«صولت مرتضوی» ظرفیت لازم را برای اطمینان نمایندگان دارد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 74369
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵ |

«صولت مرتضوی» ظرفیت لازم را برای اطمینان نمایندگان دارد

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان به یک نقطه اطمینان بخشی درباره کارنامه کاری گزینه پیشنهادی وزارت کار نزدیک شده اند.
«صولت مرتضوی» ظرفیت لازم را برای اطمینان نمایندگان دارد

احمد راستینه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی افکارنیوز در زمینه معرفی « صولت مرتضوی » برای تصدی وزرات کار ور فاه اجتماعی به مجلس گفت: به واقع آقای رئیس جمهور مطمئن ترین فرد برای تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی را آنهم به خاطر دغدغه های مهم نمایندگان، به مجلس معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه رفع محرومیت یکی از مهمترین دغدغه های نمایندگان مجلس قلمداد می شود، بیان کرد:نمایندگان دغدغه های معیشتی مردم را به جد پیگیری می کنند و پیگیر موضوع اشتغال جوانان هستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این وزارتخانه یکی از وزارتخانه های کلیدی در ایجاد اشتغال و سیاست های راهبردی در حوزه اشتغال و حل رفع محرومیت است لذا با توجه به اینکه بخش زیادی از مردم از ظرفیت های این وزارتخانه در قالب سازمان تامین اجتماعی بهره مند می شوند و صندوق های بازنشستگی هم وضعیت خوبی ندارند، ما نیازمند یک مدیر قوی همچون صولت مرتضوی در این وزارتخانه بودیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین اقای مرتضوی ۳۱ سفر استانی به سراسر کشور داشته و فرصت ها و چالش ها را از نزدیک مشاهده کرده و واحدهای اقتصادی همه وزارتخانه ها را رصد کرده و جلسات مستمری با وزارتخانه ها داشته است.

راستینه با بیان اینکه مرتضوی اشراف کاملی به امور اقتصادی سراسر کشور دارد،بیان کرد:همچنین گزینه پیشنهادی وزارت کار قدرت هم افزایی بین دستگاه ها را دارد.

وی تاکید کرد: اقای مرتضوی ظرفیت لازم را برای اطمینان نمایندگان دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان به یک نقطه اطمینان بخشی درباره کارنامه کاری گزینه پیشنهادی وزارت کار نزدیک شده اند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.