استمرار تحریم‌های تجاری علیه اسرائیل موجب توقف جنایات جنگی در فلسطین خواهد شد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 101540
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۶:۰۹ |
غلامرضا شریعتی نماینده مردم بهشهر در مجلس:

استمرار تحریم‌های تجاری علیه اسرائیل موجب توقف جنایات جنگی در فلسطین خواهد شد

غلامرضا شریعتی، نماینده مردم بهشهر در مجلس دوازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار‌«رسالت» ضمن تأکید بر ضرورت استمرار تحریم تجاری علیه اسرائیل از سوی دولت‌های مسلمان و غیرمسلمان و پیش گرفتن وحدت هرچه‌تمام‌تر برای پایان این رژیم، اظهار کرد: به‌طور حتم تحریم‌های تجاری علیه اسرائیل اثرات اساسی بسیاری را رقم خواهد زد.
استمرار تحریم‌های تجاری علیه اسرائیل موجب توقف جنایات جنگی در فلسطین خواهد شد

غلامرضا شریعتی، نماینده مردم بهشهر در مجلس دوازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار‌«رسالت» ضمن تأکید بر ضرورت استمرار تحریم تجاری علیه اسرائیل از سوی دولت‌های مسلمان و غیرمسلمان و پیش گرفتن وحدت هرچه‌تمام‌تر برای پایان این رژیم، اظهار کرد: به‌طور حتم تحریم‌های تجاری علیه اسرائیل اثرات اساسی بسیاری را رقم خواهد زد. این تحریم‌ها علی‌رغم داشتن ابعاد تجاری اما اثرات سیاسی حائز اهمیتی را رقم خواهند زد و به ترتیب موجب ضربه‌های اقتصادی به این رژیم منحوس نیز خواهد شد. 
وی با تشریح اثرات بیداری ملت‌های دنیا و مبرهن شدن خوی نسل‌کشی رژیم صهیونیستی  افزود: خوشبختانه اکنون تمامی‌ ملت‌ها متوجه ماهیت حقیقی رژیم صهیونیستی شده‌اند و به بیداری بزرگ برای مقابله با این رژیم جعلی دست پیداکرده‌اند. بی‌شک اعمال تحریم‌های اقتصادی موجب خواهد شد تا ماشین جنگی اسرائیل کند و کند‌تر شود و به پایان خود نزدیک شود. 
نماینده مردم بهشهر در مجلس دوازدهم با تأکید بر ضرورت اعمال تحریم‌های تجاری بیش‌تر علیه رژیم صهیونیستی و همراهی کشورهای مسلمان و غیرمسلمان در تحقق این مهم تصریح کرد: در فرآیند استمرار تحریم تجاری علیه اسرائیل همراهی و همدلی ملت‌ها اهمیت فراوانی دارد و موجب فروپاشی کامل رژیم صهیونیستی خواهد شد. 
شریعتی با اشاره به قرارگیری نام اسرائیل در فهرست سیاه همچنین خاطرنشان کرد: ملت‌های آزاده می‌بایست دست‌به‌دست یکدیگر دهند و با وحدت خود، تحریم‌های تجاری علیه اسرائیل را فراگیر سازند و استمرار بخشند. بی‌شک این‌گونه اقدامات توأمان با اقدام سازمان ملل مبنی برقرار دادن رسمی نام اسرائیل به فهرست سیاه کشورهایی که کودکان را می‌کشند، حائز اهمیت خواهد بو‌د و موجب پایان این رژیم صهیونیستی خواهد شد. 
او در پایان این گفت‌وگو با اشاره به لزوم حمایت همه‌جانبه از‌ مظلومان جهان و توقف جنایات جنگی رژیم صهیونیستی متذکر شد: دفاع از مظلومان و به‌ویژه کودکان و زنان مظلوم فلسطین اهمیت فراوانی دارد و یک هدف بزرگ است. در این مسیر ضرورت دارد تا ید واحده شکل گیرد و تحریم‌های تجاری استمرار یابد تا این رژیم کودک کش و نسل‌کش وادار و ناچار به توقف جنایات جنگی خود در فلسطین و سراسر جهان شود. 

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.