طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 54923
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰ | 171 بازدید |

طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت

امروزه هر شخص و کسب وکاری برای معرفی خود و ارائه راه ها ارتباطی از جمله : شماره تماس، آدرس سایت و ایمیل، به اشخاص دیگر کارت ویزیت ارائه می دهد. در واقع کارت ویزیت می تواند اطلاعات شما را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارد، بنابراین میتواند هویت و برند شرکت و یا کسب وکارتان را نمایش دهد.
طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت

امروزه هر شخص و کسب وکاری برای معرفی خود و ارائه راه ها ارتباطی از جمله : شماره تماس، آدرس سایت و ایمیل، به اشخاص دیگر کارت ویزیت ارائه می دهد. در واقع کارت ویزیت می تواند اطلاعات شما را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارد، بنابراین میتواند هویت و برند شرکت و یا کسب وکارتان را نمایش دهد.

طراحی کارت ویزیت لاکچری

کارت ویزیت معمولا به شکل مستطیل بوده و عرضی در حدود ۵/۴ سانتی متر و طول در حدود ۵/۸سانتی متر دارد. البته در طراحی کارت ویزیت محدودیتی وجود ندارد و میتوان با خلاقیت و ذوق هنری ، شکل وشمایل جذاب تری به آن داد تا از این طریق به بهتر دیده شدن و رونق تجارت و کسب وکارتان کمک شایانی بکند.

با همه این تعاریف و درک اهمیت کارت ویزیت برای رونق کسب و کار و درست شناخته شدن، باید نهایت دقت و سلیقه را در طراحی کارت ویزیت به کار برد.

طراحی و چاپ کارت ویزیت با بهترین قیمت

برای طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت، به ذهنی خلاق و مبتکر نیاز داریم که بتواند کارتی طراحی بکند که در حین حفظ زیبایی و ظرافت، بتواند نظرات را به خودش جلب کند و برای مخاطب جذابیت داشته باشد و موجب ماندگاری برند شما در ذهن ها باشد.

در واقع طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت، مهمترین مسئله در طراحی کارت ویزیت شما می باشد، لاکچری بودن و جذابیت منجر می شود که کارت ویزیت شما برخلاف کارت های ویزیت دیگر به جای رفتن در سطل زباله، جای خود را در اذهان مخاطبانتان محکم کند؛ همچنین طراحی کارت ویزیت لاکچری، برای صاحب برند بسیار حائض اهمیت می باشد چرا که تامین مالی تبلیغات از مهم ترین مسائلی است که شما با آن مواجه می شوید، بنابراین مناسب بودن قیمت نیز جز مواردی است که باید به آن توجه کنید.

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که آیا جایی وجود دارد که کار طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت را انجام دهد؟

در جواب شما باید بگویم : بله.

اگر شما هم به دنبال متخصصانی هستید که بتوانند با یک طراحی کارت ویزیت لاکچری و منحصر به فرد و در عین حال با بهترین قیمت و کیفیت، به کسب و کار شما رونق بدهند. پیشنهاد من به شما عزیزان، تیم گرافیک می باشد. این تیم متخصص، بهترین ها را همراه با گارانتی کیفیت به شما ارائه می کنند تا خیالتان از همه جهت راحت راحت باشد!

بنابراین کافی است فقط با یک کلیک، طراحی و چاپ کارت ویزیت خود را به تیم حرفه ای تیم گرافیک بسپارید و با خیال راحت، محصولتان را درب منزل تحویل بگیرید.

طراحی کارت ویزیت لاکچری چگونه است؟

برای طراحی کارت ویزیت لاکچری باید اصول خاصی را رعایت کنید:

طراحی گرافیکی کارت ویزیت لاکچری

یکی از مهمترین اصوال طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت، طراحی گرافیکی کارت ویزیت می باشد. در واقع طراحی گرافیکی شامل موارد زیر می باشد :

 • اطلاعات
  در کارت ویزیت باید اطلاعاتی مهمی از جمله : نام تجاری شرکت ، خدمات و حوزه کاری ، شماره تماس ، آدرس سایت و آدرس ایمیل درج گردد.
 • الگوی چینش اطلاعات
  الگوی چینس اطلاعات در کارت ویزیت لاکچری به صورت رسمی خاص می باشد . برای این کار باید اطلاعات مهم با فونتی بزرگتر و متفاوت تر نوشته شوند.
 • رنگ کارت ویزیت و کنتراست رنگی
  انتخاب رنگ کارت و کنتراست رنگی یکی از مهمترین مواردی است که در طراحی ها باید به آن توجه گردد چرا که اولین چیزی که به چشم می خورد ، رنگ آن می باشد . همچنین کنتراست رنگی طرح و رنگ نوشته ، منجر به خواناتر شدن کارت ویزیت خواهد شد.
 • انتخاب طرح ها تصاویر مناسب
  توجه کنید که شما نمی توانید هر تصویری که دوست دارید در کارت ویزیتتان قرار دهید، تصویری که در کارت ویزیت قرار می گیرد باید بر اساس شغل و برند شما انتخاب گردد، تا ذهن مخاطب با دیدن آن تصویر به نوع کسب و کارتان پی ببرد چرا که تصاویر از اولین چیزهایی می باشند که به چشم می خورند.
 • فونت استفاده شده

فونت کارت ویزیت لاکچری به صورت نرم وخوانا و دور از افکت و هرگونه شلوغی می باشد.

