روزنامه رسالت
 • سازمان ملل؛ تماشاگر ویژه نسل‌کشی غزه

  جنایت جدید صهیونیست‌ها در خان‌یونس

  سازمان ملل؛ تماشاگر ویژه نسل‌کشی غزه

  ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی مرتکب جنایتی دیگر شد و جنگنده‌های این رژیم چادرهای آوارگان فلسطینی را در خان‌یونس بمباران کردند.

 • مقابله با یک‌جانبه‌گرایی

  در پی برگزاری دهمین مجمع پارلمانی بریکس مطرح شد:

  مقابله با یک‌جانبه‌گرایی

  محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی عصر روز چهارشنبه مورخ۲۰ تیرماه ۱۴۰۳ در رأس هیئتی پارلمانی به منظور شرکت در نشست روسای مجالس بریکس، تهران را به مقصد سنت‌پترزبورگ روسیه ترک کرد.

 • حلقه‌های مفقوده ساماندهی اتباع خارجی

  اولویت‌های دولت چهاردهم برای ساماندهی مهاجران افغان بررسی شد

  حلقه‌های مفقوده ساماندهی اتباع خارجی

  جنگ و بی‌ثباتی، بیکاری و گرسنگی و تسلط تدریجی طالبان بر افغانستان دست‌به‌دست هم داده تا عموم مردم این کشور خانه و کاشانه خود را برای چندمین‌بار در سال‌های گذشته رها کرده و راهی ایران و سایر کشور‌های همسایه شوند.

مطالب روزنامه

آخرین اخبار

آغاز موج تردد زائران عتبات عالیات از مرز مهران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با بیان اینکه در روزهای منتهی به تاسوعا و عاشورای حسینی بر میزان تردد زوار از مرز بین‌المللی مهران افزوده می‌شود، گفت: تمهیدات لازم برای تسهیل در تردد زوار در این مرز فراهم است.

۲۴ تیر ۱۴۰۳

تازه‌ترین اخبار از ترور نافرجام ترامپ

در پی سوءقصد ناکام به جان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا در جریان یک کارزار انتخاباتی در پنسیلوانیا، مقام‌های آمریکایی و بسیاری از سران کشورها این واقعه را محکوم کردند. همچنین تحقیقاتی از سوی اف‌بی‌آی و سرویس مخفی آمریکا آغاز شده است.

۲۴ تیر ۱۴۰۳

ناصر کنعانی مطرح کرد؛

پیشنهاد ایران برای شکل‌گیری شبکه اطلاعاتی بریکس

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: آنچه در مسیر عدالت و سلامت رسانه‌ای اهمیت دارد، چرخه جریان‌سازی و برجسته سازی رسانه‌ای برای پیشبرد چندجانبه گرایی و ایجاد جریان آزاد و سازنده رسانه‌ای است.

۲۳ تیر ۱۴۰۳

گالری فیلم
نطق شنیدنی محسن پیرهادی نماینده مجلس در حمایت از تعطیلی شنبه‌ها

نطق شنیدنی محسن پیرهادی نماینده مجلس در حمایت از تعطیلی شنبه‌ها

🔹در خصوص تعطیلی شنبه‌ها به نظر فعالان اقتصادی احترام بگذارید. 🔹 نظر آیت الله جوادی آملی بر آن است که «از آنجا که تعطیلی روز شنبه هماهنگ شدن با بازار و داد و ستدهای اقتصادی جهانی است و موثر در حل برخی از مشکلات اقتصادی و مهار تورم است و قصد تشبه به مخالفین نیست […]

گالری عکس