پیام‌های مردمی باید همانند پیام شهردار تهران پیگیری شود | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 50814
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۹ | 174 بازدید |
رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران:

پیام‌های مردمی باید همانند پیام شهردار تهران پیگیری شود

در نشست رئیس و اعضای کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری با مسئولان سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ و همچنین رئیس سابق و کنونی سازمان بازرسی و معاون خدمات شهری وضعیت و مشکلات دو سامانه مردمی ۱۳۷ و ۱۸۸۸ بررسی شد.
پیام‌های مردمی باید همانند پیام شهردار تهران پیگیری شود

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در این جلسه خطاب به رئیس سازمان بازرسی اظهار کرد: روند کنونی سامانه ۱۳۷ پاسخگوی حجم درخواست‌های شهروندان نیست و به همین دلیل لازم است که اقدامات لازم برای اصلاح روند فعلی صورت پذیرد.

پیرهادی تأکید کرد که بالغ‌ بر ۷۰ درصد تماس‌های ۱۳۷ در حوزه خدمات شهری است. بنابراین موضوع تحلیل پیام‌های ۱۳۷ جهت رفع اساسی مشکلات مطرح شده توسط شهروندان بسیار مهم است. به همین دلیل موضوع تحلیل پیام های این سامانه باید با جدیت انجام شود و این اقدام به گونه‌ای انجام گردد که گویا پیام ها را شهردار تهران ارسال کرده است. یعنی هیچ تفاوتی در انجام پیام‌های ارسالی از سوی شهروندان و مسئولان ارشد شهری وجود نداشته باشد.

او گفت: پیام‌های ۱۳۷ چشمان بینای شورا و شهرداری تهران هستند و یکی از موثرترین ظرفیت‌ها در عرصه مدیریت شهری است. اگر توجه و اهمیت لازم را به این سامانه نداشته باشیم اعتماد مردم از بین می‌رود و بازگشت اطمینان به شهروندان به‌سادگی امکان‌پذیر نخواهد بود.

همچنین در این جلسه تصریح شد که کانکس‌های تجهیزات ۱۳۷ پرتابل در نواحی ۱۲۳ گانه به‌زودی تحویل خواهند شد. این اقدام باعث ارتقا کیفیت خدمات‌رسانی در خودروها می‌شود.

*لزوم تسریع در پاسخگویی به شهروندان در تماس با سامانه‌های ۱۳۷ و ۱۸۸

در ادامه این جلسه مصوب شد که رئیس سازمان بازرسی نسبت به برگزاری جلسه با معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و همچنین تبیین موضوعات ۱۳۷ و ۱۸۸۸ اقدام نماید. چراکه این جلسات موجب تحول در این حوزه خواهد شد.

همچنین سازمان بازرسی موظف شد نسبت به تنظیم دستورالعمل و پیوست‌های رسانه‌ای برای سامانه‌های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ و ابلاغ آن به واحدهای مختلف شهرداری اقدام نماید.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.