بنیاد مستضعفان بنگاهی صرفا اقتصادی نیست | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 6438
  پرینتخانه » اقتصادی تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴ | 508 بازدید |

بنیاد مستضعفان بنگاهی صرفا اقتصادی نیست

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان، بنگاهی صرفا اقتصادی نیست، بلکه فرهنگی، انقلابی و اجتماعی است.
بنیاد مستضعفان بنگاهی صرفا اقتصادی نیست

پرویز فتاح امروز در حاشیه مراسم معارفه خود به عنوان رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: بنیاد مستضعفان، بنگاهی صرفا اقتصادی نیست، بلکه فرهنگی، انقلابی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه افزایش اعتماد عمومی به بنیاد اهداف اصلی ما است، گفت: بنده موظف هستم به نحوی عمل کنم که هیچ ابهامی در مورد بنیاد وجود نداشته باشد.

رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: ما از همکاری دولت، مجلس، نهادها و مردم استقبال می‌کنیم. بنیاد به تنهایی نمی‌تواند از همه کشور رفع محرومیت کند و باید هم‌سو و هماهنگ همه کمک کنید تا محرومیت‌زدایی را بیشتر کاهش دهیم.

* هدف‌گذاری برای تکمیل آزادراه تهران ـ شمال طبق برنامه

وی بیان کرد: روز جمعه همین هفته با رئیس سازمان برنامه و بودجه از آزادراه تهران ـ شمال بازدید می‌کنم. ما پای آزادراه می‌ایستیم تا تمام شود. دولت و پیمانکاران در کنار هم این آزادراه را به پایان می‌رسانند.

* برگزاری جلسه با اعضای پلاسکو

وی بیان کرد: در مورد پلاسکو ساختمان پشتی در حال بازسازی است. ۲۵۰ نفر هم در ساختمان جدید هستند که با نماینده صنف جلسه می‌گذارم و اطمینان می‌دهم که حتما پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به سرعت اجرا شود، البته آن صنف هم باید با ما همکاری کند. به هر حال ساختمان جدید پلاسکو، آن ساختمان قبلی نیست.

فتاح بیان کرد: تلاش می‌کنیم در اولین فرصت در محل پلاسکو حضور یابم و خیلی شفاف موارد را توضیح دهم و مطمئن باشید هرطور شده پلاسکو را می‌سازیم و تحویل می‌دهیم اما زمان نمی‌دهیم.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.