۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از موجودات فضایی | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 18096
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰:۰۸ | 89 بازدید |

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از موجودات فضایی

در اینجا به نمونه‌هایی از بهترین تصاویر بیگانگان خواهیم پرداخت که یا صاحبانشان، به دروغ بودن آن اذعان کرده اند و یا همچنان معما باقی مانده اند.
۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از موجودات فضایی

در طول تاریخ بسیاری ادعای دیدن موجودات فضایی را داشته اند. حتی اخیرا عکس‌هایی مبنی بر دیده شدن سفینه فضایی در چالوس شبکه‌های اجتماعی را زیر و رو کرده است. مسئله حقیقت یا تخیلی بودن یوفو و بیگانگان داستانی پیچیده دارد.

در طول سال‌های پیدایش آن، افرادی زیادی تصاویر و فیلم‌هایی را منتشر کرده اند و گفته اند که این‌ها را از بیگانگان گرفته ایم و با توجه به اینکه توان تشخیص درست یا نادرست بودن تصاویر وجود ندارد، تصاویر قابل رد شدن نیستند مگر خود افراد ساختگی بودن آنرا بگویند.

در اینجا به ۱۰ نمونه از بهترین تصاویر بیگانگان خواهیم پرداخت که یا صاحبانشان، به دروغ بودن آن اذعان کرده اند و یا همچنان معما باقی مانده اند و هر چه بیشتر ما را به سوی تایید وجود بیگانگان میرسانند. متاسفانه سایت‌های زیادی، تصاویر ساختگی را واقعی جلوه میدهند.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۱۰. نیو جرسی (۱۹۵۶)

Howard Menger، شخصی که ادعا داشت فرا زمینی است. وی در کتابی به نام “برادران فضایی” نوشته بود، فضایی‌ها به من همسری دادند و ما را به کره ماه و سیاره ناهید بردند. وی تصاویری از آن‌ها گرفته بود که یک نمونه از آن را مشاهده میکنید. به نظر میرسد مادر و یا همسر Howard Menger باشد که در تاریکی شب همراه با یک چراغ قوه، به سمت شما می‌آیند. تصاویری که وی منتشر کرده است، همچنان تکذیب و یا تایید نشده است.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۹. اسکاتلند (۱۹۵۴)

Cedric Allingham، یک پرنده شناس در شمال کشور اسکاتلند بود. وی ادعا کرد که یک فضا نورد که در تصویر آنرا میبینید، با وی صحبت کرده است و بیان داشته از سیاره مریخ آمده است. وی بعد‌ها این مسئله را تکذیب کرد. قبل از تکذیب وی، این عکس یکی از تصاویری بود که تایید داشت که بیگانگان وجود دارند.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۸. کانادا (۱۹۹۱)

این تصویری از یک بیگانه است که همچنان عکاس آن در ابهام قرار دارد. این تصویر از طرف شخصی که خود را Guardian معرفی میکند دریافت شده است. وی ادعا کرد بیگانگان و چینی‌ها در حال برنامه ریزی برای جهان هستند. همچنان این تصویر تاکنون تکذیب یا تایید نشده است.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۷. آلاسکا (۱۹۳۰)

اولین بار این تصویر در سال ۲۰۰۳ منتشر شد. شخصی که این تصویر را منتشر کرد، ادعا کرد که پدربزرگش ۷۰ سال پیش این تصویر را در آلاسکا گرفته و در هنگام مرگ خود، این تصویر را به او داده است. زمان، مکانی که تصویر گرفته شده نامشخص است. همچنان این تصویر تکذیب و یا تایید نشده است.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۶. آلباما (۱۹۷۳)

شب هنگام، رئیس پلیس Jeff Greenhaw پیامی را از طرف زنی دریافت کرد که وی ادعا کرد مهمان فضایی دارد. رئیس پلیس دوربین خود را بر میدارد و به آنجا میرود که در این هنگام یک ورقه قلعی نازک که بر تن شخصی بوده را میبیند و از آن عکس میگیرد و فرار میکند. عده‌ای مدعی اند این تصویر یک آتش نشان است و عده‌ای دگیر نیز میگویند، این لباس را یکی از دوستان رئیس پلیس برای ترساندن وی پوشیده بود. تصویر همچنان تکذیب نشده است.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۵. انگلستان (۱۹۸۷)

رئیس پلیس Philip Spencer این تصویر را گرفته است. کیفیت بهتری در دسترس نیست. وی توسط بیگانگان ربوده شده بود و از یک سفینه نیز سخن گفته بود. وی بیان داشت دو فیلم از نابودی زمین به او نشان داده اند. همچنان این داستان تکذیب و یا تایید نشده است.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۴. آلمان (۱۹۵۰)

این تصویر به درخواست گروه تحقیقاتی یوفو، توسط FBI در سال ۱۹۷۷ منتشر شد. در این تصویر دو نیروی آلمانی را می‌بینید که در حال بردن یک بیگانه هستند. این تصویر در نوع خود بی نظیر بود و اثباتی بر وجود بیگانگان به شمار می‌آمد، اما در سال ۱۹۸۱، یک روزنامه نگار به نام Klaus Webner پرده از راز این تصویر برداشت و گفت این تصویر توسط دوستش Hans Scheffler ساخته شده است که وی در تصویر به جای پسر ۵ ساله اش، تصویر یک بیگانه را ساخته و در تصویر قرار داده است. این تصویر اولین بار در سال ۱۹۵۰ در روزنامه‌ای منتشر شد و در نهایت ساختگی شناخته شد. متاسفانه بسیاری از سایت‌های داخلی، همچنان این تصویر را واقعی و مرتبط با هیتلر و نازی میدانند.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۳. آلمان (۱۹۵۰)

این تصویر توسط مجله‌ی Neue Illustrierte در آلمان منتشر شد. در این تصویر دو یوفولوژیست دیده میشوند که دست یک موجود بیگانه را گرفته اند. بسیاری از یوفولوژیست‌های حال حاضر از صحت این تصویر سخن گفته اند. همچنان این تصویر تکذیب نشده است.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۲. تکزاس (۱۹۴۸)

این تصویر در صفحه اول روزنامه‌های آن سال آمریکا قرار داشت که به مرد گوجه فرنگی (Tomato Man) معروف است. این تصویر در پی سقوط یک بشقاب پرنده در تکزاس آمریکا گرفته شده است. همچنان تصویر تکذیب نشده است.

۱۰ تصویر تاریخی و نایاب از بیگانگان و موجودات فضایی

۱. انگلستان (۱۹۶۴)

این تصویر یکی بهترین تصاویر تاریخ یوفو و بیگانگان است. تصویر توسط Jim Tem­ple­ton گرفته شده است. وی ادعا کرد، در هنگام عکس گرفتن از دخترش کسی در پشت آن‌ها نبود، اما بعد از ظاهر کردن عکس با یک فضا نورد (the Solway Spaceman) مواجه شده است.Jim Tem­ple­ton همچنان پایبند حرف و این عکس باقی مانده است. او و عده‌ای معتقدند این قضا نورد از آینده آمده بود و عده‌ی کمی آنرا ساختگی میدانند. همچنان این عکس تکذیب نشده است.

| منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.