خدمات وکیل خانواده پایه یک شامل چه مواردی می‌شود؟ - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 74636
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۹:۰۱ |

خدمات وکیل خانواده پایه یک شامل چه مواردی می‌شود؟

کمک گرفتن از وکیل خانواده یکی از عوامل تاثیر گذار و بسیار مهم در حل اختلافات و دعاوی حقوقی – کیفری زوجین است. وکیل خانواده می تواند با در پیش گرفتن یک مسیر دقیق و مشخص، حقوق موکلین خود را تامین کرده و از متحمل شدن ضرر و ضایع شدن حق آنها جلوگیری کند. در این قسمت با ما همراه باشید تا به نقش این افراد در حل دعاوی، کمک هایی که به ما می کنند و نیز مشاوره حقوقی به آنها بپردازیم.
خدمات وکیل خانواده پایه یک شامل چه مواردی می‌شود؟

کمک گرفتن از وکیل خانواده یکی از عوامل تاثیر گذار و بسیار مهم در حل اختلافات و دعاوی حقوقی – کیفری زوجین است. وکیل خانواده می تواند با در پیش گرفتن یک مسیر دقیق و مشخص، حقوق موکلین خود را تامین کرده و از متحمل شدن ضرر و ضایع شدن حق آنها جلوگیری کند. در این قسمت با ما همراه باشید تا به نقش این افراد در حل دعاوی، کمک هایی که به ما می کنند و نیز مشاوره حقوقی به آنها بپردازیم.

اهمیت مراجعه به وکیل خانواده پایه یک در امور مربوط به دعاوی خانواده

وکیل دعاوی خانواده یکی از ردیف های شغلی بسیار مهمی است که کمتر کسی به آن توجه می کند. همانطور که می دانید، انسان ها چه در جایگاه بشری و پس از ازدواج در جایگاه زن و شوهر، حقوق مختلفی دارند. در دعاوی های خانوادگی، رسیدگی به پرونده های این بخش را به ۲ نوع کیفری و حقوقی تقسیم می کنند. مهم ترین عامل ایجاد این مشکلات، روابط زناشویی یا انتخاب نادرست هستند و بیشترین پرونده ها مربوط به مهریه می باشند.

گستره حقوق و مباحث مربوط به آن یک علم بسیار وسیع است. به همین خاطر شاهد این هستیم که نمونه هایی از بهترین وکیل خانواده تهران (https://dadarmanesh.com/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%af%d9%87/)، تنها در این بخش به صورت اختصاصی فعالیت می کنند. قوانین بسیاری در این حوزه وجود دارند که وکیل می تواند به کمک آنها، دعاوی طرفین را حل کند. با این حال در پیش گرفتن یک رویه صحیح به صورتی که بتواند حقوق موکل را با کمک بندهای مختلف قانون تامین کند، بسیار مهم است.

وکیل خانواده پایه یک تهران

وکیل خانواده در چه نوع دعواهایی می‌تواند به موکل کمک کند و چه خدماتی را ارائه دهد؟

در قسمت قبل راجع به اهمیت بالای خدمات وکیل دعاوی خانواده دعاوی امور خانواده پرداختیم. حال سوال مهمی که بسیاری از ما به آن برخورد خواهیم کرد این است که دقیقا وکیل در چه موضوعاتی به ما کمک می کند؟ ابتدا به این نکته توجه کنید که پرونده های مختلفی در دادگاه برای امور خانواده وجود دارد که از جمله آنها می توان به خسارت برهم زدن نامزدی، ازدواج مجدد، مهریه، نفقه زوجه و اجرت المثل، نسب، امور راجع به غیاب مفقود الاثر، تغییر جنسیت، سرپرستی کودکان بی سرپرست و غیره اشاره کرد.

نقش مشاوره و پشتیبانی از حقوق شما توسط وکیل خانواده گروه حقوقی دادارمنش در این گونه دعاوی، تا حد بسیار بالایی به خدمات آن مجموعه دارد. در این خصوص مجموعه حقوقی دادارمنش می تواند در دعواهای زیر به شما کمک کند:

 • اذن در نکاح،
 • نفقه و اجرت المثل،
 • حضانت و ولایت فرزند،
 • نکاح دائم و موقت،
 • نامزدی و خسارات ناشی از برهم زدن آن،
 • تمکین و نشوز،
 • طلاق و موارد مربوط به آن،
 • شروط ضمن عقد،
 • جهیزیه و موارد مربوط به آن،

شما می توانید برای پیگیری حقوق خود از وکیل خانواده خانم یا آقا کمک بگیرید که بسته به جنسیت و سلیقه شما است. با این حال بسیار مهم است که آن وکیل خانواده برای طلاق، حضانت یا مسائل دیگر، بر قوانین و مسائل شرعی و فقهی به خوبی تسلط داشته باشد.

بهره بردن از وکیل طلاق توافقی در پایتخت

بهره گیری از خدمات وکیل دعاوی خانوادگی طلاق توافقی چه کمک هایی به شما می کند؟ در این خصوص ابتدا باید بدانید طلاق توافقی، طلاقی است که زوجین در راستای این امر، اقدام به تنظیم یک توافقنامه در خصوص مهریه، نفقه، حضانت و غیره می کنند که از نظر دادگاه مورد قبول خواهد بود. به طور معمول، این پروسه می تواند با انجام یکسری مراحل اداری، ثبت در سامانه و شرکت در جلسات مشاوره، در نهایت اخذ گواهی طلاق و رای دادگاه انجام شود.