 • استفاده صحیح از فویل و طلاکوب
  یکی از ویژگی های خاص و منحصربه فرد کارت های لوکس ولاکچری، استفاده از طلاکوب ، نقره کوب و فویل می باشد که اینها در مجموع منجر به چند برابر شدن زیبایی کارت ویزیت می گردد.
 • لوگو وشعار
  نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما باید برای شناخته شدن و در ذهن ها ماندن، لوگو یا شعاری مخصوص به خود داشته باشید. تا افراد با دیدن آن لوگو یا شنیدن آن شعار به یاد شما و برندتان بیفتند.
  پس یکی از کارهای مهم در طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت ، استفاده از لوگو و یا شعار مخصوص برند و کسب وکارتان می باشد.
 • کد QR
  این آپشن میتواند باعث ایجاد جذابیت در بین کاربرانتان گردد . در واقع این کد در ذهن مخاطب به این صورت معنا می گردد که کسب و کار شما حرفه ای می باشد.
  مخاطب میتواند با اسکن کد QR وارد آدرس سایت یا پیج شما گردد و این کار از آنجایی که منجر به سهولت دسترسی کاربری به شما و کسب وکارتان می گردد، احتمال جذب مخاطب را افزایش می دهد.

به واسطه این موارد می توانید اقدام به طراحی کارت ویزیت زیبا و منحصر به فرد نمایید.

 • اندازه و شکل کارت
  توجه کنید که اندازه و شکل کارت ویزیت شما باید به گونه ای طراحی گردد که با شغل و کسب وکارتان ارتباط معنایی داشته باشد، در واقع این کار به ماندگاری برند شما در ذهن ها کمک بیشتری خواهد کرد، که این خود عاملی برای معروفیت و پررونق گشتن کسب و کارتان خواهد شد.

در کنارهم قرار دادن موارد بالا و رعایت این اصول کاری بسیار سخت و حرفه ای می باشد، ولی شما میتوانید با اطمینان کامل طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهتری قیمت خود را به متخصاصان تیم گرافیت بسپارید، چون شما لایق بهترین ها هستید!!!

معرفی چند مدل کارت ویزیت لاکچری

در این قسمت قصد دارم که به معرفی چند مورد از کارت ویزیت های لاکچری بپردازم:

 • کارت ویزیت پی وی سی ۷۶۰ متالیک
  این کارت ویزیت جذاب و لاکچری دارای عمری نامحدود می باشد، علت این امر استفاده از پلاستیک فشرده شده در ساختار کارت ویزیت می باشد.
  ضخامت این کارت به اندازه کارت عابر بانک بوده و دارای روکش لمینت براق است. در واقع این کارت بارنگ متالیک چاپ میگردد و زمینه این کارت ویزیت به رنگ نقره ای متالیک می باشد.
  کارت ویزیت پی وی سی ۷۶۰متالیک جزلاکچری ترین کارت های ویزیت در ایران می باشد.

 • کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب
  یکی دیگر از کارت های جذاب و لاکچری و همه پسند، کارت ویزیت طلاکوب می باشد. این کارت از دو گلاسه ۳۰۰گمی به همراه روکش سلفونی مات تشکیل شده است.

ویژگی که این کارت ویزیت را منحصر به فرد می کند طلاکوبی روی این کارت می باشد. قسمت هایی که دوست دارید طلاکوبی شده و برجسته و براق می گردد.

از جمله کارت های ویزیت لاکچری دیگری که در تیم گرافیت طراحی میشود موارد زیر می باشد:

 • کارت ویزیت لمینت برجسته مخملی
 • کارت ویزیت پی وی سی برفکی نیمه شفاف
 • کارت ویزیت لمینت برجسته قالبدار

شما میتوانید این کارت های زیبا و لاکچری را با بهترین طراحی، کیفیت، قیمت و در اسرع وقت از تیم گرافیک بخواهید. برای دیدن مشخصات و مقایسه قیمت ها حتما به سایت تیم گرافیک مراجعه کنید.

چرا کارت ویزیت لاکچری تیم گرافیک؟

یکی از سوالاتی متداولی که مطرح است این می باشد که چرا با وجود اینکه کارت های ویزیت لاکچری قیمت بالاتری دارند، شرکت ها ازاین کارت ها استفاده می کنند؟

حس ارزشمند بودنی که این نوع کارت ها به مخاطب می دهد منجر به جذب بی نظیر مخاطبین می گردد، درواقع کارت ویزیت شما افراد مختلف را به برندتان جذب می کند و این تاثیری است که هر بیزینسی به آن نیازمند است. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها، کسب وکارها و افراد از این نوع کارت های ویزیت استفاده می کنند.

نتیجه گیری

طراحی کارت ویزیت دارای اهمیت فراوانی می باشد، همانطور که اشاره گردید، کارت ویزیت، یک نمای کلی و تصویر اولیه راجب شما و کسب وکارتان به مخاطب می دهد که تصور مخاطب راجب شما با توجه به دیدن کارت ویزیت بسیار مهم است.

اگر بتوانید اعتماد مخاطب را جلب کنید و او را برای استفاده از کارت ویزیت مجاب نمایید، شما توانسته اید یک کارت ویزیت خوب طراحی کنید.

بنابراین طراحی کارت ویزیت لاکچری با بهترین قیمت و کیفیت، همراه با جذابیت بالا و رعایت اصول گفته شده، مخاطب را جذب خود می کند و موجب ایجاد اعتماد می گردد و این همان چیزی است که هر کسب و کاری برای رونق خود به آن نیازدارد.

اگر شما هم به دنبال یک کارت ویزیت همه چیز تمام و خاص هستید که توسط طراحان حرفه ای طراحی شود، تیم گرافیک آماده طراحی کارت و یزیت لاکچری با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

منبع: teamgraphic.ir

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.