باز شدن سامانه رتبه‌بندی برای معلمان فاقد رتبه - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 101550
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۰۴ |

باز شدن سامانه رتبه‌بندی برای معلمان فاقد رتبه

سامانه رتبه‌بندی معلمان برای معلمان فاقد رتبه، از امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به مدت یک ماه باز خواهد بود.
باز شدن سامانه رتبه‌بندی برای معلمان فاقد رتبه

مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب نکرده‌اند از تاریخ اولین تأیید هیئت ممیزه پس از مدت حداقل یک‌سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند.

سامانه از مورخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳برای مشمولین ( فاقدین رتبه) باز و امکان بارگذاری مدارک فراهم می‌‌شود.

افراد می‌توانند از طریق پنجره my.medu.ir نسبت به ورود به سامانه اقدام و پس از ورود با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مستندات و شرایط و ضوابط نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند (تاکید می‌‌شود افراد شخصاً وارد سامانه شده و شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه و از ارجاع بارگذاری مدارک به غیر از خودشان اجتناب کنند).

مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از ۱ خرداد ۱۴۰۳ و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۰ تیر۱۴۰۳ است و فرصت مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

با عنایت به اینکه تمام مدارک و مستندات به طور کامل بررسی می‌‌شود در بارگذاری مدارک فایل راهنمای بارگذاری مستندات را که در سامانه تعبیه شده است به دقت مطالعه و نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

با توجه به اینکه ملاک یک‌سال از مورخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ ( از تاریخ اولین تایید هیئت ممیزه) به قبل است، افرادی که تا تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲ به قبل عدم احراز شده‌اند، فعلاً امکان بارگذاری مدارک را دارند افرادی که بعد از این تاریخ عدم احراز شده‌اند در مرحله بعد سامانه باز می‌شود.

قرار گرفتن در چرخه ارزیابی پرونده از مورخ ۲۰ تیر۱۴۰۳ و پس از پایان مهلت یک‌ماه آغاز می‌‌شود.

امور اداری مناطق و نواحی از مورخ ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۳ نسبت به بررسی ۵ مولفه (ضمن خدمت، ارزشیابی، مدرک تحصیلی، امتیاز تربیت معلم، سنوات تجربی) به دقت اقدام کنند.

به مدیران مدارس اطلاع‌‌رسانی شود تا بررسی مستندات و تاییدات مطابق قانون و مقررات انجام پذیرد. مسئولیت حسن انجام کار و اطلاع‌رسانی دقیق و جامع برعهده رئیس هیئت ممیزه استان است.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.