روزنامه رسالت
 • وداع قدرشناسانه با خادم الرضا (ع)

  ملت ایران، رئیس جمهور و دیگر خدمتگزاران خود را مهربانانه بدرقه کرد

  وداع قدرشناسانه با خادم الرضا (ع)

  مراسم وداع با شهدای خدمت؛ رئیس‌جمهور، وزیر امور خارجه و دیگر همراهان‌شان که در سانحه دلخراش سقوط بالگرد به شهادت رسیدند، صبح چهارشنبه دوم خرداد ۱۴۰۳ در تهران و در میان خیل جمعیت سوگوار برگزار شد.

 • خادم امام و امت به خدا پیوست

  سید ابراهیم رئیسی، حسین امیرعبداللهیان، سیدمحمدعلی آل هاشم، مالک رحمتی ‌و سایر مسافران بالگرد رئیس جمهور به شهادت رسیدند؛

  خادم امام و امت به خدا پیوست

  هنوز باورمان نمی شود؛ رئیس جمهور آیت الله رئیسی دیگر میان ما نیست و از امروز شد شهید رئیسی. رئیس جمهور محبوبی که تا دیروز در میان ما بود و هر روز در یک شهر و روستا با مردم کوچه و بازار و اقشار مختلف و اقوام مرزنشین همسفره می شد، امروز دیگر از آسمان به ما نگاه می کند و جایش خالیست.

 • رئیس‌جمهور در عمق دل‌ها و صدر اخبار

  در پی حادثه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور و همراهان ایشان، طیف‌های مختلف سیاسی و فرهنگی در بین مردم و مسئولان واکنش همدلانه نشان دادند

  رئیس‌جمهور در عمق دل‌ها و صدر اخبار

  اتفاق مهم و غیرمنتظره عصر یک شنبه، از سویی تلخ و از سوی دیگر وحدت‌آفرین بود و مانند همیشه یگانگی و یکپارچگی جمهوری اسلامی ایران در برهه‌های حساس را به رخ کشید. حادثه‌ای که بار دیگر تمام سلایق سیاسی و فرهنگی مختلف که برای موجودیت ایران دلسوزند را گرد هم آورد و دست آن‌ها را به جانب آسمان بلند کرد.

مطالب روزنامه

آخرین اخبار

کاهش تورم اردیبهشت به ۳۷ درصد

مرکز آمار ایران گزارش داد: نرخ تورم در اردیبهشت ماه سال جاری به ۳۷ درصد رسید که نسبت به فروردین ماه ۱.۸ درصد کاهش یافته است.

۰۳ خرداد ۱۴۰۳

با حضور پرشکوه مردم برگزار شد؛

تشییع پیکر رئیس‌جمهور شهید و همراهانش در تهران

مردم قدرشناس تهران از ساعات قبل از اعلام آغاز رسمی مراسم برای وداع با پیکر پاک «سیدالشهدای خدمت» شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش در اطراف دانشگاه تهران حضور یافتند.

۰۲ خرداد ۱۴۰۳

گالری فیلم
نطق شنیدنی محسن پیرهادی نماینده مجلس در حمایت از تعطیلی شنبه‌ها

نطق شنیدنی محسن پیرهادی نماینده مجلس در حمایت از تعطیلی شنبه‌ها

🔹در خصوص تعطیلی شنبه‌ها به نظر فعالان اقتصادی احترام بگذارید. 🔹 نظر آیت الله جوادی آملی بر آن است که «از آنجا که تعطیلی روز شنبه هماهنگ شدن با بازار و داد و ستدهای اقتصادی جهانی است و موثر در حل برخی از مشکلات اقتصادی و مهار تورم است و قصد تشبه به مخالفین نیست […]

گالری عکس