آخرین تقلای فسیل‌ها | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 25388
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه, ویژه تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۴۵ | 331 بازدید |
پشت پرده همایش سالانه گروهک تروریستی منافقین در بروکسل واکاوی شد؛

آخرین تقلای فسیل‌ها

بلژیک روز جمعه میزبان نشست سالانه گروهک تروریستی منافقین بود، نشستی که در بحبوحه کرونا و گهگاه با سرفه‌های مریم رجوی در لابه‌لای سخنرانی‌اش برگزار شد.
آخرین تقلای فسیل‌ها

گروه سیاسی
بلژیک روز جمعه میزبان نشست سالانه گروهک تروریستی منافقین بود، نشستی که در بحبوحه کرونا و گهگاه با سرفه‌های مریم رجوی در لابه‌لای سخنرانی‌اش برگزار شد.این گروهک تروریستی همانند هرسال تلاش کرد تا در خصوص کیفیت و اندازه همایش بزرگنمایی کند، این نشست که از برخی شبکه‌های ضد ایرانی مثل ایران اینترنشنال که توسط دولت سعودی و شخص بن سلمان حمایت مالی و هدایت می‌شود، به‌صورت زنده پخش شد، که این اتفاق و پوشش رسانه‌ای ویژه درباره ارتباط این دو رسانه و گروه تأمل‌برانگیز و پرمعناست.
این نشست شاهد حضور کم شور اعضای فرتوت این گروهک بود، ظاهراً مریم رجوی نتوانسته بود برای امسال حاضران و مهمانان کرایه‌ای دعوت کند و از همین رو سعی کرده بودند این خلع و کم‌رویی نشست را با مانیتورهایی پر کنند که بر روی آن‌ها مثلاً با نقاط مختلف ارتباط اینترنتی برقرارشده بود، جالب است که در برخی اوقات و به هنگام پخش زنده دوربین روی مانیتور رفت و در برخی تصاویر فردی حضور نداشت.
در برخی از نقاط سخنرانی نمایشی و فرمایشی اعضای حاضر که شعارهای هماهنگ شده داشتند ناهماهنگ عمل کردند که  احتمالاً از عوارض سن بالا و قرار داشتن در شرایط ایزوله دائمی است.
احتمالاً خود گروهگ و ملکه ترور، قبل از برگزاری نشست حدس می‌زدند که نمایش آن‌ها لابه‌لای اخبار کرونا و به خاطر خلوتی و بی‌مایگی گم شود. به همین دلیل از چند روز قبل خبر مرگ مریم رجوی را در فضای مجازی منتشر کردند تا بدین طریق با برگزاری نشست، توجه‌ها را به سمت خود جلب کنند.این گزاره تلویحاً یا حتی شاید صریحاً این مفهوم را متبادر می‌کند که گروهگ منافقین خود نیز اذعان دارد که خبر مرگ مریم رجوی بسیار مهم‌تر از همایش و محتوای سخنرانی اوست. به عبارتی مشتری و خریدار نشست و حرف‌های آن‌ها خیلی کمتر از مشتری خبر مرگ‌شان است.
نشست محدود و  بازار کساد گروهک پیر و خسته خبر بعد دیگه‌ای هم داشت، آن‌ها امسال دیگر برخی از حامیان خود مانند جان بولتون را دولت آمریکا نداشتند، حامیان دیگر آن‌ها هم امسال در جمع آن‌ها حاضر نبودند.
شوی تبلیغاتی سالانه منافقین و آش رسانه‌ای سعودی‌ها  برای آن‌ها به‌قدر شور بود که حتی کارشناسان ضد ایرانی هم علیه آن موضع گرفتند چراکه حمایت از یک گروهک تروریستی آشکار به این راحتی‌ها برای افکار عمومی قابل‌پذیرش نیست، کاری که بن سلمان از انجام آن ابایی ندارد.
سخنرانی ملکه ترور اقبال عکس داشت و کاربران فضای مجازی با چند هشتک به واکنش و استقبال حرف‌های روز جمعه او رفته و با هشتک مریم_رجوی_ غلط کرد پرداختند.

