روزنامه رسالت
 • توهم‌انتقام

  سقوط پهپاد ایرانی، قصه تازه احمق‌های درجه یک؛

  توهم‌انتقام

  داستان سقوط پهپاد ایرانی که از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا مطرح شد در صدر اخبار رسانه های داخلی و خارجی قرار گرفت.

 • مهار تورم با فشار به فقرا

  رسالت، راست و دروغ کنترل تورم در کشور را بررسی می‌کند

  مهار تورم با فشار به فقرا

  افزايش تورم در چند سال اخير مشکلات فراواني براي دهک‌هاي پايين جامعه ايجاد کرده است و کوچک شدن سفره مردم به ويژه قشر فقير جامعه کاملا ملموس است. حتي اين روزها با فصل نقل و انتقالات با مستاجراني مواجه هستيم که با افزايش قيمت سرسام آور مسکن توانايي تمديد اجازه خانه‌هايشان را ندارند.

 • دزدی دریایی انگلیس بی‌پاسخ نمی‌ماند

  دزدی دریایی انگلیس بی‌پاسخ نمی‌ماند

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثتشان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی جواب نمی گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

آخرین اخبار

طلب ۱۹۰۰ میلیارد تومانی گندمکاران از دولت

معاون امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی از طلب 1900 میلیارد تومانی گندمکاران از دولت خبر داد و گفت: تا پایان شهریور امسال قیمت‌های پیشنهادی خرید تضمینی محصولات کشاورزی برای سال آینده در شورای اقتصاد تصویب می‌شود.

۲۹ تیر ۱۳۹۸

گالری فیلم
ماجرای پیغام محرمانه رهبر انقلاب به سید حسن‌ نصرالله در دل جنگ با رژیم صهیونیستی

ماجرای پیغام محرمانه رهبر انقلاب به سید حسن‌ نصرالله در دل جنگ با رژیم صهیونیستی

شیخ اکرم الکعبی دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَبا، ماجرای پیغام محرمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به سیدحسن‌نصرالله در دل جنگ با رژیم صهیونیستی را تشریح کرد.

گالری عکس