روزنامه رسالت
 • دولت بعد با جدیت به مسائل خوزستان بپردازد

  تأکید رهبر انقلاب بر به حق بودن گلایه‌های مردم خوزستان و لزوم جدیت و پیگیری دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی برای حل مشکلات

  دولت بعد با جدیت به مسائل خوزستان بپردازد

  رهبر انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با اشاره به مشکلات مردم استان خوزستان گفتند: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به‌صورت جدی دنبال کنند.

 • عطش کهنه عدالت

  «رسالت» مطالبات بحق مردم خوزستان را بررسی کرد

  عطش کهنه عدالت

  ظهر روز دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۵۹؛ دقیق‌تر بگویم ۴۰ سال و ۹ ماه و ۲۹ روز پیش، خوزستان این سرزمینِ به قول مهدی اخوان‌ثالث، «جواهر شرمگین، چون کیمیا، از خاک زر خیزش»، در معرض یک «آزمایش عظیم خون‌بار الهی» واقع شد.

 • وین منتظر تغییرات پاستور

  «رسالت» از آخرین تحولات مذاکرات وین گزارش می‌دهد

  وین منتظر تغییرات پاستور

  فعالیت صلح‌آمیز هسته‌ای، نفوذ معنوی در منطقه غرب آسیا، قدرت دفاعی و نظامی خصوصا توان موشکی ایران و درنهایت برجام، این‌ها مسائلی هستند که سالیان سال است ذهن و فکر کشورهای غربی را به خود مشغول کرده است. اوایل دهه 80 بود که بحث‌ها بر سر فعالیت‌های هسته‌ای ایران شکل گرفت و تاکنون ادامه داشته است. 

مطالب روزنامه

آخرین اخبار

جزئیات پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی به زنان سرپرست خانوار و معلول

مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، ۳۰۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال گروه‌های هدف سازمان بهزیستی با اولویت زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است.

۰۲ مرداد ۱۴۰۰

گالری فیلم
جشن پیروزی رئیسی در تهران

جشن پیروزی رئیسی در تهران

جشن مردمی طرفداران آیت الله رئیسی به مناسبت پیروزی این نامزد ریاست جمهوری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در میدان امام حسین تهران برگزار شد.

گالری عکس