کنعانی: آخرین اظهارنظرها در آمریکا، نشانگر تغییر نگرش به ماهیت رژیم صهیونیستی است - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 85136
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵ |

کنعانی: آخرین اظهارنظرها در آمریکا، نشانگر تغییر نگرش به ماهیت رژیم صهیونیستی است

سخنگوی وزارت خارجه نوشت: نگاهی به فضای عمومی در آمریکا به عنوان پدرخوانده رژیم جعلی ‎اسرائیل و آخرین اظهارنظرها و افکارسنجی‌ها، نشانگر تغییر ملموس در نوع نگرش به ماهیت آپارتاید این رژیم است.
کنعانی: آخرین اظهارنظرها در آمریکا، نشانگر تغییر نگرش به ماهیت رژیم صهیونیستی است

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه درباره فضای عمومی در آمریکا در خصوص رژیم صهیونیستی در رشته توئیتی نوشت: نگاهی به فضای عمومی در آمریکا به عنوان پدرخوانده رژیم جعلی ‎اسرائیل و آخرین اظهارنظرها و افکارسنجی‌ها، نشانگر تغییر ملموس در نوع نگرش به ماهیت آپارتاید این رژیم است.

وی افزود: بر اساس آخرین نظرسنجی دانشگاه مریلند، ۲۰ درصد از جمهوری‌خواهان و ۴۴ درصد از دمکرات‌ها، اسرائیل را ‎نژادپرست می‌دانند و حمایت از جنبش ‎تحریم رژیم صهیونیستی نیز افزایش یافته است.

‏کنعانی ادامه داد: قطعا در صورت باز شدن فضای آزادی بیان علیه صهیونیست‌ها و رها شدن آمریکا از سیطره لابی صهیونیستی و نظرسنجی گسترده و مستقل‌تر از مردم آمریکا، نتایج شگفت انگیزتری علیه ماهیت و موجودیت این رژیم جعلی اسرائیل بدست می‌آید.

سخنگوی وزارت خارجه تصریح کرد: افکار عمومی و نخبگان آمریکا حق دارند در جستجوی پاسخ به این پرسش باشند که چرا رژیم‌های آمریکا منافع مردم این کشور و دهها کشور و ملتی که آنها را فقط به زبان «متحد» خود می‌نامند، قربانی رژیم غاصب، آپارتاید، غیردموکراتیک و رو به اضمحلال صهیونیستی می‌کنند؟!

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.