اصلاح‌طلبان از مردم عذرخواهی کنند | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 6021
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶ | 329 بازدید |
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در گفت‌و گو با رسالت:

اصلاح‌طلبان از مردم عذرخواهی کنند

هر از چند گاهي شاهد اين موضوع هستيم که اصلاح‌طلبان براي آنکه خود را از عملکرد ضعيف‌شان طي 6 سال گذشته جدا کنند موضوعاتي را مطرح و رسانه‌اي مي‌کنند
اصلاح‌طلبان از مردم عذرخواهی کنند

|راضيه فراهاني|
هر از چند گاهي شاهد اين موضوع هستيم که اصلاح‌طلبان براي آنکه خود را از عملکرد ضعيف‌شان طي ۶ سال گذشته جدا کنند موضوعاتي را مطرح و رسانه‌اي مي‌کنند. اين جناح سياسي به تعبيري به دنبال عوام‌فريبي بوده و اينگونه به جامعه القا مي‌کنند که در ناکارآمدي‌هاي دولت، مجلس و شوراي شهر هيچ نقشي نداشتند اما اين موضوع بر هيچ کسي پوشيده نيست که آنها از اين دولت در سال‌هاي ۹۲ و ۹۶ حمايت کرده‌اند.
سال گذشته بود که اصلاح‌طلبان خبري منتشر کردند با عنوان اين که جهانگيري و روحاني با يکديگر مشکل دارند و بارها جهانگيري از دولت قهر کرده و حتي استعفانامه‌اش را هم اعلام کرده است، در همان زمان بسياري از رسانه‌هاي اصلا‌ح طلب و شخصيت‌هاي سياسي اين جناح سياسي عنوان کردند که آقاي جهانگيري بايد استعفا دهد چرا که روحاني او را به عنوان معاون اول قبول ندارد حتي او در سخنراني خود عنوان کرد که دستش براي تغيير منشي دفترش هم بسته است.
با تمام اين اوصاف اما اين بار رسانه‌هاي اصلاح‌طلب اينگونه عنوان کردند که اصولگرايان به دنبال کنار گذاشتن آقاي جهانگيري هستند اما اين موضوع بر هيچ کسي پوشيده نيست که کدام جناح سياسي به دنبال اين اقدام است.
عليرضا سليمي نماينده‌مردم‌محلات در اين باره به «رسالت»‌گفت: چنين سخني اگر از سوي جريان اصلاح‌طلب مطرح شده باشد تنها توهين به آقاي جهانگيري است. آقاي جهانگيري فردي بوده که به عنوان رجل سياسي براي انتخابات رياست جمهوري انتخاب شد اگر بنا باشد فرد يا گروهي او را که معاون اول رئيس جمهور است مجبور به اقدامي کنند تنها مي‌توان گفت به اوتوهين کرده اند.
عضوهيئت‌رئيسه‌کميسيون‌آموزش‌وتحقيقات‌مجلس تصريح کرد: سخناني که آقاي جهانگيري درباره سهام عدالت مطرح کرد آيا به اجبار افراد بود؟آيا هنگامي که او عنوان کرد ۱ ميليون شغل ايجاد مي‌کند به اجبار چنين کلماتي به زبان آورد؟ هنگامي که دلار تا ۱۸ هزار تومان افزايش پيدا کرد آيا مجبور بود؟ آيا اين سخنان به اجبار از زبان او بيرون آمده يا با اختيار چنين اقداماتي را انجام داد؟ سخناني که در مناظرات انتخاباتي رياست جمهوري مطرح کرد آيا تحت فشار برخي افراد چنين گفت؟ اگر چنين موضوعي باشد باز هم توهين به شخص او است.
او ادامه داد: اصلاح‌طلبان به جاي اين صحبت‌ها و ارائه کد غلط به مردم، بهتر است تا به ناکارآمدي خودشان اعتراف کرده و از مردم عذرخواهي کنند. اي کاش آقايان به جاي آدرس غلط دادن و پرت کردن حواس مردم، شجاعت عذرخواهي از مردم را داشتند.
اصلاح‌طلبان به دنبال مظلوم‌نمايي هستند
سليمي با بيان اين که اصلاح‌طلبان به دنبال مظلوم‌نمايي هستند، تصريح کرد: کارنامه اصلاح‌طلبان تهي از اقدامي مناسب براي کشور است. آن‌ها از آقاي نجفي به عنوان کانديداي رياست جمهوري ۱۴۰۰ قصد استفاده داشتند اما حال که با مشکل روبه‌رو شده است به دنبال کانديداي ديگري‌هستند، چرا که هيچ کانديدي براي انتخابات رياست جمهوري ندارند.
اين نماينده مجلس تصريح کرد:عملکرد ضعيف اصلاح‌طلبان از ديد مردم پنهان نمانده است و از اين روش‌ها به دنبال آن هستند تا عنوان کنند که «کي بود کي بود ما نبوديم!»
او با بيان اين که عملکرد اين دولت صد در صد به پاي اصلاح‌طلبان نوشته مي‌شود، افزود: با توجه به اين که آقاي جهانگيري هم معاون اول است و عزل و نصب و تصميم‌گيري و دلار ۴۲۰۰ توماني در کارنامه خود دارند، بايد به آنها گفت که اين موضوعات با تصميمات چه کسي بوده است؟ شايد هم با تصميم موجودات ماورالطبيعه باشد؟!
نماينده‌مردم‌محلات گفت: آقاي جهانگيري با عملکردشان در دولت نشان داد که از نظر اقتصادي توانش در چه حدي است. او، معاون اول رياست جمهوري است، نکند اصلاح‌طلبان فراموش کردند. نکند آقاي جهانگيري گوشه کلاس در حال مطالعه بوده است؟ سرتاسر کشور در دست آقايان جهانگيري، روحاني و اصلاح‌طلبان بوده است و بايد آنها پاسخگو باشند.

نویسنده : راضيه فراهاني |
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.