۲۵۰۰ گشت انتظامی برای برقراری نظم و امنیت - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 83442
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷ |

۲۵۰۰ گشت انتظامی برای برقراری نظم و امنیت

فرمانده انتظامی کشور گفت: بیش از دو هزار و ۵۰۰ گشت انتظامی برای برقراری نظم و امنیت مردم به کارگیری شده اند و با افرادی که بخواهند ناامنی را رقم بزنند، برخورد قاطع خواهند کرد.
۲۵۰۰ گشت انتظامی برای برقراری نظم و امنیت

سردار ” احمدرضا رادان” در رزمایش اقتدار نوروزی سال ۱۴۰۲ با اشاره به شعار نوروزی پلیس با عنوان ” پلیس مقتدر و حرفه ای” اظهار داشت: قطع به یقین شعار نوروزی پلیس در حالی شکل می‌گیرد که این پلیس باید بتواند با توان حرفه‌ای خود ماموریت‌ها را به درستی پیدا کند و به آن‌ها پاسخ هوشمندانه بدهد.

 

رئیس پلیس کشور همچنین عنوان کرد: امروز همه ما به مردم عزیز ایران اسلامی قول داده ایم و هم قسم شده ایم که آرامش، آسایش و استراحت خود را تقدیم آن‌ها کنیم که این امر بسیار نیکو، خیر و پرثواب است؛ امروز چشمانی باید بیدار باشد تا چشمانی در آسایش باشد، چشمانی باید هوشیار باشد تا چشمانی خوشحال باشد و مردان مرد، مقتدرانه برای برقراری نظم و امنیت مردم ماموریت خود را به درستی انجام دهند تا مردم این امنیت و آرامش را احساس کنند و بیش از پیش از آن لذت ببرند.

 

وی با اشاره به تقارن آغاز سال جدید با ماه مبارک رمضان “ماه بهار قرآن” به شعار سال ۱۴۰۲ که توسط مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز” مدظله العالی” با عنوان ” مهار تورم و رشد تولید” نام گذاری شده است، گفت: امید است همه دولتمردان و مسئولان نیز با کار و کوشش و تلاش دو چندان بتوانند حال دل خوش تری را برای مردم عزیز ایران اسلامی رقم بزنند ضمن اینکه پلیس نیز باید با انجام دادن مطلوب ماموریت‌های محول شده متفاوت‌تر از گذشته باشد و نیاز مردم را نیز به طور واقعی شناسایی کند و پاسخ دهد.

 

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار نوروزی سال ۱۴۰۲ گفت: امروز بیش از ۲۵ هزار نیرو در تهران با تمام توان در خدمت امنیت و آرامش مردم قرار دارند؛ ضمن اینکه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ گشت انتظامی در هر شیفت امنیت را تأمین و با افرادی که بخواهند ناامنی را برای مردم رقم بزنند، برخورد قاطع خواهند کرد.

 

سرداران رادان همچنین ضمن قدردانی از مسئولان مربوط که همراه خدمتگزاران خود در انتظامی کشور هستند، خاطرنشان کرد: از یکایک شما خواهران و برادران و سایر دستگاه‌ها که همه در نوروز ۱۴۰۲ ماموریت دارید تشکر ویژه می‌کنم، اما ضرورت دارد همه ما برای خدمت رسانی به مردم آماده، پرتوان، هوشیار و مهربان باشیم برای مردمی که شایسته مهربانی هستند.

 

رئیس پلیس کشور با اشاره به به کارگیری توان یگان ویژه برای برقراری امنیت و آسایش مردم در هر کوی و برزن گفت: با شناسایی جغرافیای جرم و محلات این نوید را خواهیم داد که مردم آرامش و روز‌های بهتری از آسایش را خواهند دید.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.