و دانشجویان آمریکایی می‌باشند که همواره نسبت به خوی وحشیانه رژیم صهیونیستی و حامیان‌شان عکس العمل نشان می‌دهند. فلسفی تصریح کرد: مقام معظم رهبری به درستی و همانند تمامی ادوار گذشته، پیش‌بینی درست و دقیق انجام داده و با پیام به هنگام، دانشجویان حامی مردمان مظلوم فلسطین را مخاطب قرار دادند. حضرت آیت الله خامنه‌ای همواره در نامه‌های خود، دانشجویان را به بیداری و حمایت از مقامت فراخوانده‌اند و بر این اساس می‌توان اظهار داشت که نهضتی که اکنون در میان جوانان و دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا شکل گرفته است، به سبب بیانات رهبر معظم انقلاب و پیام‌های ایشان بود. نماینده مردم تهران در مجلس دوازدهم همچنین خاطرنشان کرد: اکنون دامنه حق طلبی به واسطه خون مظلومانی که در فلسطین به ویژه غزه و رفح ریخته شده است و به طورحتم گریبان‌گیر رژیم صهیونیستی خواهد شد، در حال گسترش است. او متذکر شد: حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی ایران در نامه خود به جوانان و دانشجویان آمریکایی فرمودند که این نامه را به جوانانی می نویسم که وجدان بیدارشان آنها را به دفاع از کودکان و زنان مظلوم غزّه برانگیخته است. به طورحتم بیان ایشان حکایت از آن دارند که جوانان آمریکایی که در مقابل ددمنشی رژیم صهیونیستی وجدان بیدار دارند، زمینه دفاع از مظلومان فلسطین را رقم خواهند زد. وی یادآور شد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه خود فرمودند: شما اکنون بخشی از جبهه‌ مقاومت را تشکیل داده‌اید، و در زیر فشار بی‌رحمانه‌ دولتتان که آشکارا از رژیم غاصب و بی‌رحم صهیونیست دفاع می کند مبارزه‌ای شرافتمندانه را آغاز کرده‌اید. ایشان جوانان را بخشی از جهبه مقاومت تعریف کردند و مبارزه این گروه را در راستای حق طلبی شرافتمندانه دانستند. فلسفی گفت: حق طلبی جوانان و دانشجویان آمریکایی حکایت از گسترش بسیار عمیق جهبه مقاومت فراتر از تمامی مرزها دارد. امروز جبهه مقاومت به تمامی نقاط دنیا منتقل شده است و بی‌شک این روند از آثار و برکات خون پاک شهدا به ویژه شهدای غزه و رفح می‌باشد.نماینده مردم تهران در مجلس دوازدهم همچنین ادامه داد: گسترش عدالت طلبی و دفاع از مظلومان و خون پاک شهدا در جوامع بین المللی به پیروزی هرچه تمام تر جبهه مقاومت و نابودی کامل رژیم صهیونیستی منجر خواهد شد. او بیان کرد: در آینده نزدیک سردمداران صهیونیست بین الملل به عرصه نابودی و شکست خواهند رسید. مطابق با بیانات مقام معظم رهبری؛ رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را‌ نخواهد دید و روز به روز به نابودی نزدیک خواهد شد.

در این مسیر نیاز است تا از خداوند متعال کمک بگیریم و بخواهیم که زمینه این نابودی را فراهم سازد و دل‌‌های انسان‌های حق طلب و مردم عدالت خواه را بیش از پیش با یک‌دیگر همراه سازد. بیداری جوامع به ویژه در غرب موجب تسریع نابودی این رژیم جعلی خواهد شد به ویژه اکنون که در دل دانشجویان و جوانان که احساسات پاک‌تری دارند، این مهم آغاز شده است و به بیداری رسیده‌اند. فلسفی گفت: جامعه جهانی در حال بیداری است و جوانان در مقابل جنایات جنگی و استکبار جهانی سکوت نمی‌کنند. حمایت آشکار آمریکا از رژیم صهیونیستی امروز با مقابله مردم این کشور و به ویژه جوانان همراه شده است. بی‌شک سایر اقشار مردم در غرب و کشورهای غربی نیز به این قشر خواهند پیوست و وجدان بیدار جوانان و دانشجویان سایر گروه‌ها ر‌ا نیز با خود همراه خواهد کرد. او اضافه کرد: به موجب نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان آمریکایی مبنی بر اینکه شما اکنون در طرف درست تاریخ که در حال ورق خوردن است ایستاده‌اید، مسیر تاریخ تغییر خواهد یافت و در آینده نزدیک تمام جوامع غربی به بیداری خواهند رسید و دولت‌های غربی نیز از حمایت رژیم غاصب صهیونیستی دست خواهند برداشت. وی در پایان این گفت‌وگو بیان کرد: مردمان فلسطین، الگوی مقاومت بوده و هستند.

امیدواریم با حمایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری مسیر درست را همچنان ادامه دهیم و این مسیر را با روشن‌گری‌های ایشان به جهانیان نیز انتقال دهیم. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نامه خود به جوانان و  دانشجویان در ایالات متحده‌ آمریکا فرمودند: فلسطین یک سرزمین مستقل است با ملّتی متشکّل از مسلمان و مسیحی و یهودی، و با سابقه‌ تاریخی طولانی. سرمایه‌داران شبکه‌ صهیونیستی پس از جنگ جهانی، با کمک دولت انگلیس، چند هزار تروریست را بتدریج وارد این سرزمین کردند؛ به شهرها و روستاهای آن هجوم بردند؛ دهها هزار نفر را کشتند یا به کشورهای همسایه راندند؛ خانه‌ها و بازارها و مزرعه‌ها را از دست آنان بیرون کشیدند، و در سرزمین غصب‌شده‌ فلسطین، دولتی به نام اسرائیل تشکیل دادند. بیانات ایشان به صراحت از استقلال فلسطین حکایت دارد و بی‌شک این نقطه تاریخی که امروز در سطح جهانی ایجاد شده است، دولت‌های غربی را نیز متمایل به پذیرفتن استقلال فلسطین کرده است. براین اساس امیدواریم نابودی رژیم صهیونیستی هرچه سریع تر طی شود و به نتیجه مطلوب خود برسد.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.