روزی که ملت به میدان آمد، غربگراها در حال تئوری‌سازی تسلیم در برابر دشمن بودند - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 13318
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰ |

روزی که ملت به میدان آمد، غربگراها در حال تئوری‌سازی تسلیم در برابر دشمن بودند

فرمانده سپاه با طرح این سوال که غربگراها کجا باری از دوش مردم برداشته‌اند؟ گفت که روزی که ملت به میدان انقلاب آمد، غربگراها در حال تئوری‌سازی تسلیم در برابر دشمن بودند.
روزی که ملت به میدان آمد، غربگراها در حال تئوری‌سازی تسلیم در برابر دشمن بودند

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در کنگره ملی ۹۲ هزار شهید بسیجی که در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، اظهار داشت: شهیدان ما حقایق زنده و درخشان افتخارات اسلام و ایران هستند و ما امروز کهکشانی از ستارگان پر فروغ را در آسمان حماسه‌های جاودان اسلام و ایران در اختیار داریم.

وی افزود: شهدا نمونه‌های مجسم و تندیس‌های زنده وفاداری، فداکاری، استقامت و نشانه های شرف و فضیلت ملت بزرگ ایران هستند.

سرلشکر سلامی ادامه داد: هر کشوری برای یافتن هویت و شخصیت و منزلت از منابعی استفاده می‌کند، شهیدان ما منابع جوشان هویت بخش ما هستند و برای ما جاودانگی ارمغان آوردند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهدا سندهای زنده وفاداری ما به آرمان‌های بلندمان هستند و به ما آموختند چگونه می‌توان بر شیاطین در میادین نابرابر پیروز شد، تاکید کرد: راز جاودانگی و رمز بقای ملت ما در شکوه شهادت آشکار است و شهدا تجلی نزول ملائک الهی بر این سرزمین هستند. بدون شهدا عزیز و مقدر و مستقل نخواهیم بود و تنه با وجود آنها در دایره فضایل حیات می‌یابیم.

وی‌گفت: دامان پاک و پرمهر پدران و مادران شهدا، سرزمین طیبی بود که در آن گیاهی پاکیزه رویید و ثمرات روح افزایی داشت که نشاط انقلابی را در جامعه ما جاودانه ساخت.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: شهدا نه فقط مایه سعادت ملت ایران بودند، بلکه آنها حقیقت روح جهاد را در پیکره امت اسلام زنده کردند و جوانان جهان اسلام را به حرک در آوردند و سرزمین اسلام را به میدان مبارزه علیه طواغیت تبدیل کردند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهدا راهی برای آگاهی بخشی به مسلمانان در فضای جهالت مدرن ساختند و امروز به برکت شهدا همه جهان اسلام به میدان جهاد تبدیل شده است، تاکید کرد: مستکبران در حال فرار هستند و مانند مگس‌ها بر روی زمین پراکنده‌اند و هر روز یکی از گزینه‌های دشمن را تشییع جنازه می‌کنند. ملت ایران و ملت‌های مسلمان سال‌هاست با هدایت‌های الهام بخش ولی امرشان در جستجوی نقشه تکمیل نهضت خود هستند.

وی ادامه داد: کفار، طواغیت و مستکبران که می‌خواهند جهان اسلام را در اسارت و بردگی خود بگیرند، امروز دیگر آن رویای‌شان باطل شده است.

سرلشکر سلامی عنوان کرد: امروز حزب الله لبنان بعنوان فخر دنیای عرب در برابر صهیونیست‌ها، مسلط و قدرتمند ایستاده است و هر حرکت صهیونیست‌ها را در نطفه خفه می‌کنند. سوری‌ها سیاست‌های خصمانه غربی‌ها و امارات و عربستان را در سرزمین‌شان دفن می کنند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بحرینی ها در یک میدان جهاد خواهان استقلال و آزادی کشورشان هستند و یمنی ها ترس را به درون کاخ‌های سعودی‌ها هدایت می‌کنند، خاطرنشان کرد: در این میان ایران مقتدر ایستاده است و جهان اسلام در قوی‌ترین موقعیت خود قرار دارد.

وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در هفته‌های‌ گذشته سیلی بزرگی را به صورت آمریکا نواخت به طوری که صورت آن‌ها را به سمت تل آویو و واشنگتن برگرداند، اظهار داشت: دشمن در فتنه اخیر می‌خواست سریال شکست‌های پی در پی خود را جبران کند. می‌خواست جنگ اقتصادی را با اتفاقی در کشور ما پیوند دهد، او حتی نمی‌توانست خود حادثه‌ای تولید کند و فقط منتظر فرصتی بود.

سرلشکر سلامی گفت: اما نمی‌دانستند که ملت ایران هنرمند تبدیل تهدیدها به فرصت‌هاست. البته دشمن ما همیشه در میدان محاسبه غلط می‌اندیشد چراکه دچار زوال عقل سیاسی است. همه ملت ایران دانستند که وقتی هدایت سیاست‌های دشمن از خارج به داخل وارد می‌شود، امنیت به خطر می‌فهمد، ملت ایران نیت شوم دشمنان را فهمید و در مقابل آن ایستاد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه به ملت ما یک آگاهی محسوس بخشیده شده و آن اینکه آمریکا برای ملت‌های جهان جز فقر، فلاکت و نابودی منابع و ملت‌ها چیز دیگری را خواهان نیست، افزود: آمریکایی ها میخواهند با حذف ملت‌ها به حیات برسند، اما امروز این ملت‌ها هستند که آمریکا را به پوسیدگی می‌رسانند و از صحنه جغرافیای سیاسی حذف می‌کنند.

وی خطاب به ملت ایران گفت: باز هم می‌گوییم پیش‌مرگتان هستیم و خاک کف پایتان را برای تبرک به چشم می کشیم؛ ما فداییان ملت ایران هستیم.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمن می‌خواست حلقه‌های زنجیره استراتژی خود را درون جامعه ما کامل کند، عنوان کرد: متاسفانه انسان‌هایی غربگرا که تجسم میرزا ملکم خان و تقی‌زاده ها هستند، نقش واسطه گری تفکر غرب در جامعه ما را بر عهده گرفتند. آنها انعکاس و پژواک صدای غرب و با آنها در این توطئه همراه شدند.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: آنها نویسندگان نسخه تسلیم هستند به آنها می گوییم که جایی در میان جامعه ایران ندارید؛ کجا با سختی‌های ملت ایران همراه بوده‌اید؟ کجا باری از دوش ملت ایران برداشته اید که امروز امتداد سیاست‌های دشمن در داخل کشور شده‌اید و تفکر دشمن را بر روی کاغذ و بیانیه می‌نویسید و فضای تفکر انقلابی ملت ایران را آلوده می‌کنید؟

وی گفت: آن روز که ملت به میدان انقلاب آمدند، شما در حال تئورسازی کردن تسلیم در برابر دشمن بودید؛ از این کارهای خود دست بردارید.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه به دشمنان هم می‌گوییم از خط قرمزهای ما عبور نکنید، تصریح کرد: ملت ما هوشیار است و دیدید که چگونه صف خود را جدا کرد و نشان داد که چقدر آگاه و مومن و باشکوه است.ما هرگز ملتمان را تنها نمی‌گذاریم، ما از رهبرمان دستور گرفته‌ایم که تا سرحد جانمان برای مردممان فداکاری کنیم.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.