حقوق اسفند تمامی فرهنگیان پرداخت شد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 83446
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲ |

حقوق اسفند تمامی فرهنگیان پرداخت شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد و یا واریزی برای یکی از همکاران صورت نگرفته باشد اما به صورت کلی حقوق اسفند ماه همکاران کامل پرداخت شده است.
حقوق اسفند تمامی فرهنگیان پرداخت شد

یوسف نوری، در خبر ۱۴ سیما در خصوص تأخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان، اظهار داشت: این تأخیر به وجود آمده که ناشی از اختلاف محاسبه رتبه بندی ایجاد شد به دستور رئیس جمهور و با همکاری نهادهای دولتی و بانک‌های عامل به سرعت پیگیری شد. این تفاوتی بود که برای همکاران واریز نشده بود که این کسری پرداختی برگشت و به حساب همکاران واریز شد و تمامی حقوق اسفند ماه همکاران فرهنگی واریز شده است.

 

وی افزود: اگر همکاران مشکلاتی در خصوص عدم پرداخت حقوق اسفندماه داشته و یا سوالاتی دارند می‌توانند با شماره ۸۸۸۹۴۰۷۵ تماس بگیرند. ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد و یا واریزی برای یکی از همکاران صورت نگرفته باشد اما به صورت کلی حقوق اسفند ماه همکاران کامل پرداخت شده است.

 

نوری با عذرخواهی از تأخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان گفت: من مجدّداً از همکاران و خانواده‌های محترمشان عذرخواهی می‌کنم. از رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور و بانک‌های عامل که این عمل را انجام دادند ممنونم.

 

وزیر آموزش و پرورش در خصوص زمان واریز معوقات رتبه بندی هم گفت: حقوق رتبه‌های پایه پرداخت شده است. تفاوتی میان رتبه پایه و رتبه استحقاقی افراد وجود دارد که رئیس جمهور هم در مصاحبه‌ای که روز پنجشنبه داشتند به آن اشاره کردند. به استناد قانون رتبه‌بندی و اعتباری که پیش‌بینی شده است اختلافی داشته ایم که این اختلاف هم با سازمان برنامه و بودجه و مبنای محاسباتی داشته‌است. این اختلاف محاسباتی به دستور رئیس جمهور در جلسه‌ای که به ریاست آقای مخبر در روز شنبه یا یکشنبه برگزار می‌شود، صحبت خواهد شد.

 

نوری خاطر نشان کرد: حل موضوع معوقات رتبه بندی و خرید خدماتی و پرداخت آن به فرهنگیان بسته به نتیجه‌ای است که در آن جلسه به دست می‌آید.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.