لیست اتاق فرار های شیراز + رزرو آنلاین - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 81764
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۹:۲۳ |

لیست اتاق فرار های شیراز + رزرو آنلاین

در این مقاله قصد داریم بهترین اتاق فرار های شهر شیراز را به شما معرفی کنیم و از طرفی، یک روش بسیار مطمئن جهت رزرو بهترین اتاق فرار های شیراز را نیز در اختیار شما قرار دهیم.
لیست اتاق فرار های شیراز + رزرو آنلاین

برای معرفی بهترین اتاق فرار های شهر شیراز، شاید بهتر باشه در ابتدا بیان کنیم که اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست ؟

اتاق فرار یا اسکیپ روم ، یک سرگرمی گروهی در فضای واقعی هست که توی اون شرکت کننده ها ( پلیر ها ) تلاش می کنند با حل معما و گذراندن چالش های مختلف، و در زمان محدود ، از اتاق خارج بشن.

این سرگرمی هیجان انگیز، از سال ۱۳۹۵ وارد ایران شد و هم اکنون اکثر شهر های ایران، دارای اتاق فرار هستند.

در ادامه این مقاله قصد داریم بهترین اتاق فرار شیراز رو به همراه یک راه ساده و قابل اطمینان برای رزرو این اتاق فرار ها، به شما همراهان عزیز معرفی کنیم.

پس اگر علاقه مند به اتاق فرار هستید، پیشنهاد میکنیم این مقاله رو از دست ندید و حتی اگر ساکن شیراز هم نیستید، در انتهای مقاله، برای مشاهده سایر شهر های اتاق فراری نیز، شما را راهنمایی خواهیم کرد.

قابل ذکر است که در این مقاله، از جدید ترین اتاق فرار شیراز، به قدیمی ترین اتاق فرار شیراز لیست را مشاهده خواهید کرد.

همچنین در شهر شیراز، اتاق فرار های دیگری نیز وجود دارند که برخی از آنها جمع آوری شده اند و برخی دیگر نیز فعال هستند، اما در این مقاله، ما تنها برخی از آنها را معرفی خواهیم کرد.

اتاق فرار رخ دیوانه

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم ۵ تا ۷ نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار رخ دیوانه، ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، ۱۲۰ دقیقه است.

مکان اتاق فرار رخ دیوانه، در سه راه برق شیراز میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم رخ دیوانه، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار رخ دیوانه میتوانید از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱:۳۰ شب، با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار فوبیا

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم ۴ تا ۶ نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار فوبیا ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، ۷۵ دقیقه است.

مکان اتاق فرار فوبیا در فرهنگ شهر شیراز میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم فوبیا، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار فوبیا میتوانید از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱:۳۰ شب، با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار فال نحس

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم ۴ تا ۷ نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار فال نحس ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، ۶۰ دقیقه است.

مکان اتاق فرار فال نحس در فرهنگ شهر شیراز میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم فال نحس، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار فال نحس میتوانید از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱:۳۰ شب، با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار اشک

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم ۴ تا ۷ نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار اشک ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، ۶۰ دقیقه است.

مکان اتاق فرار اشک در سه راه برق شیراز میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم اشک، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار اشک میتوانید از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱:۳۰ شب، با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار کوانتوم

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم ۳ تا ۸ نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار کوانتوم ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، ۷۰ دقیقه است.

مکان اتاق فرار کوانتوم در بلوار شهید کسائی شیراز میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم کوانتوم، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار کوانتوم میتوانید از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱:۳۰ شب، با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

اتاق فرار ردپا

شما میتوانید این اتاق فرار را با تیم ۴ تا ۶ نفره خود تجربه کنید. ژانر اتاق فرار ردپا دلهره آور و هیجان انگیز میباشد و مدت زمان بازی، ۹۰ دقیقه است.

مکان اتاق فرار ردپا در سه راه برق شیراز میباشد.

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم ردپا ، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.

جهت رزرو اتاق فرار ردپا میتوانید از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱:۳۰ شب، با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل فرمائید.

