جلسه شورای ائتلاف با آیت‌الله مصباح - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 14111
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴ |

جلسه شورای ائتلاف با آیت‌الله مصباح

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از جلسه اعضای شورا با آیت‌الله مصباح یزدی خبر داد و گفت: نمایندگان شورای ائتلاف با آیت‌الله مصباح و بزرگان جبهه پایداری جلسه داشتند که همگرایی داشت.
جلسه شورای ائتلاف با آیت‌الله مصباح

محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به شکل گیری سازوکار ائتلاف نیروهای انقلاب در سراسر کشور، در پاسخ به سوالی درباره چگونگی سازوکار ائتلاف در شهرهایی مانند مشهد و قم گفت: در برخی استان‌ها سازوکاری سنتی وجود دارد و سعی شده که آنها نیز از دستورالعمل شورای ائتلاف تبعیت کنند.

وی با بیان اینکه در این استان ها نیز جریان های سیاسی موجود عموماً از دستورالعمل ائتلاف تمکین کرده‌اند، اظهارداشت: البته ساختارهایی که از گذشته برای شناسایی کاندیدها در این استان ها وجود داشته، دنبال شده و تا حدی نیز خود را با سازوکار ائتلاف تطبیق داده‌اند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ادامه داد: ما نیز در شورای ائتلاف مطالبات آنها را در نظر گرفته‌ایم و از این جهت مشکلی نداریم و هرکجا که مسئله‌ای ایجاد شود، جمعی از شورای ائتلاف به عنوان کمیته حل اختلاف و بررسی، آن را دنبال و پیگیری خواهند کرد.

پیرهادی اضافه کرد: برخی از افراد نیز که در شورای ائتلاف حضور دارند به عنوان معین استان‌ها انتخاب شده‌اند که اگر مسئله‌ای باشد در آنجا حضور پیدا کرده و موضوعات را پیگیری می کنند.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فکر می کنید نیروهای انقلاب در نهایت با یک لیست وارد انتخابات مجلس می شوند یا خیر، گفت: امیدواریم هرکس که به جبهه انقلاب تعلق دارد زیر چتر شورای ائتلاف کار خود را انجام دهد و این نکته را تقریبا همه تشکل‌ها، گروه‌ها و افراد مؤثر نیز پذیرفته‌اند.

پیرهادی همچنین با اشاره به رایزنی های انجام شده با جبهه پایداری در راستای تقویت وحدت نیروهای انقلاب اظهارداشت: جبهه پایداری دیدارهای مؤثر و خوبی با اعضای شورای ائتلاف داشته است و امیدواریم که به یک لیست برسیم و جای نگرانی نیست.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره جدیدترین مذاکرات با جبهه پایداری و نتیجه آن تصریح کرد: در جدیدترین مذاکرات قرار شد که روند جلسات مشترک پس از ثبت‌نام‌ها نیز ادامه داشته باشد و تاکنون نیز جلسات خوبی داشته ایم.

وی همچنین اظهارداشت: نمایندگان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با آیت‌الله مصباح یزدی و بزرگان جبهه پایداری جلسه‌ای داشته اند که بیشتر رویکرد همگرایی داشت‌ و افرادی نیز واسطه شدند که این ارتباط را نزدیک کنند؛ لذا امیدوار هستیم که این اتفاق مبارک، یعنی رسیدن به لیست مشترک رخ دهد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.