کی‌روش: مردم ایران به من اعتماد دارند/ ماسک‌های حاشیه سازان را پایین می‌آوریم - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 19946
  پرینتخانه » ورزشی تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۹:۳۰ |

کی‌روش: مردم ایران به من اعتماد دارند/ ماسک‌های حاشیه سازان را پایین می‌آوریم

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هواداران ایرانی همیشه به اعضای کادرفنی و بازیکنان من کاملا اعتماد دارند.
کی‌روش: مردم ایران به من اعتماد دارند/ ماسک‌های حاشیه سازان را پایین می‌آوریم

 در چند روز اخیر اسنادی در برخی از رسانه‌ها منتشر شده مبنی بر اینکه پاداش پرداختی به کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران بابت صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ بیشتر از مبلغ تعیین شده در قرارداد او بوده است.

کی روش با انتشار متنی در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران نوشت:

«۱- بعد سپری کردن ۸ سال از زندگی خود در تیم ملی، اجازه دهید این هواداران ایرانی باشند که ارزیابی و تقدیر خود را از خدمات، تعهد، صداقت، وفاداری و دستاورد‌های من به فوتبال ایران را انجام دهند. بالاتر از آن‌ها فقط خدا می‌تواند در مورد اعمال و تصمیمات من قضاوت کند.

۲- تمام افرادی که من افتخار و امتیاز این را داشتم که با آن‌ها همکاری کنم، مخصوصا اعضای کادر و بازیکنانم، منبع الهام من بودند. همچنین هواداران فوتبال ایران انگیزه من بودند. بدون همه آن‌ها، موفقیت و دستیابی به همه دستاورد‌ها و ایجاد میراثی که ما در طول آن روز‌های باشکوه طلایی به همراهی یکدیگر خلق کردیم، ممکن نبود.

۳- مراتب قدردانی و تشکر خود را به تک تک آن‌ها بابت فداکاری، شایستگی، اخلاق کار، صداقت و وفاداری به موفقیت تیم ملی اعلام می‌کنم. من معتقدم هواداران ایرانی مثل همیشه به اعضای کادر من، بازیکنان من و در کل همه ما کاملاً اعتماد دارند و در مورد اخلاق مداری، حرفه‌ای گری، صداقت و شخصیت ما هیچ شکی نیست.

در این لحظه که انسان‌ها به دنبال سلامتی، انسجام و اتحاد، تحمل درد مشترک و دوستی بیشتر هستند، این ویروس‌های انسانی (افرادی که اسناد پرداخت پاداش جام جهانی را منتشر کردند) از این فرصت استفاده می‌کنند تا حمله و فضا را آلوده کنند، بدون هیچ احترام و هیچ احساسی برای کسانی که متحمل رنج و مبارزه برای ادامه زندگی خویش هستند.

در زمان مناسب که اولویت‌های زندگی، به سلامتی و همبستگی اختصاص نمی‌یابد رو در رو در باره این موضوع صحبت می‌کنیم. البته به درستی اولویت‌های اصلی و دغدغه مردم ایران سلامتی و همبستگی است. من این فرصت را خواهم داشت تا ماسک‌های حاشیه سازان را با توجه به این توهین‌ها و ادعا‌ها پایین بیاورم.

من می‌خواهم یکبار دیگر مطلبی را یادآوری کنم که مدتی قبل از جام جهانی روسیه مطرح کردم: هرگز در فوتبال ایران افراد با منابع اندک این مقدار موفقیت کسب نکردند. متحد در کنار هم و با فداکاری‌های بی شمار، تنها برای سرافرازی تیم ملی.»

سلامت بمانید، خانه بمانید.

هرگز در تاریخ بشر، با تنها بودن و در منزل ماندن، ما نتوانستیم این مقدار به یکدیگر کمک کنیم.

دوست‌دار همگی شما

کارلوس کی روش»

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.