اینفوگرافی | روزنامه رسالت

اینفوگرافی؛ عوارض وحشتناک نشستن طولانی مدت

مطالعات حاکی از آن است که نشستن به مدت طولانی خطر ابتلا به دیابت، حملات قلبی عروقی و یا ابتلا به انواع خاصی از سرطان را افزایش می‌دهد.

۰۶ اسفند ۱۳۹۹

اینفوگرافی؛ نگاهی آماری به نیم فصل اول لیگ بیستم

نیم‌فصل اول بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، روز گذشته (جمعه) با شکست تحقیرآمیز گل‌گهر سیرجان مقابل پرسپولیس و صدرنشینی سرخپوشان پایتخت در نیم‌فصل به پایان رسید.

۰۲ اسفند ۱۳۹۹

اینفوگرافی؛ چگونه همسایه خوبی باشیم؟

در کشور ما پدیده‌ آپارتمان‌نشینی سابقه‌ی چندان زیادی ندارد و بیشتر در طول چهار دهه‌ی گذشته به دلیل رشد جمعیت و توسعه‌ی شهرها بوجود آمده است.

۲۸ بهمن ۱۳۹۹

اینفوگرافی؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه ورزشی

ورزش جزو اصلی‌ترین و بهترین ابزارهای ایجاد شور و نشاط اجتماعی، ارتقای سلامت روحی و روانی، بالابردن روحیه ملی و خودباوری و از بین برنده بسیاری از بیماری‌هاست که توسعه آن در کشورهای مختلف از جمله رویکردهای اصلی دولت‌ها و حکومت‌ها به شمار می‌رود.

۲۰ بهمن ۱۳۹۹

اینفوگرافی؛ دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی

پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 1357، در بعد سیاسی دارای دستاوردهای فراوانی بود؛ یکی از این دستاوردها، احیای نگرش خاص به مردم با برداشتی اصیل از اسلام بود. براساس این برداشت، رهبران جامعه در عین تلاش برای استقرار حکومت دینی، حق تعیین سرنوشت را برای آحاد ملت به رسمیت می‌شناسند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۹

اینفوگرافی ؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه علمی

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پیشرفت‌های علمی و دستیابی جمهوری اسلامی به برخی از فناوری‌های نوین در سال‌های اخیر، به‌گونه‌ای حیرت‌انگیز بوده است که غربی‌ها را به شدّت نگران کرده و تشدید فشارها، کارشکنی ها و تحریم ها را با بهانه‌هایی از جمله موضوع هسته‌ای و رشد موشکی موجب شده است.

۱۵ بهمن ۱۳۹۹

اینفوگرافی؛ دست آورد های انقلاب اسلامی در حوزه پزشکی

پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران در بهمن 57، در همه زمینه‌ها باعث ارتقا و پیشرفت شد که یکی از این پیشرفت‌ها، در حوزه بهداشت رقم خورد. براساس آمار، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در حوزه‌های مختلف از جمله بهداشت و سلامت، پیشرفت‌های فراوانی حاصل شده است.

۱۳ بهمن ۱۳۹۹

اینفوگرافی ؛ جلوگیری از تقلب در آزمون های آنلاین

بازار تقلب‌ها در این سال تحصیلی داغ بود و این بار نشانه‌های بی‌رغبتی به آموزش، در آزمون آنلاین خود را نمایان کرد. مجوز برگزاری آزمون‌ها به‌صورت حضوری را ستاد ملی کرونا صادر کرد که تصمیم درست و معقولی بود اما میل به تقلب را در میان دانش‌آموزان و دانشجویان افزایش داد

۰۸ بهمن ۱۳۹۹