آموزش تعمیرات موبایل - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 77760
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۳ |

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل در دنیایی که تکنولوژی تلفن همراه هر روز پیشرفت می کند، می تواند یک قدم رو به جلو از نظر اقتصادی باشد
آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل در دنیای پیشرفته (از لحاظ تکنولوژی) امروز می تواند یک قدم رو به جلو در جهت پیشرفت اقتصادی باشد. امروزه دنیا در جهتی پیش می رود که هر روز علم و فناوری در حال پیشرفت است و اگر کسی بخواهد خود را وارد این بازار کند و یا در این بازار بماند، باید اطلاعات خود را همواره بهبود دهد.

https://file.tesmino.ir/images/2022/12/images_1670150628.jpg

در گذشته تعمیرات موبایل آسان تر بود، گوشی های موبایل ساختار ساده تری داشتند و مردم نگرانی چندانی نسبت به اینکه چه کسی گوشی همراه آن ها را تعمیر کند، نداشتند. اما در دنیای امروز وضعیت متفاوت است، گوشی ها هر روز در حال پیشرفت هستند و مسلما آموزش تعمیرات موبایل نیز در کنار این موضوع پیشرفت کرده و خواهد کرد.

امروزه با توجه به وابستگی های بشر به تکنولوژی، همه ما حداقل یک گوشی تلفن همراه هوشمند را در دست داریم. مسلما برای هر کدام از ما ممکن است پیش بیاید که گوشی مان به زمین بخورد یا مشکلاتی از قبیل هنگ کردن و…  برای آن پیش بیاید. اکثر مردم به دلیل اطلاعات شخصی و مهمی که در گوشی خود ذخیره کرده اند، اولین چیزی که به ذهنشان می رسد، رفتن پیش کسی است که کاملا مطمئن باشد و از مهارت او در تعمیرات موبایل اطمینان داشته باشند.

آموزش تعمیرات موبایل یکی از مواردی است که اشخاص علاقه مند به آن همواره باید توجهی ویژه به آن بکنند. با رشد تکنولوژی هر روز موبایل های جدیدی وارد به بازار می شوند، پس شخصی که می خواهد وارد بازار تعمیرات موبایل شود و یا شخصی که می خواهد در این بازار بماند باید همواره خود را با آموزش تعمیرات موبایل به روز نگه دارد.

چرا دوره آموزش تعمیرات موبایل را بگذرانم؟

شخصی که وارد حرفه تعمیرات موبایل می شود باید چالش هایی را که مشتری در هنگام تصمیم گیری برای اینکه گوشی موبایل خود را به کدام مرکز تعمیرات موبایل ببرد، در نظر بگیرد. در واقع با در نظر گرفتن این چالش ها و حل کردن آن ها و در نهایت جلب رضایت خاطر مشتری است که تعمیرکار موبایل می تواند از این بازار سودمند استفاده کند.

مهم ترین چالش های پیش روی مشتری که یک تعمیرکار ماهر باید بداند عبارتند از: امنیت فروشگاه و مهارت تعمیر کار.

امنیت فروشگاه که در اثر سابقه خوب و طولانی شخص و بر اثر مرور زمان به دست می آید. در واقع ارائه خدمات خوب سبب اطمینان مشتری خواهد شد. بنابراین به گونه ای لازمه مورد اول که امنیت فروشگاه است به واسطه مورد دوم که کیفیت ارائه خدمات است به دست می آید.

باید به این موضوع توجه کنیم که کیفیت ارائه خدمات در گرو استفاده از قطعات تعویضی با کیفیت و کیفیت کار شخص تعمیرکار است. به عنوان مثال، تعمیرکار باید از قطعات اورجينال که دارای کلمه OEM است استفاده کند و هیچ گاه از قطعات کپی استفاده نکند. استفاده از قطعات بی کیفیت سبب نارضایتی مشتری خواهد شد.

همانگونه که گفته شد، در کیفیت ارائه خدمات، کیفیت کار تعمیرکار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بسیاری از مردم این دیدگاه را دارد که از کیفیت گوشی موبایل آن ها پس از تعمیر توسط تعمیرکار کاسته خواهد شد. همین موضوع است که سبب می شود مشتری در هنگام انتخاب مرکز تعمیر موبایل دچار تردید شود.

