مرفهان بی‌درد نباید به مجلس راه یابند - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 17231
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰ |
حجت‌الاسلام صدیقی

مرفهان بی‌درد نباید به مجلس راه یابند

امام جمعه موقت تهران گفت: نمایندگان باید نیازهای مردم را بفهمند و اگر اشراف و مرفهان بی درد به مجلس راه یابند، هیچ گاه نمی توانند مشکلات مردم را درک کرده و راه حلی برای آن بیابند.
مرفهان بی‌درد نباید به مجلس راه یابند

حجت الاسلام کاظم صدیقی، با تأکید بر ضرورت حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی، اظهار داشت: برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی که امانت شهدا و امام (ره) است، نیاز است که مردم در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند و حضور باشکوه آنان پای صندوق های رأی نشان می دهد که مردم ایران زنده، پویا و همیشه در صحنه هستند.

وی با بیان اینکه حضور باشکوه مردم در انتخابات به نوعی مقابله با دشمنان نظام جمهوری اسلامی است، افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی قصد نابودی ارزش های انقلاب و نظام ما را دارند که حضور وسیع مردم پای صندوق های رأی باعث می شود که دشمنان حساب کار خودشان را بدانند، اما اگر حضور مردم پای صندوق های رأی کمرنگ باشد، توطئه های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی افزایش می یابد.

امام جمعه موقت تهران متذکر شد: مقام معظم رهبری اخیراً فرمودند که هر کسی که به ایران علاقه دارد، در انتخابات شرکت کند و بر این اساس اقتضا می کند مردم ما چون همیشه در روز ۲ اسفند، افتخارآفرینی و حماسه دیگری را خلق و چشم دشمنان را کور کنند.

حجت الاسلام صدیقی همچنین با اشاره به شاخصه‌های مجلس قوی، گفت: مجلس قوی مجلسی است که نمایندگانش، انقلاب اسلامی و آرمان های امام(ره) و شهدا را باور داشته باشد.

برخی از نمایندگان پز اپوزیسیون می دهند

وی با تاکید بر اینکه یکی دیگر از شاخصه‌های مجلس قوی این است که نمایندگان آن منافق نباشند، تصریح کرد: نماینده‌ای منافق است که به ظاهر بگوید که به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی اعتقاد دارد، اما در صحن علنی مجلس پز اپوزیسیون بدهد و با مقدسات انقلاب اسلامی و نظام در تقابل باشد.

امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه افرادی باید به مجلس راه یابند که فهم کافی از اوضاع منطقه و دنیا داشته باشند، گفت: نمایندگان باید نیازهای مردم را بفهمند و اگر اشراف و مرفهان بی درد به مجلس راه یابند، هیچ گاه نمی توانند مشکلات مردم را درک کرده و راه حلی برای آن بیابند.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه ضعف مجلس دهم بسیار زیاد بود، تصریح کرد: مجلس دهم انسجام و برنامه نداشت و در بسیاری از مسائل به خوبی عمل نکرد؛ از جمله اینکه نمایندگان در این دوره در مسئله نظارت بر وزرا و دولت به وظایف خود عمل نکردند.

وی تاکید کرد: در مجلس دهم، به مشکلات مردم آن طور که باید و شاید رسیدگی نشد و امیدواریم مجلس یازدهم جبران کننده همه نواقص مجالس گذشته باشد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.