ايستگاه پاياني دروغ | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 940
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷ | 770 بازدید |
گزارش رسالت از برانداخته شدن آمد نيوز برانداز

ايستگاه پاياني دروغ

روح الله زم، مدير کانال برانداز آمدنيوز که با انتشار اخبار ضدانقلاب در فتنه و جريانات سال ۹۶ نقش داشته اما بعد از انتشار مستند ايستگاه پاياني دروغ، مشخص شد که روح الله زم از ابتدا توسط دستگاه اطلاعات ايران به بازي‌ گرفته شده بود و ماموران اطلاعات براي رسيدن به جريانات اصلي با او […]

ايستگاه پاياني دروغ

روح الله زم، مدير کانال برانداز آمدنيوز که با انتشار اخبار ضدانقلاب در فتنه و جريانات سال ۹۶ نقش داشته اما بعد از انتشار مستند ايستگاه پاياني دروغ، مشخص شد که روح الله زم از ابتدا توسط دستگاه اطلاعات ايران به بازي‌ گرفته شده بود و ماموران اطلاعات براي رسيدن به جريانات اصلي با او همراه شدند و اخبار کانال بي سر و ته آمد نيوز را که ادعا مي کرد با مدارک سري و محرمانه فلان اتفاق در فلان نهاد يا شهر افتاده را به وي مي دادند.
زم با اطمينان کامل نه تنها اخباري را که مامور نفوذي اطلاعات به وي مي‌داد منتشر مي‌کرد بلکه روي آنتن زنده اپوزيسيون‌ها هم آن‌ها را بيان مي‌کرد و تماس روزانه او با مامور اطلاعاتي که حتي کوچک ترين شکي هم به او نکرده بود پرده از روابط و رازهاي اين شخص پوچ برداشت.
اما انتشار اين مستند نه تنها شخصيت متوهم و منفعت طلب روح الله زم و کانال واهي آمدنيوز که مدعي آزادي و اتحاد بود را برملا کرد بلکه نشان داد که اپوزيسيون و دشمنان انقلاب اسلامي ايران از چه سطح پايين سياسي و توهم بالايي برخوردارند همچنين در واقعيت اميدي به شکست انقلاب ايران و هيچ تواني هم براي مقابله ندارند.
دشمنان بعد از گذشت هر دهه از انقلاب آن را شکست خورده مي پنداشتند و از دهه بعدي قول براندازي انقلاب ايران را به يکديگر مي دادند. انقلاب اما به ۴۰ سال رسيد و فعاليت هاي ماموران امنيتي ايران در هر شکل و زمينه اي اين اميد را از آن ها گرفته و اين مستند چشمه کوچکي از توانمندي هاي سربازان اين کشور صرفا براي اطلاع کوچکي به دشمنان است.
اين مستند ماهيت واقعي اين رسانه مسموم را آشکار کرد و دروغ پردازي‌هاي مدير کانال آمد نيوز به ايستگاه پاياني رسيد، اين مستند همچنين واکنش هاي بسياري در فضاي اجتماعي داشته است و کاربراني که قلمي به نوشتن دارند واکنش هايشان
جالب است. برخي از اين توييت‌ها را باهم بخوانيم:
گلسا علوي: جناب ميرحسين هر انساني بعد از
۱۰ سال سنش بالا ميره طبيعيه، شما فعلا بيا جواب بده چرا کسي که با سازمان منافقين مرتبط بوده (اردشير اميرارجمند) رو گذاشتي مشاورت؟
رزنانس: روح الله زم در#ايستگاه پاياني دروغ به دو حقيقت بزرگ اعتراف مي کنه ۱٫هيچ اتفاقي براي جمهوري اسلامي نميفته ۲٫مخالفان جمهوري اسلامي اگر به قدرت برسند رفقاي خودشون رو هم آويزون مي کنند
سارا موسوي: وقتي که دروغ گو فراموش کار ميشه ۹ ماه پيش آمدنيوز عامل موساد بود حالا پس از رسوايي که مستند ايستگاه پاياني دروغ براي سرويس‌هاي جاسوسي دشمن به بار آورد، يک شبه عامل سازمان اطلاعات سپاه شد.
سيب‌سا: اصلاح طلب هايي که بعد از ايستگاه پاياني دروغ گفتند آمدنيوز کار خود حکومت بود براي تخريب اصلاحات احتمالا يادشون نمياد دم انتخابات آمدنيوز ستاد چه کسي شده بود و ليست شوراي شهر آمدنيوز با ليست کدوم جناح مشترک بود، جهت اصلي رسانه ها را بايد در بزنگاه شناخت.
منصور اميني: خبرهاي موثق حاکي از آن است ضربه اي که اپوزيسيون از پخش مستند ايستگاه پاياني دروغ خورده است بسيار کاري تر از حد تصور بوده است و واکنش هاي بسياري که نشان از رسوايي و آشکارشدن حقيقت براي مردم است.
همچنين با دو تن از کارشناسان و فعالان سياسي گفتگو کرديم، جعفر قنادباشي، کارشناس حوزه سياسي و بين الملل در گفت‌وگو با رسالت ضمن تاکيد بر اين که اين مستند دشمنان را از ادامه فعاليت هايشان نااميدتر کرد، گفت: مستند ايستگاه پاياني دروغ، براي بخشي از اين گروهک‌هاي ضد انقلاب و کساني که به آن ها اعتماد کرده بودند بسيار تکان دهنده بود، نه تنها يک اطلاع رساني از پشت صحنه تحرکات براندازانه عليه ايران بود، بلکه اقدامي مهم، فعلي مهم صورت داد که نه تنها دشمنان را نسبت به ادامه فعاليت هايشان نااميدتر کرد بلکه بدبيني‌شان را هم افزايش داد.
