در «جمهوری الهی» درست رأی بدهیم، نه درشت - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 17335
  پرینتخانه » یادداشت تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۴۵ |

در «جمهوری الهی» درست رأی بدهیم، نه درشت

نظام ما «جمهوری لاله‌ها» است و نشان به نشان «شهدای گمنام» گمانم «جمهوری گمنامان» نیز باشد این نهضت!
در «جمهوری الهی» درست رأی بدهیم، نه درشت

نظام ما «جمهوری لاله‌ها» است و نشان به نشان «شهدای گمنام» گمانم «جمهوری گمنامان» نیز باشد این نهضت! ما نمی‌بازیم این جنگ را، چون خدا جوشش خون شهید را متوقف نمی‌کند! آن روز که ما داشتیم غم و غصه‌ی شهدای والفجر ۸ را می‌خوردیم و واقعا مطمئن نبودیم این نهضت و نظام آیا بهار سال ۶۵ را می‌بیند، خدا روزی را می‌دید که بچه‌های اروند تا دجله و فرات بروند و در بین‌الحرمین نماز بخوانند! و ایمان ما به همین خداست؛ خدایی که حاج حسین خرازی را با آن خنده‌های ابوالخصیبی برد آسمان اما حاج حسین همدانی را نگه داشت تا محاسن سپیدش سپیده‌ی شام باشد! خدا از اول هم می‌دانست حاج قاسم در کربلای ۵ شهید نمی‌شود! ما داریم شهید به شهید به افق مقدس ظهور نزدیک‌تر می‌شویم؛ فرض است که در کلاس شهدای‌مان کار کنیم، حرف بزنیم، بنویسیم، درس بخوانیم و رأی بدهیم! این انتخابات در حکم امتحانات است؛ رسالت مهمی بر دوش داریم! رأی ما، یا امثال حاج‌قاسم را می‌فرستد بهارستان یا امثال شیخ‌حسن را! و این دوگانه‌ی خدمت و سیاست است؛ کار و حرف! الباقی تقسیم‌بندی‌ها را بریز دور! رأی ما، یا باعرضه‌ها را روانه‌ی مجلس می‌کند یا بی‌عرضه‌هایی که صف سلفی با موگرینی ایستادند! کار که بلد نباشی، از جنس حاج‌حسین‌ها که نباشی، خون حاج‌قاسم که در رگت نجوشد، همین می‌شود دیگر! کاش قدر جمعه‌ی جمهور را بدانیم و با یک رأی کلاسیک و شیک، بهترین پاسخ را به جمعه‌ی رئیس‌جمهور بدهیم که بوی بنزین می‌داد! ما لایق مدیرانی دیگریم! حیف که اهل خدمت، خانه‌نشین باشند و بی‌جنم‌ها در مسند امور!
فرصت تغییر است آدینه‌ پیش‌رو! و این همان مجلسی است که بستر دولت ۱۴۰۰ را می‌سازد! خیلی اگر نقد داریم به حکومت که چرا مانع دولت نمی‌شود؛ بسم‌الله! حکومت مجالی فراهم کرده تا ما خودمان تدبیر کنیم و خودمان تغییر دهیم! چگونه حفظ کرد شرق ابوالخصیب را خرازی؟ چگونه در همان شام نگه داشت داعش را همدانی؟ ما هم بیاییم با مدد از خدا هم‌روش شهدای‌مان باکلاس کار کنیم و باکلاس رأی بدهیم! رأی به در پیت‌های کلیدنشان، بازکننده‌ی هیچ قفلی نیست؛ فقط شعار تحویل می‌گیریم! کار اگر می‌خواهیم، می‌توانیم ۲ سال زودتر از ۱۴۰۰ بهترین پیام را به این ۶ سال «تقریبا هیچ» بدهیم!
چشم شهدا به دست ماست؛ هنوز سلیمانی آن‌قدرها پله‌های معراج را بالا نرفته! حواسش به ما هست! باشد چون روز مشایعتش، خودمان را در جمعه‌ی جمهور باشکوه نشان دهیم! رأی درست ما، تمدید راه شهداست و فضا را برمی‌گرداند سمت خدمت! خدا با ماست…

نویسنده : حسین قدیانی |
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.