تفکیک دموکرات‌ها از جمهوری‌خواهان مضحک است - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 37968
  پرینتخانه » بین الملل, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۷:۰۸ |
استفان لندمن:

تفکیک دموکرات‌ها از جمهوری‌خواهان مضحک است

 یک تحلیلگر آمریکایی تأکید کرد : تفکیک دموکرات‌ها از جمهوری‌خواهان توجیهی ندارد و امری مضحکانه محسوب می‌شود. استفان لندمن در گفت‌وگو با «رسالت» اظهار داشت:« ما اکنون در آمریکا با یک ساختار مشخص هستیم که دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه، این ساختار را ایجاد و تقویت کرده‌اند
تفکیک دموکرات‌ها از جمهوری‌خواهان مضحک است

 یک تحلیلگر آمریکایی تأکید کرد : تفکیک دموکرات‌ها از جمهوری‌خواهان توجیهی ندارد و امری مضحکانه محسوب می‌شود. استفان لندمن در گفت‌وگو با «رسالت» اظهار داشت:« ما اکنون در آمریکا با یک ساختار مشخص هستیم که دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه، این ساختار را ایجاد و تقویت کرده‌اند.در حقیقت، بحران‌هایی که آمریکا امروز به لحاظ ساختاری و اجتماعی و امنیتی با آن روبه‌رواست، محصول عملکرد هر دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه است. بسیار ساده‌انگاری است که ما حزب دموکرات و جمهوری‌خواه را  دو جریان متفاوت با یکدیگر بدانیم. می‌توان در بهترین حالت ممکن، این دو حزب را دوشاخه از یک جریان واحد دانست. »
لندمن افزود:«اکنون برخی تصور می‌کنند که با حضور دموکرات‌ها در کاخ سفید، معضلات جاری در آمریکا حل‌وفصل می‌شود.این در حالی‌است که دموکرات‌ها در کنار جمهوری‌خواهان متهمین ایجاد وضعیت موجود در کشور ( آمریکا) هستند. در این میان، نباید اسیر دوگانه‌سازی‌های جعلی میان دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان شد.»

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.