مدیرعامل گلدیران از چنگال آدم ربایان نجات یافت - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 11745
  پرینتخانه » اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۰۱ |

مدیرعامل گلدیران از چنگال آدم ربایان نجات یافت

مدیرعامل گلدیران که توسط چند فرد ناشناس ربوده شده بود توسط پلیس تهران نجات یافت.
مدیرعامل گلدیران از چنگال آدم ربایان نجات یافت

سردار حسین رحیمی از نجات مدیر عامل شرکت گلدیران از چنگال آدم ربایان خبر داد و گفت: مدیر عامل شرکت گلدیران که توسط ۳ آدم ربا به دلایل نامعلومی ربوده شده بود آزاد شد.
رییس پلیس تهران بزرگ در ادامه گفت: آدم ربایان برای آزادی مدیر عامل گلدیران پیشنهادی میلیاردی داده بودند که خوشبختانه قبل از رسیدن به هدف شوم خود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

از مخفیگاه آدم ربایان لوازم و ابزاری کشف شد که نشان می دهد ممکن است خود را در پوشش مامور نشان داده و وی را ربوده باشند.

لازم به ذکر است، ۳ آدم ربا در احمدآباد مستوفی در یک سوله دستگیر شدند و‌ گروگان هم که داخل یک چاه پنهان کرده بودند توسط پلیس نجات یافت.

سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی تهران با تلاش شبانه روزی و اقدامات پیچیده باند بزرگ آدم ربایی که به سرکردگی مردی ۶۰ ساله هدایت می شد منهدم و همه اعضای این باند دستگیر شدند.

وی افزود: اعضای باند در نقش ماموران پلیس و امنیتی و با مدارک جعلی اقدام به ربودن سوژه‌هایشان کرده و دست به اخاذی از آنها می‌زدند.

سردار حسین رحیمی ادامه داد: این باند در ۳ مورد قبلی خود موفق به اخاذی میلیاردی از خانواده‌های سوژه‌هایشان شده بودند که در آخرین مورد از خانواده فرد ربوده شده درخواست ۱۵ میلیون دلار و ۱۰ میلیارد کرده بودند که کارآگاهان با یک هفته تلاش شبانه روزی توانستند محل نگهداری سوژه و فعالیت اعضای باند در یک سوله در منطقه احمدآباد مستوفی ردزنی شده و در یک عملیات غافلگیرانه ۷ متهم و رییس باند دستگیر و فرد ربوده شده نیز سالم به آغوش خانواده بازگردانده شد.

رییس پلیس تهران گفت: رییس باند که مردی ۶۰ ساله و ‌سابقه‌دار است پس از ادامه اجرای نقشه‌اش افراد دیگری را برای فعالیت باند خود تهیه می‌کرد و برای رسیدن به خواسته خود افراد ربوده شده را شکنجه‌های هولناکی داده است

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.