مقاومت متعهد است که به هرگونه تجاوزی پاسخ دهد | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 8699
  پرینتخانه » بین الملل تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۱۵ | 244 بازدید |
شیخ نعیم قاسم:

مقاومت متعهد است که به هرگونه تجاوزی پاسخ دهد

معاون دبیرکل حزب الله با تاکید برتعهد برای پاسخ به هرگونه تجاوزگری رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که حزب الله به دنبال حفظ قدرت بازدارندگی و قواعد درگیری بمنظور جلوگیری ازوقوع امور خطرناکتر است.
مقاومت متعهد است که به هرگونه تجاوزی پاسخ دهد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان بر تعهد برای پاسخ به هرگونه تجاوز و تعدی رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

«شیخ نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم عزاداری دومین شب ماه محرم در مجتمع سید الشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت گفت: مقاومت، اسرائیل را به قواعد درگیری ناچار کرد که منجر به بازدارندگی آن شد. بنابراین هرگونه تجاوزی که روی دهد مقاومت متعهد به واکنش به آن است.

وی افزود: آنها از طریق تجاوز به سوریه به دنبال تغییر قواعد درگیری بودند و می‌خواستند بدون اینکه ردپایی از خود باقی بگذارند دست به عملیات امنیتی در ضاحیه جنوبی بزنند ولی به فضل خدا رسوا شدند و هرچند مدتی سکوت کردند تا شاید بتوانند از قبول مسئولیت تجاوزگری خود شانه خالی کنند ولی به یاری خداوند جنایتی که مرتکب شده بودند دامان آنها را گرفت و بنابراین باید هزینه این تجاوزگری را بپردازند.

معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد: حزب الله به دنبال حفظ قدرت بازدارندگی و قواعد درگیری به منظور جلوگیری از وقوع امور خطرناک‌تر است.

شیخ نعیم قاسم اظهار داشت: اعلام حمایت و همبستگی مردمی و رسمی در مورد ضرورت واکنش به دشمن چیزی جز نتیجه طبیعی درستی و ضرورت گزینه مقاومت و تداوم پرقدرت آن در دفاع از لبنان و دفاع از گزینه‌های سیاسی آزادانه و عزتمند ما نیست.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.