اعضای ۹ کمیسیون‌ تخصصی مجلس مشخص شدند | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 23543
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶ | 237 بازدید |
از سوی هیئت رئیسه مجلس؛

اعضای ۹ کمیسیون‌ تخصصی مجلس مشخص شدند

نمایندگان ۹ کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی امروز مشخص شدند.
اعضای ۹ کمیسیون‌ تخصصی مجلس مشخص شدند

 هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با رؤسای شعب ۱۵ گانه پس از بررسی‌های متعدد شکایات واصله از سوی نمایندگان درباره امتیازات برای کمیسیون‌ها، در نهایت ترکیب ۹ کمیسیون تخصصی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تعیین تکلیف کرد.

اسامی اعضای ۹ کمیسیون تخصصی مجلس به شرح زیر است:

*کمیسیون اقتصادی

۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی

۲- محمدحسین حسین زاده بحرینی

۳- سید احسان خاندوزی

۴- احمد امیرآبادی فراهانی

۵- مهدی طغیانی

۶- غلامرضا مرحباء

۷- علی رضائی

۸- سیدناصر موسوی لارگانی

۹- انور حبیب زاده بوکانی

۱۰- شهباز حسن پور بیگلری

۱۱- محمد باقری

۱۲- محمد علی پور

۱۳- مجتبی توانگر

۱۴- محسن علیزاده

۱۵- سیدغنی نظری خانقاه

۱۶- مسلم صالحی

۱۷- عفت شریعتی کوهبنانی

۱۸- سمیه محمودی

۱۹- سید لفته احمدنژاد

۲۰- محمد صفایی دلوئی

۲۱- صمداله محمدی

*کمیسیون اجتماعی

۱- علی اصغر عنابستانی

۲- علی بابایی کارنامی

۳- سید کریم حسینی

۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی

۵- حسن لطفی

۶- حسین گودرزی

۷- سید سلمان ذاکر

۸- خلیل بهروزی فر

۹- مهدی عیسی زاده

۱۰- علی زنجانی حسنلوئی

۱۱- سید حمزه امینی

۱۲- عباس گودرزی

۱۳- مجید انصاری

۱۴- ولی اسماعیلی

۱۵- علی اکبر بسطامی

۱۶- فاطمه رحمانی

۱۷- اردشیر مطهری

۱۸- مهدی شریفیان

۱۹- فاطمه قاسم پور

۲۰- حسین حاتمی

۲۱- کیومرث سرمدی واله

*کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

۱- وحید جلال زاده

۲- شهریار حیدری

۳- یعقوب رضازاده

۴- ابراهیم رضایی

۵- علی علی زاده

۶- سید احمد آوایی

۷- مجتبی ذوالنوری

۸- جلیل رحیمی جهان آبادی

۹- عباس مقتدایی خوراسگانی

۱۰- سیدعلی آقازاده دافساری

۱۱- محمود احمدی بیغش

۱۲- روح اله حضرت پور

۱۳- جواد کریمی قدوسی

۱۴- محسن پیرهادی

۱۵- مهدی سعادتی بیشه سری

۱۶- محمود عباس زاده مشکینی

۱۷- ابراهیم عزیزی

۱۸- ابوالفضل عمویی

۱۹- سارا فلاحی

۲۰- عباس گلرو

۲۱- فدا حسین مالکی

۲۲ – حسین نوش آبادی

۲۳- زهره الهیان

*کمیسیون انرژی

۱- فریدون عباسی دوانی

۲- مصطفی نخعی

۳- موسی احمدی

۴- هادی بیگی نژاد

۵- مالک شریعتی نیاسر

۶- سیدموسی موسوی

۷- عبدالکریم جمیری

۸- احمد مرادی

۹- فریدون حسنوند

۱۰- سهراب گیلانی

۱۱- حبیب آقاجری

۱۲- روبرت بگلریان

۱۳- قاسم ساعدی

۱۴- حسین حسین زاده

۱۵- عبدالعلی رحیمی مظفری

۱۶- ابراهیم متینیان

۱۷- محمدطلا مظلومی آبزرگه

۱۸- کیوان مرادیان کوچکسرایی

۱۹- مجید ناصری نژاد

۲۰- رمضانعلی سنگدوینی

۲۱- منصور شکرالهی

۲۲- پرویز محمدنژاد قاضی محله

۲۳- علیرضا ورناصری قندعلی

*کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات

۱- جعفر قادری

۲- محمد مهدی مفتح

۳- محمد خدابخشی

