مینی چیلر با قیمت و کیفیت مناسب را از کدام شرکت تهیه کنیم؟ - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 54604
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳ |

مینی چیلر با قیمت و کیفیت مناسب را از کدام شرکت تهیه کنیم؟

مینی چیلرها برای تامین سرمایش دستگاه های صنعتی و تهویه مطبوع ساختمان ها استفاده می شوند. مینی چیلرها دقیقا عملکردی مشابه چیلر دارند با این تفاوت که در ابعاد و ظرفیت های کوچکتر تولید می شوند.
مینی چیلر با قیمت و کیفیت مناسب را از کدام شرکت تهیه کنیم؟

مینی چیلر چیست؟

مینی چیلرها برای تامین سرمایش دستگاه های صنعتی و تهویه مطبوع ساختمان ها استفاده می شوند. مینی چیلرها دقیقا عملکردی مشابه چیلر دارند با این تفاوت که در ابعاد و ظرفیت های کوچکتر تولید می شوند. آب مورد نیاز سیستم، در داخل اواپراتور خنک می شود و سپس توسط پمپ گردشی به کویل در داخل فن کویل ها و یا هواساز و یا دستگاه های صنعتی که نیاز به آب سرد دارند منتقل می شود. مینی چیلرها در ظرفیت های ۵ تن تبرید الی ۱۲ تن تبرید تولید می شوند.


مینی چیلر چگونه کار می کند؟

مینی چیلرها دقیقا همان چیزی را که از نامش مشخص است انجام می دهند، همه چیز را خنک میکنند. در واقع مینی چیلرها در طیف وسیعی از کاربردها ضروری هستند. اما، مینی چیلر چگونه کار می کند؟ مینی چیلرها بر اساس سیکل تبرید تراکمی کار می کنند. مینی چیلرها عموما از کندانسورهای هواخنک استفاده می کنند و به ندرت پیش می آید که از کندانسورهای آب خنک و برج خنک کننده استفاده کنند.
به طور خلاصه، آنها از گرم شدن بیش از حد جلوگیری می کنند و محصولات را خنک نگه می دارند تا از آسیب رسیدن به ماشین آلات جلوگیری شود و یا در پروژه های ساختمانی از جمله مسکونی، بیمارستان ها، هتل ها، ساختمان های تجاری و … از گرمای بیش از حد جلوگیری می کند و دمای فضا را مطلوب می کند.


اجزای مینی چیلر

مینی چیلرها از کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط، اواپراتور و پمپ و منبع انبساط تشکیل شده است.

*بدنه
ستون بندي دستگاه از مقاطع ورق گالوانیزه با پوشش رنگ پودري الكترواستانيك به ضخامت مناسب به صورت CNC می باشد.
بدنه دستگاه از ورق گالوانیزه مرغوب به ضخامت مناسب با درب های قابل دسترسی و قابل برداشت با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک به ضخامت ۸۰ میکرون می باشد.

*کمپرسور
دارای کمپرسور اسکرال  برند کوپلند تایلند اصلی و مناسب جهت كاركرد با مبرد R22 یا R407 می باشد.

*اواپراتور
– اواپراتورها از نوع SHELL & TUBE EVAPORATOR با لوله های مسی ۸/۵ به ضخامت ۶۳/۰ به همراه ستاره های آلومینیومی پنج پر در داخل لوله ها با گام مناسب جهت افزایش راندمان اواپراتور می باشد.
– TUBE SHEET اواپراتور از جنس فولاد می باشد.
– SHELL پوسته اواپراتور و از لوله فولادی می باشد.
– BAFFLE PLATES تعبیه بافل پلیت به تعداد مورد نیاز در داخل اواپراتور برای افزایش راندمان اواپراتور از جنس تفلون به ضخامت مناسب می باشد.
– تست پوسته اواپراتورها با فشار ۲۵۰ PSI (250PSI TEST PRESSURE)  می باشد.
تست مدار به مدار اواپراتورها با فشار ۱۵۰ PSI (150PSI TEST PRESSURE)  می باشد.

*کندانسور
كويل كندانسوري كه از لوله هاي مسي و فين هاي آلومينيومي موج دار سينوسي كه توسط ماشين اتوماتيك يكپارچه مي گردند، ساخته مي شود.
کویل کندانسوری ۴ ردیفه با تراکم FIN/INC12 می باشد.

