دلیل مطرح نشدن مظلومیت ملت فلسطین، تسلط صهیونیست ها به رسانه‌هاست - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 63904
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۷:۴۵ |
سید کاظم انبارلویی:

دلیل مطرح نشدن مظلومیت ملت فلسطین، تسلط صهیونیست ها به رسانه‌هاست

انبارلویی گفت: تبدیل شدن جنگ اوکراین به مساله اول جهان و بیان نشدن مظلومیت ملت فلسطین به دلیل تسلط صهیونیست ها به رسانه های جهان است.
دلیل مطرح نشدن مظلومیت ملت فلسطین، تسلط صهیونیست ها به رسانه‌هاست

سید کاظم انبارلویی، با اشاره به این که مساله قدس مساله اول جهان اسلام و موضوع اصلی سیاست خارجی ایران است، اظهار کرد: امسال شاهد اوضاع پیچیده‌ای در اراضی اشغالی هستیم که از آن به عنوان انتفاضیه رمضانیه یاد می‌شود.

وی ادامه داد: یکی از علت های اصلی که مظلومیت ملت فلسطین به گوش مردم جهان نمی‌رسد این است که اکثر رسانه ها در اختیار صهیونیست‌ها و آمریکایی‌هاست و آنها نمی‌گذارند مظلومیت این مردم بیان شود.در حالی که دیدید به فاصله کوتاهی از آغاز جنگ اوکراین، این جنگ به مساله اول جهان تبدیل شد، چون رئیس جمهور اوکراین مورد حمایت رژیم صهیونیستی بود و با این که روس‌ها ملاحظه انسانی در این جنگ دارند و سعی می‌کنند جنگ را در محدوده نظامی نگه دارند، اما رسانه های آمریکایی و صهیونیستی علیه این کشور فعالیت می‌کنند.

این فعال سیاسی افزود: این اتفاق به دلیل تسلط صهیونیست‌ها به رسانه‌های جهان است و متاسفانه یک جریانی در داخل ایران هم هم صدا با این رسانه‌ها است.

انبارلویی در پایان بیان کرد:‌ برای بیان مظلومیت مردم فلسطین باید رسانه های مستقل از جمله رسانه های غرب آسیا فعالیت بیشتری داشته باشند. علما و نخبگان جهان اسلام نیز باید فلسطین را به مساله اول جهان اسلام درآورند. قرن جدید قرن رهایی قدس و ملت مظلوم فلسطین از اشغال گری است اکنون صهیونیست ها بیش از هر زمانی در تنگنای مبارزات مردم فلسطین و همچنین در محاصره حماس حزب الله و سوریه قرار دارد و خود آنها هم پیش بینی کردند که سال ۲۰۲۲ سال فروپاشی شان باشد.

| منبع خبر : ایسنا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.