در این هنگام یک شخص متخصص و آشنا به آموزش تعمیرات موبایل است که سود خواهد برد. شخصی که خود را کاملا به روز نگه داشته و به تمامی آموزش های تعمیرات موبایل اشراف کامل دارد.

چگونه و کجا آموزش تعمیرات موبایل ببینیم؟

حال اگر می خواهید همواره در این مبحث به روز باقی بمانید و از این بازار سودمند شوید، موسسه مدرسان پیشتاز می تواند در آموزش تعمیرات موبایل به شما کمک کند.

موسسه مدرسان پیشتاز از سال ۱۳۹۷ در زمینه آموزش تعمیرات موبایل شروع به کار کرده و همواره در تلاش بوده است تا با ارائه آموزش های به روز سبب شود که اشخاص در حرفه خود پیشرفت کنند.

این موسسه با استفاده از اساتید مجرب در زمینه آموزش تعمیرات موبایل و زیر نظر فنی حرفه ای آموزش تعمیرات موبایل را ارائه می نماید. شما علاوه بر یادگیری کامل آموزش تعمیرات موبایل، در پایان دوره گواهی فنی حرفه ای دریافت خواهید کرد.

مدرسان پیشتاز علاوه بر دوره آموزش تعمیرات موبایل، دوره های دیگری هم برگزار می کند. از جمله این دوره ها آموزش برنامه نویسی و آموزش دوره متاورس است.

بازار رمزارز ها

ما در دنیایی زندگی میکنیم که با ۲۰ سال پیش خیلی تفاوت دارد. حتی میتوان این بازه زمانی را کمتر کرد. وضعیت جهان ما با پنج سال پیش هم یکسان نیست و به صورت مداوم در حال تغییر است. امروزه رمز ارز ها می توانند نقش بزرگی را در زندگی بشر بازی کنند.

 بیاید به قیمت بیت کوین نگاهی بیندازیم. در سال ۲۰۱۰ قیمت بیت کوین ۰.۰۹ دلار بود. این قیمت در سال ۲۰۱۴ به ۱۲۳۸ دلار رسید. همین قیمت در سال ۲۰۱۹ به نزدیک ۵۰ هزار دلار رسید و نهایتاً در سال ۲۰۲۱ در اوج خود به ۶۸ هزار دلار. بنابراین طبق آمار بالا ورود به بازار رمزارز موضوعی بسیار وسوسه انگیز و سودمند است.

https://file.tesmino.ir/images/2022/12/images_1670150631.jpg

اما بیاید نگاه دیگری به آمار بیت کوین بیاندازیم. در سال ۲۰۱۵ قیمت بیت کوین ریزش شدیدی را تا زیر ۱۰۰ دلار داشته. در سال ۲۰۲۰ نیز قیمت بیت کوین سقوط شدیدی تا ۱۰ هزار دلار داشت. بنابراین بیت کوین در عین سودمند بودن می تواند مسبب ضرر شما نیز شود.

در اینجا آنچه می تواند ریسک شما را کمتر کند و سبب سود شما شود، یک آموزش مناسب است. آموزش مناسب در مورد بیت کوین و آموزش متاورس.

ما بیت کوین را به عنوان یک مثال مطرح کردیم. رمز ارز های زیادی هستند که با دانش مناسب می توان سود خوبی از آنها کسب کرد. از جمله این رمز ارز ها به غیر از بیت کوین می توان به اتریوم، پولکادات، شیبا، دوج کوین و… اشاره کرد.

آموزش خرید و فروش رمز ارز ها

موسسه مدرسان پیشتاز میتواند با کمکی که از اساتید مجرب در این زمینه ها گرفته است، آموزش های بسیار کاربردی در مورد انواع رمز ارز ها و آموزش دوره متاورس، به شما بدهد.

در واقع شما باید بدانید چه زمانی یک رمز ارز را بخرید و چه زمانی بفروشید. همین عامل است که سبب سود کلان و یا ضرر خواهد شد. دانستن این زمان بسیار حساس و مهم است و مدرسان پیشتاز با آموزش های کارآمد در این زمینه خیال شما را راحت کرده است.

همچنین این موسسه در زمینه بورس جهانی فارکس نیز آموزش هایی را ارائه می دهد. بنابراین اگر علاقه به یادگیری و ورود به بازار بورس جهانی را دارید، این موسسه آماده ارائه خدمات به شما است.

