ورزشی | روزنامه رسالت
آرشیو : اخبار, ورزشی

پنجمین برد متوالی پرسپولیس

در هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم پرسپولیس با پیروزی مقابل ماشین سازی تبریز همچنان تک و تنها در صدر جدول ایستاده است.

۲۰ تیر ۱۳۹۹

تیم‌های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان آزمایش می‌دهند؛

زورآزمایی با کرونا در مستطیل سبز

سرپرست تیم فوتبال استقلال از مثبت بودن تست کرونای ۱۳ عضو این تیم و باشگاه فولاد خوزستان از تست کرونای ۱۶ بازیکنش خبر داد. طبق اعلام این دو باشگاه، تعداد بالای بازیکنان کرونایی علت انصراف از بازی‌های اخیر آنان اعلام‌شده است.  با اعلام نظر این دو تیم و برای بررسی این موضوع، کمیسیونی با حضور مسئولان پزشکی، مسئولان مسابقات، فدراسیون فوتبال و نماینده فدراسیون پزشکی ورزشی تشکیل شد تا مستندات این دو تیم را در خصوص ابتلای تعداد نفرات به کرونا را بررسی کند. 

۱۷ تیر ۱۳۹۹

احمدرضا براتی رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال پاسخ می دهد؛

فدراسیون فوتبال نهاد عمومی یا خصوصی؟

پس از کش‌وقوس‌های فراوان، پیش‌نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال با ماهیت نهاد «عمومی – غیردولتی» برای فیفا ارسال شد و اکنون همه در انتظار بررسی فدراسیون جهانی بابت پیش‌نویس اصلاح‌شده اساسنامه هستند. یکی از ایرادات مهم و راهبردی که فیفا به اساسنامه وارد کرده بود، مربوط به ماده اول اساسنامه جدید بود؛ جایی که فدراسیون فوتبال نهاد «عمومی - غیردولتی» نامیده شده است. فیفا و کنفدراسیون آسیا چنین تعریفی را مصداقی از دخالت طرف سوم در این ورزش تفسیر کرده و خواستار ارائه توضیحات تکمیلی‌تری شده بودند. 

۱۰ تیر ۱۳۹۹

هفته بیست و دوم لیگ برتر؛

رونمایی از لیگ برتر بعد از ۴ ماه

هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر بعد از ۴ ماه تعطیلی امروز با ۵ بازی آغاز می‌شود که در حساس‌ترین آن پرسپولیس میهمان پیکان است.

۰۸ تیر ۱۳۹۹