روزنامه رسالت
 • فلسطین در قلب حرکت دنیای اسلام است

  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هیئتی عالیرتبه از جنبش مقاومت اسلامی (حماس):

  فلسطین در قلب حرکت دنیای اسلام است

  رهبر معظم انقلاب اسلامي فرمودند: فلسطين در قلب حرکت دنياي اسلام است. به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح روز دوشنبه در ديدار هيئتي عاليرتبه از جنبش مقاومت اسلامي فلسطين(حماس)، قضيه فلسطين را قضيه اول و مهمترين مسئله دنياي اسلام دانستند

 • تحریم مردم‌سالاری!

  رسالت در گفت‌و‌گو با کارشناسان، علل طرح تحریم انتخابات یا مشارکت مشروط توسط جریان اصلاح‌طلب را بررسی می‌کند

  تحریم مردم‌سالاری!

  چندي پيش رئيس دولت اصلاحات، از لزوم مشارکت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس گفته بود، سختي که با واکنش هاي بسياري در درون اين جريان مواجه شد.

 • دزدان ملکه، اسیر در تنگه

  رسالت در گفت و گو با کارشناسان، توقيف نفتکش انگليس در تنگه هرمز را بررسي کرد

  دزدان ملکه، اسیر در تنگه

  تنها چند روز پس از بيانات رهبر معظم انقلاب و انتقاد بسيار شديد ايشان از دزدي دريايي انگليسي‌ها و اشاره به اينکه البته عناصر مؤمن در جمهوري اسلامي اين کارها را بي جواب نمي گذارند و در فرصت و جاي مناسب پاسخ خواهند داد

آخرین اخبار

راه حل خمینی(ره)

رهبر انقلاب در دیدار با نایب رئیس دفتر سیاسی حماس فرمودند: «پیروزی بدون مقاومت و مبارزه به دست نمی آید.»، ملت فلسطین هم در طول 70 سال، نشان داده نابرده رنج نیست و طبیعتا در انتظار گنج استقلال، آزادی و پیروزی بر رژیم غاصب صهیونیستی است.

۰۱ مرداد ۱۳۹۸

رئیسی: اعلام فساد امیدآفرین نیست؛ اقدام علیه آن امیدآفرین است

رئیس قوه قضائیه گفت: اعلام فساد برای مردم امیدآفرین نیست بلکه آنچه امیدوار کننده است، اقدام علیه فساد است؛ یعنی مردم ببینند که با مفسد برخورد شده، زمینه های فساد از بین رفته و ساختارها برای جلوگیری از مفاسد بعدی اصلاح شده است.

۳۱ تیر ۱۳۹۸

تسایت: لندن در برابر اقدام ایران، چیزی جز تهدید‌های توخالی در دست ندارد

روزنامه آلمانی در انتقاد از اقدام انگلیس مبنی بر توقیف نفتکش ایرانی نوشت لندن با این کار، در میان شرکای اروپایی‌اش تنها مانده و نمی‌تواند بیش‌تر از اظهارات تند و تهدیدات توخالی کاری انجام دهد.

۳۱ تیر ۱۳۹۸

منابع صهیونیستی: حزب‌الله و انصارالله اسرائیل را در تنگنای امنیتی قرار داده‌اند

منابع رسانه‌ای صهیونیستی طی روزهای اخیر به شکست اسرائیل از حزب‌الله و انصارالله اذعان داشته‌ و معتقدند این جنبش‌ها، رژیم بحران‌زده تل‌آویو را در یک معضل امنیتی و راهبردی قرار داده‌اند.

۳۱ تیر ۱۳۹۸

گالری فیلم
فیلم| مستند شکار جاسوسان سازمان سیا در ایران

فیلم| مستند شکار جاسوسان سازمان سیا در ایران

مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات از شناسایی و دستگیری ۱۷ جاسوس تربیت یافته سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) در داخل کشور خبر داد.

گالری عکس