اما فعالیت های این موسسه فقط محدود به مباحث بالا نمی شود، آموزش برنامه نویسی بخش دیگری از فعالیت آموزشی این موسسه است.

زبان های برنامه نویسی

برنامه نویسی یکی از حرفه هایی است که می تواند بسیار درآمدزا باشد. امروزه اکثر مشاغل نیاز به طراحی وب سایت دارند. همچنین بسیاری از شرکت ها و کمپانی ها نیازمند طراحی برنامه برای اداره امور خود هستند. همین عامل سبب می شود که شغل برنامه نویسی یک حرفه پردرآمد شود.

https://file.tesmino.ir/images/2022/12/images_1670150632.jpg

یادگیری زبان های برنامه نویسی و پیشرفت در این راه

اما با اینکه برنامه نویسی یک حرفه پر درآمد است، همه نمی توانند در این حرفه موفق شوند. در واقع برای برنامه نویسی شغل وجود دارد که آموزش برنامه نویسی دیده باشد و بتواند مهارت خود را به مرحله اجرا برساند.

برای اینکه به یک برنامه نویس ماهر تبدیل شوید لازم است تا به تمام زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید و در آن ها مهارت کافی را به دست آورده باشید. به دست آوردن مهارت کافی با برنامه نویسی تجربی و فعالیت در محیط واقعی به دست می آید.

آنچه مدرسان پیشتاز ارائه میدهد تنها یک آموزش برنامه نویسی نیست. شما در این موسسه در محیط تجربی کار می کنید و  پله پله مهارت کسب می کنید. مهارت تجربی و کارآمد.

متاورس یا جهان برتر

یکی دیگر از آموزش های ارائه شده در این موسسه، آموزش دوره متاورس است. متاورس به معنای جهان برتر است یا به عبارت دیگر برتر از جهان.

متاورس شبکه ای مجازی است که در آن کاربران میتوانند به صورت مجازی با یکدیگر تعامل داشته باشند. در این دنیای مجازی، واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) و همچنین بازی های ویدیویی و در نهایت بلاک چین با همدیگر ادغام می شوند.

نفوذ بلاک چین در متاورس، در واقع سبب شد که بلاک چین با بازی های ویدیویی ادغام شود و بازی های بلاک چینی به وجود آیند. دنیایی که در آن آیتم های بازی با ارز دیجیتال معامله می شوند.

شرکت فیسبوک یک شرکت پیشرو در زمینه آموزش دوره متاورس بود و دلیل تغییر نام این شرکت به متا نیز همین موضوع را تایید می کند. ورود فیسبوک با منابع مالی گسترده به متاورس می تواند نشان از تحولات گسترده متاورس در آینده نزدیک باشد.

اگر به ارتباط متاورس با رمز ارز ها و همچنین زبان های برنامه نویسی دقت کنید، متوجه اهمیت آموزش دوره متاورس خواهید شد. در واقع آنچه در این موسسه تدریس می شود، از آموزش زبان برنامه نویسی گرفته تا آموزش انواع رمز ارز ها، همه و همه در متاورس کاربرد دارند. ادغام تمامی این آموزش ها باهم به ورود شما به متاورس کمک شایانی خواهد کرد.

بنابراین، آموزش دوره متاورس که در این موسسه ارائه می شود فرصتی بی نظیر در زمینه ورود شما به دنیایی است که فراتر از جهان است.

سخن اخر

تمامی نکاتی که در این مقاله گفته شد؛ آموزش تعمیرات موبایل، آموزش برنامه نویسی، آموزش رمز ارز ها و دنیای آموزش دوره متاورس، همه در موسسه مدرسان پیشتاز ارائه میشود.

موسسه مدرسان پیشتاز با کمک مربیان مجرب و برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری، می تواند کمکی بسیار مفید به شما در تمامی این زمینه ها (آموزش تعمیرات موبایل، آموزش برنامه نویسی و آموزش دوره متاورس) باشد. از آنجا که این موسسه با فنی حرفه نیز همکاری می کند، در پایان دوره آموزشی شما مدرک معتبر فنی حرفه ای نیز دریافت خواهید کرد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.