*پمپ سیرکولاتور
بهره گیری از پمپ های سیرکولاتور ساخته شده توسط بهترین سازندگان جهانی، درون دستگاه با دبی و هد مناسب، امکان نصب دستگاه را علاوه بر پشت بام ساختمان، در تراس نیز میسر می کند و نیازی به نصب مجدد پمپ بین مسیر نمی باشد.
معمولا در موتورخانه های چیلر، جهت جلوگیری از نوسانات آب در سیستم، از منبع انبساط استفاده می شود. در مینی چیلرهای آپارتمانی، به طور استاندارد منبع انبساط بسته تعبیه شده است که مزیت های زیر را موجب می شود:
۱) تثبیت فشار آب در سیستم
۲) حفظ فشار آب داخل در فشاری معین جهت جلوگیری از نفوذ هوا و ناخالصی به داخل سیستم و در نتیجه کاهش رشد و انباشتگی باکتری ها
۳) ایجاد فشار داخلی در سیستم جهت جلوگیری از ایجاد پدیده کاویتاسیون
۴) حفظ NPSH در ورودی پمپ سیرکولاتور

*فن کندانسور
به منظور تقطير مبرد در كويل كندانسوري از فن Axial برند زیلابگ یا بتا چین استفاده مي شود.

*ادوات کنترلی و حفاظتی
کنترلر PLC لوگوی زیمنس
كنترلر فشار رانش و مكش كمپرسور (High & Low pressure control) مارك Danfoss
كنترلر فشار بالاي سيستم  (High pressure control) مارك Danfoss

*قطعات سیکل تبرید
شير برقي (Seloneed valve) مارك  Danfoss
شير انبساط (expansion valve) مارك  Danfoss
شير دستي (service valve) مارك Danfoss   یا ecs
سايت گلاس مارك Danfoss
شير اطمينان (Safety valve) مارك Hanri اورجینال یا Castel اورجینال
فيلتر دراير (Drier Filter) مارك Danfoss

*تابلو برق دستگاه
قطعات برقي شامل كنتاكتور، بي متال، كليد حرارتي مارك هیوندای
كليدهاي مينياتوري مارك هیوندای

*عایقکاری سیکل تبرید
در اواپراتور دستگاه و مسير مكش كمپرسور از عايق هاي حرارتي الاستومری به ضخامت ۱۳ ميلي متر به منظور افزايش راندمان سيستم استفاده مي شود.

کاربرد مینی چیلر
– آپارتمان ها
– ساختمان های تجاری
– ساختمان های اداری
– فضاهای ورزشی
– بیمارستان ها
– سوله های صنعتی
– انبارهای نگهداری محصولات
– دستگاه های تزریق پلاستیک
– دستگاه های لیزر
– گونی بافی
– صنعت چاپ
– دستگاه MRI
– دستگاه اکسترودر
– آزمایشگاه ها
– انبار مهمات
– انبار مواد شیمیایی

ویژگی های مینی چیلرهای کارمانیا دنا

– استفاده از کمپرسورهای اسکرال کوپلند تایلندی اصلی
– استفاده از فن Beta چین
– تمامی بدنه دستگاه طراحی شده و توسط لیزر برشکاری شده اند.
– سطح کندانسور با توجه به شرایط آب و هوایی محل پروژه طراحی شده است.
– با توجه به محدودیت های ابعادی پروژه گروه صنعتی کارمانیا دنا اقدام به طراحی با توجه به نیازهای شما می نماید.
– کلیه دستگاه ها دارای ۲ سال گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت مادام العمر می باشند.
– استقلال هر کدام از واحدهای آپارتمان
– عدم نیاز به کانال کشی و اشغال فضای واحد
– استقلال دمایی هر یک از اتاق ها و بخش های مختلف
– عدم نیاز به برج خنک کننده در مینی چیلرهای هواخنک
– قابل استفاده در تمام شرایط دمایی

محل قرارگیری مینی چیلر ۱۲ تن تبرید

با توجه به اینکه محدودیتی برای طول لوله کشی در مینی چیلر وجود ندارد، مینی چیلر را می توان بر روی بام نصب کرد و از اشغال فضای بالکن جلوگیری کرد.

چرا مینی چیلر بخریم؟

مینی چیلرها در دو بخش صنعت و تهویه مطبوع کاربرد دارند. در بخش صنعت نیاز به خنک کاری دستگاه ها و محصولات داریم و چاره ای جز استفاده از چیلر و مینی چیلر نداریم. در بخش تهویه مطبوع نیز اگر به دنبال سیستمی هستیم که هم دمای کنترل شده و هم استقلال فضاهای مختلف و بسیاری از مزیت های مختلف را به ما بدهد مینی چیلر بهترین گزینه می باشد.

