کشف ۱۷تن مواد مخدر در پایتخت از اول امسال - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 31293
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۴۰ |

کشف ۱۷تن مواد مخدر در پایتخت از اول امسال

رییس پلیس پایتخت از کشف ۱۷ تن انواع مواد مخدر و انهدام ۲۸ باند از ابتدای امسال خبر داد.
کشف ۱۷تن مواد مخدر در پایتخت از اول امسال

سردار حسین رحیمی در هفتمین مرحله از طرح ظفر در جمع خبرنگاران ضمن عرض تیلیت به مناسبت شهادت امام هشتم گفت: هفتیم مرحله از طرح ظفر با رویکرد مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و کسانی که فضای عمومی جامعه را با فروش مواد مخدر فضای شهر را آلوده می‌کنند، اجرا شد.

وی افزود: در این مرحله از طرح،۱۹۶ حکم قضایی برای قاچاقچیان عمده و خرده فروشان اخذ شد. در ۷۲ساعت گذشته ۶باند مهم مواد مخدر، ۲تن و ۱۹۴ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ۲۴ قاچاقچی عمده دستگیر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: هزارو۲۶۳نفر خرده فروش ها در پارک‌ها و معابر نیز دستگیر شدند. همچنین ۱۱ باب منزل که محل فروش مواد مخدر بود، پلمب شد.

سردار رحیمی گفت: ۱۱نفر از اراذل اوباش که در امر توزیع و فروش مواد مخدر دست داشتند، دستگیر شدند و ۳۸دستگاه خودرو و موتورسیکلت از آن‌ها توقیف شد.

وی افزود:از ابتدای سال تا کنون، ۲۸باند منهدم و ۱۷تن مواد مخدر در تهران کشف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: تنها یک باند که از جنوب شرق کشور تا تهران ۷۴۰کیلوگرم مواد مخدر را کشف کردند. همچنین ۴نفر از اعضای اصلی این باند‌ها دستگیر شدند.

وی با اشاره به اجباری شدن ماسک و نقش پلیس گفت: ما همکاری دقیق و کاملی با ستاد کرونا خواهیم داشت و هنوز کسی جریمه نشده است. همچنین برخورد‌ها بیشتر ایجابی خواهد بود.

این‌مقام انتظامی ادامه داد: سازوکار این طرح ادامه دارد و به زودی اعلام می‌شود.

فرمانده انتظامی پلیس اظهار کرد: روزانه افراد زیادی دستگیر می‌شوند، اما ذات اراذل و اوباش عربده کشی، دست درازی به نوامیس مردم و گردن کلفتی است بنابراین در شهر گرداننده می‌شوند.

وی افزود: وظیفه ما برقراری امنیت است و درگیر جو‌های ایجاد شده نمی‌شویم و برخورد جدی ادامه دارد.

سردار رحیمی با اشاره به ضرب و شتم متهم افزود: وقتی یکی از اراذل اورده شد، یک نفر که قربانی آن‌ها بود، بلند فریاد زد که دیدید عاقبت کارتان را و فرد متهم شروع به داد و بیداد کرد که مامور پلیس این اقدام را انجام داد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.