اسلام بدون قدرت به حاکمیت نمی‌رسد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 70094
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۹:۳۱ |
فرمانده کل سپاه:

اسلام بدون قدرت به حاکمیت نمی‌رسد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اسلام بدون قدرت به حاکمیت نمی‌رسد. برای حاکمیت باید قدرت بسازیم و محدود به مرز جغرافیایی نشویم.
اسلام بدون قدرت به حاکمیت نمی‌رسد

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی شامگاه چهارشنبه در همایش دانشجویی طرح ولایت در مشهد اظهار کرد: اسلام بدون قدرت به حاکمیت نمی‌رسد، برای حاکمیت باید قدرت بسازیم و محدود به مرز جغرافیایی نشویم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ما همیشه با تمرکز قوای دشمن مواجهیم باید پیشانی قدرت را وسیع کنیم.

وی ادامه داد: در همین راستا کار انقلاب، پراکنده سازی و متفرق کردن و وسعت دادن به جبهه مقاومت بود و اکنون در لبنان مقاومتی شکل گرفته است که تأثیر منطقه‌ای دارد، در سوریه، عراق و یمن نیز چنین قدرت‌های ایجاد شده اند.

سردار سلامی با بیان اینکه راهبرد دشمن تغییر نکرده است افزود: تحریم اقتصادی، فشار حداکثری برای انزوا، عملیات روانی، جنگ رسانه‌ای، تهاجم فرهنگی و تلاش برای برهم زدن ثبات داخلی و فوران تروریسم در منطقه برخی از اقدامات دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فناوری هوش مصنوعی هدایت پهپاد و فناوری هدایت موشک‌های بالستیک را در شرایط تحریم به دست آوردیم.

وی افزود: با این فناوری یک پهپاد می‌تواند از هر نقطه بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر مسافت را طی کند و هدف متحرک و یا نقطه خاصی را مورد هدف قرار دهد.

سردار سلامی ادامه داد: به فناوری‌های قوی‌تر از اینها نیز دست یافته ایم. امروز در فناوری کوانتوم از دیگران عقب نیستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما رهبری داریم که تمرکز دشمن را بر هم زده است افزود: رهبر معظم انقلاب امروز، هم برای کشور قدرت سازی کردند و هم برای پیشرفت کشور راهبرد جامعه و نقشه جامع ارائه فرمونده اند.

وی گفت: نباید به اراجیف دشمن و پژواک کنندگان اراجیف دشمنان در داخل گوش دهیم؛ ما در حال پیروز شدن هستیم و چیزی برای موفقیت کم نداریم.

سردار سلامی اظهار کرد: وقتی یک مکتب، رهبر و ملت بزرگ، در برابر دشمن قرار گیرد، قوی می‌شود و ما امروز قوی هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: تحریم‌های جهانی که علیه ما اعمال شد اگر به هر کشور دیگری تحمیل می‌شد عبور از آن برایش ناممکن بود. می‌دانیم که مشکل وجود دارد اما می‌دانیم پیمودن قله‌ها نیز سخت است.

وی گفت: قبل از انقلاب، کشور ایران در جغرافیای سیاسی غرب توصیف می‌شد و پادشاهان ایران مهره سیاسی شطرنج قدرت‌های دیگر بودند. امروز غربی‌ها و کسانی که به دنبال بازگشت مجدد و غارت ثروت این کشور هستند می‌خواهند پادشاهان مستبد و مستعمره دست‌نشانده را تطهیر کنند.

سردار سلامی افزود: از روزی که انقلاب اسلامی پیروز شد و به استقلال رسیدیم و آمریکایی‌ها فرار کردند تاکنون، این کشور فرش قرمز زیر پای مقام آمریکایی پهن نکرده است و آنها و همه جا بجز ایران رفتند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران امروز عصاره و تراکم یک جهاد در چهار دهه نبرد سخت با قوی‌ترین قدرت‌های تاریخ بشر است. در زمانی که انقلاب اسلامی پیروز شد ۴۰ درصد قدرت اقتصادی در دست آمریکا بود و امروز قدرت اقتصادی آمریکا به ۲۰ درصد کاهش یافته است. ما در مقابل کشوری هستیم که بودجه نظامی آن بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار و به اندازه همه کشورهای دنیا است.

وی ادامه داد: اینها نشان می‌دهد که اراده چه کشوری را سلب کردیم و به پایگاه نظامی چه کشوری حمله کردیم.

سردار سلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر مبنای ارزش‌های اعتقادی است افزود: به همین دلیل انقلاب اسلامی جغرافیای نفوذ وسیعی دارد و پویا و پیشرونده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمن، انقلاب اسلامی را شناخت و جنگ را علیه ما تحمیل کرد تا نظام را بشکند اما ملت ایران با منطق ایستادگی و نفوذ امامت و ولایت ایستاد و پیروز شد. با فداکاری دهها هزار شهید، جانباز و ایثارگر جنگ را به پیروزی رساندیم.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.