روزنامه رسالت
 • توهم‌انتقام

  سقوط پهپاد ایرانی، قصه تازه احمق‌های درجه یک؛

  توهم‌انتقام

  داستان سقوط پهپاد ایرانی که از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا مطرح شد در صدر اخبار رسانه های داخلی و خارجی قرار گرفت.

 • مهار تورم با فشار به فقرا

  رسالت، راست و دروغ کنترل تورم در کشور را بررسی می‌کند

  مهار تورم با فشار به فقرا

  افزايش تورم در چند سال اخير مشکلات فراواني براي دهک‌هاي پايين جامعه ايجاد کرده است و کوچک شدن سفره مردم به ويژه قشر فقير جامعه کاملا ملموس است. حتي اين روزها با فصل نقل و انتقالات با مستاجراني مواجه هستيم که با افزايش قيمت سرسام آور مسکن توانايي تمديد اجازه خانه‌هايشان را ندارند.

 • دزدی دریایی انگلیس بی‌پاسخ نمی‌ماند

  دزدی دریایی انگلیس بی‌پاسخ نمی‌ماند

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثتشان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی جواب نمی گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

آخرین اخبار

کمالوندی: فردو تعطیل نشده است

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: مرکز ملی کوانتوم به زودی آزمایش ارتباط ذرات کوانتومی با فاصله بیش از یک متر را انجام خواهد داد و ایران اولین کشور خاورمیانه و جهان اسلام خواهد بود که به این فناوری دست پیدا کرده است.

۲۹ تیر ۱۳۹۸

حرکت اصلی باید توسط جوانان انجام شود

سرلشکر جعفری در شب خاطرۀ دفاع مقدس در چهارمین دورۀ آموزشی اسلام ناب گفت: توانمندسازی و مطالبه، وظیفه ماست و حرکت اصلی توسط جوانان باید انجام گیرد.

۲۹ تیر ۱۳۹۸

گالری فیلم
گفتگوی صریح و جذاب مجری اختیاریه با رسالت

گفتگوی صریح و جذاب مجری اختیاریه با رسالت

گفتگوی جذاب و دیدنی سید مرتضی فاطمی مجری برنامه اختیاریه را از تلویزیون رسالت ببینید. در این ویدیو خواهید دید: اختیاریه رگ های زرد بودن داشت/ زرد بودن همیشه بد نیست/ شرایط خاص برای پخش شرایط خاصی داشت/ بخاطر مسائل مالی اختیاریه تمام نشد/ در شبکه های مجازی بازجو خطاب شدم/ عادل فردوسی پور ساختارها […]

گالری عکس