"متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو" برای تایید حساب وکالتی بخوانند! - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 82871
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲ |

“متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو” برای تایید حساب وکالتی بخوانند!

در پی طرح سؤال از سوی متقاضیان، گروه صنعتی ایران خودرو درباره زمان افتتاح "حساب وکالتی" و امکان ثبت‌نام محصولات اطلاعیه‌ای صادر کرد.
“متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو” برای تایید حساب وکالتی بخوانند!

در پی طرح سؤال از سوی متقاضیان ثبت‌نام فروش فوری اخیر ایاران‌خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو درباره زمان افتتاح حساب وکالتی و امکان ثبت‌نام محصولات اطلاعیه‌ای به این شرح صادر کرد:

متقاضیانی که قبل از ساعت ۱۱ امروز ۱۸ اسفند ماه نسبت به افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه مطابق با مبالغ اعلام شده در بخشنامه اقدام کرده‌اند، می‌توانند از ساعت ۱۴ امروز نسبت به ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام کنند.

برای متقاضیانی که پس از ساعت ۱۱ امروز ۱۸ اسفند ماه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۹ اسفند ماه نسبت به افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه یاد شده اقدام کرده‌اند، امکان پیش ثبت‌نام از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۲۰ اسفندماه فراهم شده است.

همچنین متقاضیانی که از ساعت ۲۴ جمعه ۱۹ اسفندماه تا حداکثر ساعت ۱۴ روز ۲۰ اسفند ماه به افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند از ساعت ۱۶ تا ۲۴ شنبه ۲۰ اسفند ماه مهلت خواهند داشت تا نسبت به ثبت‌نام اولیه در این طرح اقدام کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده متقاضیانی که پیش از این حساب وکالتی به نام شرکت ایران‌خودرو داشته‌اند، نیازی به افتتاح مجدد حساب نداشته و باید نسبت به واریز وجه مورد‌نظر طبق بخش‌نامه فروش اقدام کنند و در صورت بروز ایراد مراتب را با سامانه پشتیبانی بانک مورد‌نظر پی‌گیری و ایراد را برطرف کنند.

این زمان‌بندی براساس اعلام بانک‌های عامل افتتاح حساب وکالتی برنامه‌ریزی شده است.

ایران خودرو با معرفی بانک‌های مهر ایران، رسالت، صادرات، رفاه، ملی، پارسیان، توسعه تعاون، دی، کشاورزی، اقتصاد نوین، آینده، ملت، تجارت، پاسارگاد، ایران‌زمین، پست بانک و موسسه اعتباری ملل، بانک‌های عامل افتتاح حساب وکالتی را به ۱۸ بانک رسانده است.

| منبع خبر : تسنیم
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.