ورزشی | روزنامه رسالت
آرشیو : اخبار, ورزشی

زمان آغاز لیگ برتر فوتبال مشخص شد

دبیرکل فدراسیون فوتبال از شروع لیگ برتر از هفته اول تیرماه خبر داد.

۱۶ خرداد ۱۳۹۹

AFC برنامه انتخابی جام‌جهانی را اعلام کرد

بازی اول تیم ملی کشورمان در انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ که قرار بود همزمان با دیدار کویت و استرالیا در تاریخ ۷ فرودین برگزار شود، طبق برنامه اعلامی AFC در تاریخ ۱۷ مهر برگزار خواهد شد.

۱۴ خرداد ۱۳۹۹

بررسی دلایل ایرادات فیفا به اساسنامه فدراسیون فوتبال در گفت‌و گوی«رسالت» با حسین کلانی

توپ تعلیق در زمین ایران

پس از نامه‌ای که فیفا به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد و به انجام تغییرات در اساسنامه فدراسیون تأکید کرد، مقرر شد مسئولان فدراسیون در سریع‌ترین زمان ممکن پیش‌نویس اساسنامه اصلاح شده را برای فدراسیون بین‌المللی فوتبال ارسال کنند.

۱۲ خرداد ۱۳۹۹

وضعیت برگزاری لیگ برتر در گفت‌و‌گو با حمیدرضا گرشاسبی؛

بلای کرونا گریبان‌گیر بازیکنان فوتبال

لیگ برتر فوتبال ایران پس از اتمام هفته بیست و یکم این رقابت‌ها اسفندماه سال قبل به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل و در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان درباره ادامه برگزاری یا لغو کلی رقابت‌ها، قرار شد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه مسابقات این لیگ و لیگ‌های دسته‌های پایین‌تر برگزار شود.

۰۸ خرداد ۱۳۹۹

صالحی امیری:

برگزاری المپیک ۲۰۲۰ قطعی است

رئیس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه المپیک ۲۰۲۰ قطعا برگزار خواهد شد گفت: باید تلاش کنیم از تمام ظرفیت مربیان ایرانی استفاده کنیم.

۰۷ خرداد ۱۳۹۹

گل محمدی: ۹۰ درصد پرسپولیس باید حفظ شود

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: برای ما فوتبالیست‌ها و فوتبالی‌ها خیلی سخت بود این دوران را سپری کنیم و به هر صورت خوشبختانه تصمیم خوبی گرفته شد و آن این که تمرینات و مسابقات ادامه پیدا کند.

۰۶ خرداد ۱۳۹۹

روزنامه رکورد خبر داد؛

بنفیکا خواهان مهدی طارمی شد

روزنامه معتبر «رکورد» پرتغال دوباره عکس مهدی طارمی مهاجم ایران را روی جلد خود قرار داده و از علاقه باشگاه بنفیکا برای جذب او خبر داده است.

۰۳ خرداد ۱۳۹۹