امنیت کشورهای همسایه با قرارداد صهیونیست‌ها به دست نمی‌آید - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 82311
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰ |
وزیر اطلاعات:

امنیت کشورهای همسایه با قرارداد صهیونیست‌ها به دست نمی‌آید

وزیر اطلاعات گفت: همسایگان بدانند که امنیت با قراردادها و تفاهم نامه‌ها با رژیم کودک کش صهیونیستی به دست نمی‌آید بلکه امنیت از درون خود و با همکاری کشورهای همسایه ایجاد می‌شود.
امنیت کشورهای همسایه با قرارداد صهیونیست‌ها به دست نمی‌آید

حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب عصر امروز شنبه در نشست شورای تأمین استان خوزستان تاکید کرد: مردم برای حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه ایثار کردند.

وی افزود: مردم خوزستان با وجود همه تزویرها و فتنه‌ها از سوی دشمنان کشورمان، همیشه با وحدت در برابر نفوذی که دشمن در این سرزمین طراحی کرده بود از زمان انقلاب و جنگ تحمیلی تا به امروز ایستادگی کرده‌اند و نشان داده‌اند که همیشه پای ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران هستند.

وزیر اطلاعات گفت: اساس انقلاب ما ولایت مداری است که با خون شهیدان بیمه شده و مردم ما بدانند تا زمانیکه همه ما در اطاعت امر، ولی فقیه و نایب امام زمان (عج) تلاش کنیم، لطف خدا شامل ما خواهد بود.

حجت الاسلام خطیب با تاکید بر امنیت پایدار گفت: امنیت ما متکی به مردم است و امنیت متکی به مردم امنیتی پایدار است که در برابر نفوذ دشمن مقاوم است و در کشورمان اقوام و مذاهب و طوایف مختلف بستر ساز این امنیت هستند.

عضو شورای عالی امنیت ملی اظهار کرد: ما وظیفه داریم در برابر فتنه‌گری دشمنان تمام ابزار و امکاناتمان را به‌کار بگیریم، دشمن با ابزار رسانه‌ای مختلفی که در اختیار دارد، علیه کشورمان اقدام می‌کند و به دنبال تأثیر گذاری بر اراده مردم است.

وزیر اطلاعات در ادامه عنوان کرد: دشمن در اتفاقات اخیر و اغتشاشات خیابانی تلاش کرد که شرایطی فراهم کند تا بتواند براندازی را به سرانجام برساند، اما به لطف الهی و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و همراهی نیروهای مسلح، قضائی، امنیتی، جامعه اطلاعاتی و با بصیرت مردم نقشه دشمن با شکست مواجه شد و امروزه دشمن از سر استیصال تلاش می‌کند با استفاده از ابزار رسانه و تبلیغات، در قالب اخبار جعلی، خرابکاری و حمله به ایران روحیه مقاومت مردم را تضعیف کند ولی همواره با همراهی مردم دشمن شکست خورده است.

وی با اشاره به تحرکات رژیم صهیونیستی در کشورهای همسایه گفت: همسایگان بدانند که امنیت با قراردادها و تفاهم نامه‌ها با رژیم کودک کش صهیونیستی به دست نمی‌آید بلکه امنیت از درون خود و با همکاری با کشورهای همسایه ایجاد می‌شود.

وزیر اطلاعات با اشاره به ادعای رژیم صهیونیستی در ایجاد سامانه دفاع یکپارچه در منطقه گفت: رژیم صهیونیستی امروز در برابر فلسطینیان، زبون و سرشکسته شده و این اقدامات نتیجه‌ای غیر از تاراج کردن سرمایه کشورها ندارد.

حجت الاسلام خطیب با تاکید بر سیاست‌های دولت آیت الله رئیسی مبنی بر گسترش روابط با کشورهای همسایه گفت: ایجاد روابط خوب و متقابل و مشارکتی که با کشورهای همسایه ایجاد شده و امنیت پایدار و مؤثری را در منطقه پایه‌ریزی کرده است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.