آغاز دور دوم سفر استانی رئیس جمهور/ رئیسی پنجشنبه به ‌خراسان جنوبی می‌رود - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 78269
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۰۱ |

آغاز دور دوم سفر استانی رئیس جمهور/ رئیسی پنجشنبه به ‌خراسان جنوبی می‌رود

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: رئیس جمهور در دور دوم سفرهای استانی پنج‌شنبه این هفته به استان خراسان جنوبی سفر خو‌اهد کرد.‌
آغاز دور دوم سفر استانی رئیس جمهور/ رئیسی پنجشنبه به ‌خراسان جنوبی می‌رود

مصطفی نخعی در بیرجند اظهار داشت:‌ جلسه جمع‌بندی برای هماهنگی سفر ریاست جمهوری به استان خراسان جنوبی برگزار شد که طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته‌ بازدید از پروژه‌ها و پیگیری مصوبات سفر اول رئیس جمهور در اولویت این سفر قرار دارد.

وی با بیان اینکه برخی از مصوبات سفر دور اول ریاست جمهوری هنوز به صورت کامل عملیاتی نشده است، افزود:‌‌ ‌نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس ‌تاکید دارند ‌که در این سفر مصوبات جدیدی علاوه بر مصوبات دور اول عنوان شود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با بیان اینکه رئیس جمهور‌ اشراف کاملی بر مشکلات استان خراسان جنوبی دار‌د، تصریح کرد:‌ با توجه به این شناخت و مشکلات زیر‌ساختی که داریم از رئیس جمهور درخواست می‌کنیم ‌ توجه جدی در این سفر به استان خراسان جنوبی شود.

نخعی با بیان اینکه در دوره‌های گذشته توجه جدی به تکمیل زیر‌ساخت‌ها در خراسان جنوبی نشده است، خاطرنشان کرد: ‌ از نهاد ریاست جمهوری درخواست داریم برای این سفر آیت‌الله رئیسی دیدار مردمی برنامه‌ریزی کنند‌.

| منبع خبر : تسنیم
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.