تا صحبت از نفوذ می‌شود آقایان برآشفته می‌شوند | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 42581
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۵:۵۲ | 125 بازدید |
حسین حق‌وردی، نماینده شهریار در مجلس:

تا صحبت از نفوذ می‌شود آقایان برآشفته می‌شوند

نماینده شهریار در مجلس بابیان این‌که امنیت ایران و منطقه به مدد بزرگمردانی چون سردار سلیمانی حاصل‌شده ولی دستخوش تحلیل‌های مغرضانه جماعتی غرب‌زده قرارگرفته گفت: ظریف و دولت روحانی در حال سوءاستفاده از صبر استراتژیک مجلس هستند.
تا صحبت از نفوذ می‌شود آقایان برآشفته می‌شوند

نماینده شهریار در مجلس بابیان این‌که امنیت ایران و منطقه به مدد بزرگمردانی چون سردار سلیمانی حاصل‌شده ولی دستخوش تحلیل‌های مغرضانه جماعتی غرب‌زده قرارگرفته گفت: ظریف و دولت روحانی در حال سوءاستفاده از صبر استراتژیک مجلس هستند.
حسین حق وردی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به فایل صوتی منتشرشده از آقای ظریف توسط رسانه‌های معاند خارج از کشور اظهار داشت: قطعا وی صلاحیت و اهلیت تکیه زدن بر وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را ازدست‌داده است و فردی با چنین تفکری نباید حتی یک ساعت در رأس دستگاه دیپلماسی کشور حضورداشته باشد.
وی افزود: بدون تردید نمایندگان مجلس شورای اسلامی طبق وظایف قانونی و انقلابی خویش اجازه نخواهند داد امنیت حاکم که به مدد بزرگمردانی چون سردار شهید سلیمانی حاصل شده است دستخوش تحلیل‌های مغرضانه جماعتی غرب‌زده واداده قرار گیرد.
نماینده شهریار در مجلس تصریح کرد: باتوجه به این‌که عملکرد ۸ساله محمدجواد ظریف در رأس دستگاه دیپلماسی کشور نه‌تنها هیچ دستاوردی برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی نداشته است، بلکه در آخرین ماه‌های فعالیت دولت هزینه‌های سنگین‌تری نیز به‌نظام تحمیل خواهد کرد، لذا بهتر است خود وی عاقلانه استعفا دهد تا ضربات بیشتری به ملت و نظام وارد نشود، در غیر این صورت استیضاح و برکناری ظریف توسط نمایندگان مجلس حتمی و ضروری است.
حق وردی اظهار داشت: نباید از صبر استراتژیک مجلس سوءاستفاده شود. مماشات با این‌گونه حرکات برای ملت و میهن و نظام سم مهلک است.
وی خاطرنشان کرد: تا صحبت از نفوذ می‌شود آقایان برآشفته می‌شوند. آیا این افتضاح مصداق بارز نفوذ نیست؟ مگر مهم‌تر از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری هم داریم که آرشیو مصاحبه‌ها با مسئولین این‌گونه در اختیار دشمنان نظام قرار می‌گیرد؟ پروژه نفوذ واقعی است و بهتر است دولتمردان به خودشان بیایند و کشور را فدای بازی‌های جناحی خود نکنند.
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آیا رواست این فرد با چنین  تفکر و تحلیلی، مذاکرات حساس کنونی با دشمنان ملت را مدیریت کند؟ آیا این نگرش می‌تواند مصالح عالی نظام و خطوط قرمز ترسیمی را تضمین کند؟
وی در پایان افزود:‌صوت منتشرشده از جواد ظریف نشان داد دغدغه همیشگی  معتقدان واقعی ارزش‌های ناب انقلاب مبنی بر این‌که این افراد صلاحیت لازم برای اداره دستگاه دیپلماسی کشور را ندارند بجا بوده است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.