وزیر کشور: دشمنان مثل همیشه سیلی دیگری خوردند - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 73663
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰ |

وزیر کشور: دشمنان مثل همیشه سیلی دیگری خوردند

وزیر کشور با اشاره به اغتشاشات اخیر، گفت: در جریانات اخیر تمام دولت‌های متعفن و مستکبر همدست شدند و مزدورانی که قلب خود را به شیطان فروختند بار دیگر خواستند عزم و اراده جوانان ملت را بیازمایند، اما مثل همیشه سیلی دیگری خوردند.
وزیر کشور: دشمنان مثل همیشه سیلی دیگری خوردند

مراسم تشییع شهید گمنام دفاع مقدس روز گذشته با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، جمعی از مسؤولان کشوری و لشکری، هاشم کارگر معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور در محل این سازمان برگزار شد.

 

در این مراسم احمد وحیدی وزیر کشور با اشاره به تشییع شهید گمنام در سازمان ثبت احوال کشور، گفت: صاحب محل شهیدی است که همه ما میهمان این میزبان هستیم و امروز با تدفین شهید گمنام، سازمان ثبت احوال کشور مقدس می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه جوان شهید برتر از ملائک است، افزود: فرق است میان جوانی که شهید می‌شود و جوانی که به مقابله با ارزش‌ها می‌پردازد.

 

وزیر کشور گفت: در جریانات اخیر تمام دولت‌های متعفن و مستکبر همدست شدند و مزدورانی که قلب خود را به شیطان فروختند بار دیگر خواستند عزم و اراده جوانان ملت را بیازمایند، اما مثل همیشه سیلی دیگری خوردند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان ما می‌خواهند با تزریق بی حیایی و بی عفتی به دختران عزیز ما، به مقابله با انقلاب بپردازند، افزود: کسانی که شعار‌هایی همچون زن زندگی آزادی را درست کردند شنیع‌ترین صحنه‌ها را برای دفاع از زنان به وجود‌ آوردند و آزادی را در بی‌حجابی و بی‌حیایی زنان ما می‌بینند.

 

وزیر کشور همچنین با اشاره به اینکه برخی از گروهک‌های منافقین و ریشه فاسد با ایستادگی جوانان به انقلاب اسلامی ایران سیلی محکمی خوردند، افزود: امروز انقلاب ما به دست حیا، عفت و پایداری زنان به جلو حرکت می‌کند.

 

وی درباره اغتشاشات و کسانی که به دشمن در پیشبرد اهدافش کمک می‌کنند گفت: بسیار اندک هستند کسانی که از طراحی‌های ذهن آلوده و خباثت آمیز دشمن پیروی می‌کنند.

 

وحیدی افزود: دشمن با استفاده از عنصر حجاب و عفاف و برچیدن آن سعی دارد در اراده ملت تضعیف ایجاد کند.

 

وی ادامه داد: ما باید قدردان مادرانی باشیم که با دفاع از ارزش‌ها از انقلاب دفاع کردند. امروز قدرت ملت و انقلاب، چشم دشمنان را کور کرده است.

 

در ادامه این مراسم نیز دکتر هاشم کارگر معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به نقش شهدا در حفظ آرمان‌های اسلامی، گفت: بدون شک نقش شهدا در دفاع مقدس، الگو و نمونه‌ای بی‌بدیل از پایبندی به آرمان‌های نظام اسلامی و تعهد مسؤولانه نسبت به اقتدار ملی بوده است و نسل امروز ادامه‌دهنده راه شهیدان و مدافع عزت و امنیت کشور هستند.

 

وی با بیان اینکه یکی از نهادهایی که می تواند نقش مهمی در این راه داشته باشد، سازمان ثبت احوال کشور است، افزود: تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی برای ادامه راه شهدا و حراست از میهن در مقابل دشمنان که چشم طمع به این مرز و بوم کهن دوخته‌اند، تلاش برای حفظ دستاوردهای ایران اسلامی، تداوم راه و آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و شهیدان ضروری است.

 

رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: تمامی آحاد جامعه باید بدانند که با ایثار و از خودگذشتگی شهدا اکنون پرچم انقلاب اسلامی سرافراز و سربلند در دنیا می‌درخشد و آنان پیش قراول و پیش‌آهنگ انقلاب اسلامی‌ بوده‌اند و مهمترین وظیفه‌ نسل حاضر حفظ و حراست از آرمان‌های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.