لیست قیمت مینی چیلر 

زمانی که ما تصمیم به خرید مینی چیلر می گیریم، با شرکت ها و قیمت های مختلفی روبرو می شویم؛ افراد در این مرحله اصولا سردرگم می شوند که از کدام برند خرید کنند و تمام تلاش خود را می کنند که با قیمت کمتر نسبت به خرید مینی چیلر با بالاترین کیفیت اقدام کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت تمایل از شرکت کارمانیا دنا نیز استعلام قیمت کنید و از کارخانه بازدید نمایید و ما به شما این قول را می دهیم که با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت مواجه شوید.
گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا سازنده دستگاه های تهویه مطبوع در تلاش است تا با کمترین میزان سود به مشتریان عزیز دستگاه های با کیفیت ارائه دهد.
با توجه به اینکه این مجموعه با کمترین میزان سود اقدام به فروش مینی چیلر و چیلر و به طور کلی سیستم های تهویه مطبوع می نماید و با توجه به نوسانات بازار در ادامه لیستی از قیمت مینی چیلر تراکمی به صورت نمونه آورده شده است که بروز نمی باشد و برای اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
ظرفیت مینی چیلر (TON) حداقل قیمت (ریال) حداکثر قیمت (ریال)
چیلر تراکمی هواخنک ۵Ton 600.000.000 800.000.000
چیلر تراکمی هواخنک ۸Ton 1.000.000.000 1.300.000.000
چیلر تراکمی هواخنک ۱۰Ton 1.200.000.000 1.400.000.000
چیلر تراکمی هواخنک ۱۲Ton 1.300.000.000 1.450.000.000
جهت اطلاع از آخرین و بروزترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چیلر را از سازنده بخرید

بدون شک یکی از بزرگ ترین مزیت های خرید چیلر و مینی چیلر از کارخانه حذف واسطه ها و خرید مستقیم از کارخانه است. هنگامی که واسطه ها از فرآیند خرید مینی چیلر حذف شوند، قیمت نهایی محصول شما کاهش می یابد.
هنگامی که به طور مستقیم از کارخانه خرید می کنید، می توانید تمامی مراحل تولید را ببینید و هنگام خرید هر نکته و دغدغه ای در رابطه با چیلر دارید به سازنده بگویید و سازنده تمام دغدغه ها را در نظر گرفته و بهترین پیشنهاد با پایین ترین قیمت را به شما اعلام می کند.

قیمت خرید مینی چیلر

در تماس های دریافتی از مشتریان یکی از بیشترین سوالات در رابطه با قیمت مینی چیلر می باشد. لازم به یادآوری است با توجه به اینکه گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا سازنده دستگاه های تهویه مطبوع می باشد و با توجه به اینکه می توان مینی چیلر را با قطعات و برندهای متفاوت تولید کرد؛ پس برای اینکه بتوان استعلام قیمت چیلر دقیق صورت پذیرد؛ باید به صورت دقیق قطعات بکار رفته در مینی چیلر را انتخاب کنیم و پس از آن اقدام به استعلام قیمت بکنیم. برای انتخاب صحیح و مناسب مینی چیلر شما می توانید با مهندسین گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند و شما را در انتخاب مناسب یاری دهند.

بهترین کیفیت و قیمت فروش مینی چیلر 

کیفیت و قیمت دو عامل مهم و تاثیرگذار در خرید مینی چیلر می باشد. خریدار به دنبال کالای با کیفیت با قیمت معقول می باشد. البته در بین بسیاری از مردم مرسوم است که هر چه قیمت یک کالایی بیشتر باشد، کیفیت آن نیز بالاتر است؛ اما همیشه به این صورت نیست. گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا تمام تلاش خود را به کار برده تا محصولات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت معقول به مشتریان عزیز ارائه دهد که این امر به واسطه تولیدکننده بودن و خرید مناسب قطعات مصرفی و پایین آوردن هزینه های تولید محقق شده است.
برای اثبات این ادعا گروه صنعتی کارمانیا دنا از تمامی عزیزان دعوت بعمل می آورد تا از محل کارخانه بازدید نمایید تا کیفیت محصولات و اصل بودن قطعات را از نزدیک مشاهده کنید تا بتوانید مقایسه درستی با دیگر فروشندگان چیلر داشته باشید.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.