۴- الیاس نادران

۵- سید شمس‌الدین حسینی

۶- مهرداد گودرزوند چگینی

۷- غلامرضا تاجگردون

۸- سیدمحمدرضا میرتاج الدینی

۹- رحیم زارع

۱۰- عبدالرضا مصری

۱۱- حمیدرضا حاجی‌بابایی

۱۲- علیرضا شهبازی

۱۳- آرش زره تن لهونی

۱۴- ولی اله فرزانه

۱۵- غلامحسین کرمی

۱۶- جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی

۱۷- رجب رحمانی

۱۸- مجتبی رضاخواه

۱۹- محسن زنگنه

۲۰- محمدرضا دشتی اردکانی

۲۱- عیسی جعفری

۲۲- بهروز محبی نجم‌آبادی

۲۳- احسان ارکانی

*کمیسیون عمران

۱- علی نیک زاد ثمرین

۲ – احمد دنیامالی

۳- علیرضا پاک فطرت

۴- اقبال شاکری

۵- احمد جباری

۶- صدیف بدری

۷- کمال علی پورخنکداری

۸- محمدرضا رضائی کوچی

۹- اسماعیل حسین زهی

۱۰- منصور آرامی

۱۱- سیدالبرز حسینی

۱۲- عادل نجف زاده

۱۳- علی اصغر خانی

۱۴- علی آذری

۱۵- آرا شاوردیان

۱۶- غلامرضا شریعتی اندراتی

۱۷- مجتبی یوسفی

۱۸- کمال حسین پور

۱۹- رحمت اله فیروزی پوربادی

۲۰- شارلی انویه تکیه

۲۱- غلامعلی کوهساری

۲۲- محمد سرگزی

۲۳- احمد محرم زاده یخفروزان

*کمیسیون صنایع و معادن

۱- رضا تقی پورانوری

۲- محمدحسین فرهنگی

۳- سیدمحسن دهنوی

۴- عزت اله اکبری تالارپشتی

۵- سیداحمد رسولی نژاد

۶- علی اکبر کریمی

۷- مصطفی طاهری

۸- اله وردی دهقانی

۹- روح اله ایزدخواه

۱۰- حجت اله فیروزی

۱۱- علی جدی

۱۲- روح اله عباس پور

۱۳- سیدجواد حسینی کیا

۱۴- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی

۱۵- علیرضا سلیمی

۱۶- معصومه پاشائی بهرام

۱۷- عبدالناصر درخشان

۱۸- بهزاد رحیمی

۱۹- سیدعلی موسوی

۲۰- لطف اله سیاه کلی

۲۱- فرهاد طهماسبی

۲۲- مهدی عسگری

۲۳- یوسف داودی

*کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

۱- جلال محمودزاده

۲- سیدجواد ساداتی نژاد

۳- غلامرضا نوری قزلجه

۴- محمدجواد عسکری

۵- ذبیح الله اعظمی ساردوئی

۶- سمیه رفیعی

۷- رحمت اله نوروزی

۸- پرویز اوسطی

۹- محمد رشیدی

۱۰- معین الدین سعیدی

۱۱- امیر قلی جعفری بروجنی

۱۲- محمدتقی نقدعلی

۱۳- علی اکبر علیزاده برمی

۱۴ – جعفر راستی

۱۵- منصورعلی زارعی کیاپی

۱۶ – احد آزادی خواه

۱۷- سیدصادق طباطبائی نژاد

۱۸- عباس جهانگیرزاده

۱۹- حسین رئیسی

۲۰- عبداله ایزدپناه

۲۱- محمد سبزی

۲۲ – علیرضا نظری

۲۳- امان اله حسین پور

*کمیسیون آموزش و تحقیقات

۱- اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

۲- محمدمهدی زاهدی

۳- حبیب اله دهمرده

۴- علی کریمی فیروزجائی

۵- علیرضا منادی سفیدان

۶- اکبر احمدپور

۷- روح اله متفکر آزاد

۸- احمد نادری

۹- فرهاد بشیری

۱۰- احمدحسین فلاحی

۱۱- مهرداد ویس کرمی

۱۲- رضا حاجی پور

۱۳- محمدرضا احمدی

۱۴- مهدی اسماعیلی

۱۵- مهدی روشنفکر

۱۶- سیدمحمد مولوی

۱۷- محمد وحیدی

۱۸- حسین عباس زاده امامی

۱۹- محمدمهدی فروردین

۲۰- امان قلیچ شادمهر

۲۱- شیوا قاسمی پور

۲۲- حسین حق وردی

گفتنی است، اسامی اعضای ۴ «کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، فرهنگی، حقوقی و قضائی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» پس از تعیین تکلیف و نهایی شدن طی روزهای آینده از سوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.