نوش آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با «رسالت»:
منافقین  با تکدی‌گری کار خود را پیش می‌برند
گروهک تروریستی منافقین با تکدی‌گری از صهیونیست و آمریکا کار خود را پیش می‌برد.
حسین نوش‌آبادی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اجلاس سالانه سازمان تروریستی مجاهدین خلق که روز جمعه به‌صورت اینترنتی برگزار شد، در گفت‌وگو با «رسالت» بیان کرد: سازمان منافقین دستش به خون ملت ایران آغشته و از ابتدای انقلاب نیز با همین شیوه به دنبال قدرت‌طلبی بوده است. ترور، قتل و کشتار جمعی روش‌های آن‌هاست. منافقین که امروز مدعی دفاع از حقوق ملت ایران هستند ثابت کرده‌اند راه دیگری برای رسیدن به قدرت جز خشونت و ترور ندارند.این گروهک تروریستی امروز نیز در پناه آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به دنبال کسب قدرت بوده و با کمک و پشتیبانی‌ کشورهایی که خودشان سمبل خشونت و قتل در جهان هستند، رابطه دوستی دارند.
نوش‌آبادی در خصوص حضوروکیل رئیس‌جمهور آمریکا در همایش منافقین می‌گوید: وکیل ترامپ به‌عنوان نماینده آمریکا در این همایش شرکت کرده است که نشان از وجه اشتراک منافقین و رژیم آمریکا دارد. این گروهک تروریستی به دنبال این است تا همواره خود را در کنار آمریکا نشان دهد. این گروهک تروریستی برای مردم ما جز نفرت چیزی باقی نگذاشته‌ و منفورترین جریان تروریستی در ایران هستند.
نوش‌آبادی با یادآوری ترورها و قتل‌عام هزاران نفر از مردم در روزهای ابتدایی انقلاب و پس از انقلاب، خاطرنشان کرد که منافقین در آن روزها مردم را به خاک و خون کشیدند و حتی مسئولان ارشد کشور ازجمله نخست‌وزیر، رئیس‌جمهور، نمایندگان و رئیس قوه قضائیه را ترور کردند. تمام این‌ها پرونده سیاهی است که برای منافقین در طول انقلاب با ترور و خونریزی به‌جامانده و در تاریخ ثبت‌شده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با نتیجه‌گیری این‌که گروهکی که تمام ماهیت آن تروریستی و هویتش برخاسته از خشونت و خونریزی است نمی‌تواند داعیه کمک به ملت ایران را داشته باشد، بیان کرد: آن‌ها امروز با نزدیک شدن به آمریکا و صهیونیست‌ها بر طبل رسوایی خود کوبیده‌اند و کسانی که می‌خواهند راه منافقین را در داخل کشور پیش گرفته و جاده‌صاف‌کن آن‌ها باشند، مانند آن‌ها قاتل و دستشان به خون‌ آلوده است، چراکه عملکردشان در طول این مدت نشان داد دلشان برای ملت ایران نسوخته است.

 عباس زاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با «رسالت»:
منافقین چهره خونخوار خود را ثابت‌کرده‌اند
محمود عباس زاده، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد اجلاس سالانه گروهک تروریستی منافقین به  «رسالت» گفت: منافقین چهل سال است که حرف‌های ظلم ستیزانه و احمقانه خود را تکرار می‌کنند که دنیا هم به دروغ‌های آن‌ها عادت کرده است.  
وی افزود: منافقین هرسال چنین صحبت‌هایی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهند تا بتوانند مزد خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی دریافت کنند چراکه آن‌ها جیره‌خوار آمریکا هستند و چهره خونخوار خود را به جهان ثابت‌کرده‌اند.
عباس ‌زاده خاطرنشان کرد: درچندسال اخیر جریانی در داخل کشور قصد داشت تا با هماهنگی و پشتیبانی امپراطوری رسانه‌ای غرب، راه نجات کشور را تسلیم در برابر غرب نشان دهد و این تفکر را به بخشی از افکار عمومی القا کند. اما خوشبختانه مردم ایران بسیار هوشیار هستند و در برابر این اقدامات ایستادگی کرده‌اند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: با رفتار غربی‌ها در چند سال گذشته ملت ایران به این نتیجه رسید که اقتدار باید از درون کشور اتفاق بیفتد و تکیه به کشورهای خارجی راه نجات نیست. در تمام این‌ سال‌ها تحریم‌هایی که بر کشور ما تحمیل شد، باعث اقتدار و پیدایش راه‌های تقویت اقتصاد بود، طوری که اداره کشور بدون اتکا به نفت که سالیان سال آرزوی مسئولان و رهبر معظم انقلاب بوده است در شرایط امروز در حال تحقق است.

|
برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.