آیا مای اسکیپ فقط اتاق فرار های شیراز رو داره ؟

خیر، شما میتوانید با مراجعه به صفحه شهر های اتاق فراری، همه شهر هایی که دارای اتاق فرار هستند و از طریق سایت مای اسکیپ میتوانید رزرو خود را انجام دهید را مشاهده کنید و هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی، اتاق فرار مشهد ، اتاق فرار تهران ، اتاق فرار یزد ، اتاق فرار مشهد ، اتاق فرار شمال ، اتاق فرار اراک ، اتاق فرار بندر انزلی ، اتاق فرار رشت ، اتاق فرار کرمانشاه ، اتاق فرار کرج ، اتاق فرار اصفهان و … را رزرو کنید و از پشتیبانی عالی و تخفیفات سایت مای اسکیپ نیز بهره مند شوید.

اولین و بهترین ها در مای اسکیپ !

در ابتدای فعالیت مای اسکیپ، امکانات بسیار متفاوتی در اختیار پلیر ها و همچنین مجموعه داران محترم قرار گرفت که تا آن زمان ( و حتی هم اکنون ) هیچ سایتی این امکانات را ارائه نکرده است.

اگر بخواهیم به زبان ساده بیان کنیم :

مای اسکیپ یک پلتفرم جامع برای معرفی، رزرو آنلاین و همچنین مدیریت اتاق فرار هست که امکانات متعددی را در اختیار پلیر ها و همچنین مجموعه داران عزیز قرار میدهد …

اولین اپلیکیشن رزرو اتاق فرار

اولین و تنها اپلیکیشن رزرو آنلاین اتاق فرار :

در تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱، پس از تلاش های بسیار تیم توسعه مای اسکیپ، اولین و تنها اپلیکیشن رزرو و مدیریت آنلاین اتاق فرار به صورت رسمی توسط مای اسکیپ و برای پلتفرم های ( اندروید و IOS ) منتشر شد و در دسترس پلیر ها و مجموعه داران عزیز قرار گرفت.

پلیر ها میتوانند از طریق این اپلیکیشن، بهترین اتاق فرار های ایران را مشاهده کنند و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اسکیپ روم مورد نظر خود کنند. همچنین مجموعه داران عزیز نیز، میتوانند به سادگی از طریق اپلیکیشن مای اسکیپ، اتاق فرار های خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنند.

امکانات بسیار مناسب و همچنین دسترسی ساده، باعث شد اپلیکیشن مای اسکیپ به سرعت در میان علاقه مندان به اتاق فرار رشد کند . همواره تلاش میکنیم، در فواصل زمانی کوتاه، امکانات جدیدی به اپلیکیشن و سایت اضافه نماییم.

اسکیپ مپ

همه اتاق فرار ها بر فراز نقشه ایران !

در تاریخ ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰، برای اولین بار، همه اتاق فرار ها را بر فراز نقشه ایران قرار دادیم، تا پلیر های عزیز بتوانند به سادگی و با سرعت بالا، نزدیکترین اتاق فرار به خودشان را پیدا کنند و به صورت آنلاین از طریق نقشه، اقدام به رزرو اسکیپ روم مورد نظر خودشان کنند.

اولین و تنها سایت ساز اتاق فرار

از ابتدای فعالیت مای اسکیپ، یک سیستم جامع تخصصی سایت سازدر حوزه اتاق فرار راه اندازی کردیم تا همه مجموعه های اتاق فرار بتوانند با حداقل هزینه، سایت اختصاصی خودشان را داشته باشند و برروی برند سازی مجموعه خود کار کنند.

سیستم کسب درآمد مای اسکیپ به این صورت است :

به ازاء رزرو اتاق فرار توسط هر شخصی که از طرف شما به مای اسکیپ معرفی شده است، ۱۰% از درآمد مای اسکیپ به کیف پول همکاری در فروش شما واریز میشود و شما میتوانید مبلغ موجودی کیف پول را در حساب بانکی خود دریافت کنید و یا به منظور تخفیف در رزرو اتاق فرار از آن استفاده کنید.

این امکان برای همه کاربران سایت و اپلیکیشن مای اسکیپ ( هم در سطح مجموعه دار و هم در سطح پلیر ) قعال است و همه کاربران میتوانند از این آپشن استفاده کنند.

همیشه اولین بوده ایم و خواهیم بود !

هدف سازمانی در مای اسکیپ، اولین و بهترین بودن در تمامی عرصه های اتاق فرار بوده و خواهد بود. همواره نهایت تلاش خود را خواهیم کرد، تا با تکیه بر توانمندی همکارانمان، بهترین امکانات را در اختیار پلیر ها و مجموعه داران عزیز قرار دهیم.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.