رزم حسینی قادر به ساماندهی وزارت صمت است | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 30150
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۷:۵۲ | 358 بازدید |
جعفر قادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

رزم حسینی قادر به ساماندهی وزارت صمت است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است از میان گزینه‌های مطرح‌شده برای وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی خیر الموجودین و فردی صاحب ایده، فکر و تجربه است، بنابراین می‌تواند امور را در وزارت صمت ساماندهی کند.
رزم حسینی قادر به ساماندهی وزارت صمت است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است از میان گزینه‌های مطرح‌شده برای وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی خیر الموجودین و فردی صاحب ایده، فکر و تجربه است، بنابراین می‌تواند امور را در وزارت صمت ساماندهی کند.جعفر قادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، رزم حسینی را گزینه‌ای مناسب برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست و به «رسالت» اظهار کرد: از میان گزینه‌های مطرح‌شده برای وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی خیر الموجودین محسوب می‌شود و تجربیات او در استانداری کرمان و خراسان رضوی و اقداماتش در حوزه‌های عمرانی و صنعت و معدن، او را به گزینه مناسبی برای پست وزارت صمت تبدیل کرده است و به او در این سمت کمک خواهد آمد. وی ادامه داد: با توجه به فرصت محدود چندماهه تا پایان عمر دولت کمتر فرد توانمندی حاضر می‌شود در این جایگاه قرار بگیرد، اما رزم حسینی با توجه به این‌که از نیروی‌های جبهه و جنگ محسوب می‌شود، حاضرشده این مسئولیت را بپذیرد بنابراین بهتر است مجلس هم با او همراهی کند تا وزارت صمت بیش از این معطل حضور وزیر باقی نماند.
قادری تأکید کرد: اگر این بار هم مجلس به وزیر پیشنهادی صمت رأی اعتماد ندهد، کشور دچار مشکل خواهد شد. عدم وجود وزیر صمت تاکنون باعث به تأخیر افتادن بسیاری از اقدامات شده است، زیرا سرپرست وزارت صمت اقتدار و توانایی وزیر را ندارد.   نماینده مردم شیراز در مجلس، رزم حسینی را توانا در سامان دادن به شرایط موجود در وزارت صمت دانست و افزود: وزارت صمت در شرایط فعلی وزیری را می‌طلبد که تابع بی‌چون‌وچرای دولت نبوده و استقلال خود را داشته باشد.قادری یادآور شد: فرصت محدودی تا پایان عمر دولت باقی‌مانده است و به همین علت دولت در اتخاذ تصمیمات مهم با وی برخورد جدی نخواهد کرد. رزم حسینی فردی صاحب ایده، فکر و تجربه است. بنابراین می‌تواند کارها را ساماندهی کند. وی در استان‌های مهمی مانند کرمان و خراسان رضوی مسئولیت داشته است و همین نکته می‌تواند او را در رفع مشکلات در وزارت صمت کمک نماید. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به‌احتمال بالا در کسب رأی اعتماد رزم حسینی از نمایندگان مجلس گفت: مجلس مشکلی با گزینه پیشنهادی صمت ندارد و چنانچه مشکلی پیش نیاید، مجلس او را برای وزارت تأيید می‌کند. 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.