وي با بيان اين که اين مستند نشان داد دشمنان ما از لحاظ علم سياسي چقدر فقير هستند، افزود: بسيار حرکت مثبتي بود چرا که متوجه شدند به راحتي نمي توانند شبکه هاي برانداز را در ايران سامان دهند، تصورشان اين بود که مقابله با جمهوري اسلامي ايران کار بسيار سهل و آساني است، اما اين مستند نشان داد که دشمنان چقدر از نظر بضاعت علمي و سياسي فقير و ناتوانند و چقدر نسبت به توانايي خودشان دچار توهم هستند.
قنادباشي با تاکيد بر اين که آمدنيوز به عنوان رسانه شکل دهنده شورش ها پايان يافت، ادامه داد: اين بسيار مهم است که ما اميدهاي آن ها را فروپاشيديم. آمدنيوز هم به عنوان رسانه شکل دهنده شورش‌ها پايان يافت و اين مستند پايان اين شبکه و نشان دهنده هوشمندي و ذکاوت و استفاده از تکنيک هاي علمي و آخرين پيشرفت هاي ما در عرصه اطلاعاتي بود.
اين کارشناس ضمن تاکيد بر اين که تسلط ما از نظر امنيتي اثبات شد، ابراز کرد: همچنين براي مردم و کساني که نگرانند بسيار اميدبخش بود و مردم متوجه شدند که ما در رويارويي با دشمن چه مقدار مجهز و توانمند هستيم و با استفاده از روش هاي روانشناسانه و به کارگيري پيشرفته ترين شيوه ها به راحتي مي توانيم وارد حفره هاي امنيتي آن ها شويم، بنابراين تسلط ما از نظر امنيتي اثبات شد.
وي در پاسخ به اين که چرا چنين گروه هاي پوچي مي‌توانند بر افکار عمومي تاثير گذار باشند گفت: مردم ما بسيار صادق و زودباور هستند، اما اين نکته هم لازم به ذکر است که آن ها هم از پيچيده ترين شگردهاي رواني استفاده مي کنند و با مشاوره و پول هايي که به آن ها داده مي شود افکار عمومي را بمب باران مي کنند.
اين کارشناس سياسي مشکلات اقتصادي و ديگر حوزه ها را دليل بروز فعاليت هاي ضدانقلاب دانست و افزود: آنچه مهم است اين است که زمينه‌هاي ‌وجود برخي مشکلات داخلي به اين جريانات کمک مي کند. زماني مقام معظم رهبري فرمودند زماني که زخم وجود داشته باشد مگس روي آن مي نشيند، براي برطرف کردن زخم ها از نظر اقتصادي بايد کارهايي صورت مي گرفت که انجام نشده است، به طور مثال ضعف هاي دولت در عرصه به راه انداختن توليد، اشتغال و برطرف کردن بيکاري بايد برطرف شود و اختلاس ها که دولت و دستگاه هاي مربوطه بايد جدي تر و سريع تر با آن برخورد کنند.
جعفر قنادباشي در پايان با اشاره به اين که اگر ما در زمينه اقتصاد کم کاري نکرده بوديم طبيعتا اين فرصت در اختيار دشمن قرار نمي گرفت، اذعان داشت: اين مشکلات سبب شده در بعضي از فضاها آسيب پذير شويم و دشمن از فرصت سوء استفاده کند، اگر ما در زمينه اقتصاد کم کاري نکرده بوديم طبيعتا اين فرصت در اختيار دشمن قرار نمي گرفت.
همچنين احمد توکلي، عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام در گفت‌وگو با رسالت در اين مورد گفت: اين مستند تاثيرش بر جامعه بسيار خوب بوده و قدرت استراتژيک ايران و خباثت وطن فروشاني که عليه مردم ايران کار مي کنند را نشان مي داد.
وي با بيان اين که اين مستند اطمينان مردم را به امينت ملي افزايش داد، افزود: درمجموع پيامي به جامعه داد و جامعه را تاحدي آرام کرد و اطمينان مردم را به امينت ملي افزايش داد.
توکلي با بيان اين که اين فعاليت هاي ضدانقلابي براي کشور ايران فصلي و گذراست ، خاطرنشان کرد: رگ رگ اين آب شيرين آب شور/ در خلائق مي رود تا نفخ صور، به هرحال ممکن است برخي فعاليت هاي افراد ضد انقلاب بر تعداد کمي از مردم تاثير بگذارد اما ما بايد فعاليتمان را بکنيم. معمولا هر نفوذي مدتي دارد و براي انقلاب ايران اين مسائل فصلي و گذراست و اين مستند نشان داد که چه افراد مخبتي بين مخالفان ما هستند.
عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، در پايان با تاکيد اين که مستند ايستگاه پاياني دروغ باعث شد روح الله زم کاملا از چشم مردم بيفتد و فعاليت ۴۰ ساله دشمنان هيچگاه موفقيت آميز نبوده است، تاکيد کرد: مستند ايستگاه پاياني دروغ باعث شد افرادي مانند روح الله زم کاملا از چشم مردم بيفتند، مخالفان انقلاب ۴۰ سال است که چنين اقداماتي مي کنند و افکار عمومي هيچ گاه به طور کامل با آن ها همراه نبوده است. ممکن است بعضي از هموطناني که اطلاعاتشان کم تر بوده تحت تاثير منتقدان به نظام که در داخل فعاليت مي کنند قرار بگيرند.

نویسنده : حانيه مسجودي |
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.