وکیل دعاوی خانواده در بخش طلاق توافقی می تواند به عنوان جانشین زوجین برای انجام امور طلاق توافقی اقدام کند. در این صورت این نوع وکیل می تواند مسئولیت دفاعیه از خواهان یا خوانده را در مراحل حقوقی انجام دهد. “وکیل طلاق توافقی تهران” می تواند بدون حضور شخص، جلسات دادگاه و حتی مشاوره خانواده را پیش برده و برای کاهش مدت زمان طلاق توافقی اقدام کند. بسیاری از افراد نیز برای امور دعاوی خانوادگی خود به دنبال وکیل خانواده خانم هستند؛ در ادامه نقش اصلی وکیل خانم در امور خانواده را برایتان آورده ایم.

طلاق-توافقی-و-وکیل-طلاق-توافقی-در-تهران

نقش های اصلی وکیل خانواده خانم در دعاوی خانواده چیست؟

دلایل بسیاری وجود دارد که موکلان دعاوی خانواده همیشه به دنبال “وکیل خانواده خانم در تهران” هستند. در ادامه به بررسی برخی از این دلایل خواهیم پرداخت.

 1. همیشه مطرح کردن مسائل خصوصی به خصوص از سوی خانم‌ها با وکیل خانواده خانم بسیار راحت تر بوده و به همین علت بسیاری از افراد به دنبال دریافت مشاوره حقوقی از وکیل خانواده پایه یک دادگستری خانم هستند.
 2. از طرفی برخی از موکلان معتقدند که خانم‌ها مسائل خانه و خانواده را بهتر و عمیق‌تر درک می‌کنند و بر همین اساس نیز به دنبال بهترین وکیل خانواده خانم برای حل مسائل و دعوای خانواده هستند.
 3. همچنین خانم ها، به حفظ آرامش و صبوری معروف هستند. و به این دلیل که مسائل خانواده و حل آن‌ها نیاز به صبوری و آرامش بیشتری دارد، اکثر موکلان به دنبال یافتن بهترین وکیل خانواده خانم در تهران هستند.

مشاوره حقوقی گروه دادارمنش در امور خانواده

بهره مندی از یک تیم وکلا قوی در روند حل پرونده های دعاوی امور خانواده برای بدست آوردن حقوق فرد بسیار مهم است. در این خصوص شما می توانید از وکیل خانواده گروه حقوقی دادارمنش کمک بگیرید. گروه دادارمنش در قالب جمعی از وکلا با سابقه انجام بیش از ۷۰۰ کیس پرونده، خدمات حقوقی خود را در ۴ بخش ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری ارائه می کند. از جمله برخی موکلین شاخص گروه حقوقی دادارمنش می توان به Sit Tech، ایران عایق، کاج طلایی آفاق، ایران پو، Arc Saze، Spray Foam اشاره کرد.

دریافت مشاوره و اخذ خدمات وکیل خانواده می تواند بسیار مفید باشد. در این صورت شما می توانید از چالش ها و ظرفیت های قانونی برای احقاق حقوق خود پیش از مطرح کردن دعاوی مطلع شوید.  دریافت مشاوره حقوقی از وکیل خانواده خانم یا آقا، تنها محدود به وقوع دادخواست در دادگاه ها نیست. بلکه شما می توانید برای آگاهی از حقوق خود در موضوعات مختلف مانند آشنایی با کلیه دعاوی خانواده ها، نحوه مطالبه مهریه، مشاوره در خصوص حقوق ضمن عقد و نیز طلاق و غیره نیز اقدام کنید.

وکیل طلاق

شما می توانید برای اطمینان از روند انجام پروسه دادگاهی و حقوقی خود اقدام به دریافت مشاوره رایگان حضوری با وکلای ما نمایید. خدمات گروه حقوقی دادارمنش در بخش های مختلف اعم از وکیل خانواده برای حضانت، طلاق، مهریه، جهیزیه، نامزدی، شروط ضمن عقد و غیره انجام می شود. در کنار رسیدگی به پرونده های دعاوی خانواده، می توانید انجام امور اداری در روند رسیدگی همانند مطالبه ثمن قرارداد، امور حقوقی شرکت ها، مشاوره با تیم حقوقی را نیز به وکلا بسپارید.

روند بررسی و پذیرش درخواست شما توسط وکیل خانواده پایه یک طی ۶ مرحله انجام خواهد شد که عبارتند از:

 • بررسی کیس حقوقی و تحلیل مستندات و جنبه های مختلف آن،
 • ارائه مشاوره حقوقی و بررسی انگیزه شما،
 • انعقاد قرارداد وکالت،
 • مشاوره حقوقی با حضور طرفین دعوا،
 • ارجاع به مشاور خانواده،
 • پیگیری روند قانونی پرونده.

برچسب ها : وکیل پایه یک تهران,وکیل طلاق توافقی تهران

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.