رشد ۳۲ هزار واحدی شاخص بورس - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 90748
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱ |

رشد ۳۲ هزار واحدی شاخص بورس

شاخص کل بورس امروز با رشد ۳۲ هزار واحدی در پایان معاملات امروز به عدد ۲ میلیون و ۰۸۴ هزار واحد رسید.
رشد ۳۲ هزار واحدی شاخص بورس

شاخص کل بورس در روز دوشنبه(۶ شهریور)  در ابتدای بازار با رشد ۵ هزار و ۳۵۳ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۵۶ هزار و ۸۲۵ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار شاخص کل بورس با رشد ۳۲ هزار و ۷۴۵ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۸۴ هزار و ۲۱۷ واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۳ هزار و ۹۶۸ میلیارد تومان رسید. «فارس»، «پارسان» و «وغدیر» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «شستا»، «خگستر» و «خودرو» سه نماد پر تراکنش بودند.
شاخص کل هم وزن با رشد ۴ هزار و ۷۴۸ واحدی روی پله ۷۰۵ هزار و ۱۵۴ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۸ هزار و ۹۰ میلیارد سهم به ارزش ۳ هزار و ۹۶۸ هزارمیلیارد تومان رسید.
برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۷۵۱ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «شیمیایی» و «فلزات اساسی» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

اهرم، کچاد۲ و دارایکم بیشترین ارزش معامله و نماد‌های شستا، وپارسار ۲ و کچاد ۲ بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۱۲۷۴، اراد ۱۰۶۴ و اخزا ۰۱۱۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، اراد ۱۲۷۴ و کرمان بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.