استان ها | روزنامه رسالت

‌‌قمه‌کش‌های بیمارستان پورسینای رشت دستگیر شدند / انتشاردهنده فیلم حادثه تحت پیگرد قانونی است

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری اراذل و قمه‌کش‌های بیمارستان پورسینای رشت خبر داد و گفت: انتشاردهنده فیلم این حادثه تحت پیگرد قانونی است.

۰۹ مهر ۱۳۹۹

بررسی پرونده کشف 36‌هزار دستگاه کولرگازی در خوزستان؛

چشم‌انتظار خنکای عدالت

یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌های قاچاق کالا در کشور مربوط می‌‌شود به قاچاق 36000 کولرگازی استان خوزستان که بیش از یک سال از رأی قطعی دادگاه تجدیدنظر در خصوص این پرونده می‌گذرد اما هنوز برای اجرای این حکم تعلل می‌شود.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس مطرح کرد:

ايجاد ۳ هزار شغل با فعال‌سازی بنادر جنوب

فریدون حسنوند، نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به مشکلات این استان در گفت‌وگو با «رسالت» مطرح کرد: با توجه به ظرفیت‌های مختلف استان خوزستان در حوزه کشاورزی، صنعت، نیروگاه نفت، گاز، پتروشیمی و همچنین میراث فرهنگی و گردشگری به طورحتم اگر به کلیت استان توجه شود، این استان هم منشأ ایجاد فرصت شغلی در مرکز و هم سایر شهرستان‌ها خواهدبود.

۲۳ شهریور ۱۳۹۹

سرلشکر سلامی :

رفع مشکل آب در خوزستان با شتاب بیشتری ادامه می‌یابد

فرمانده کل سپاه با قدردانی از اقدامات قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در اجرای پروژه آبرسانی به روستاهای غیزانیه اهواز تاکید کرد: خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکل آب در خوزستان ادامه خواهد یافت.

۱۸ شهریور ۱۳۹۹

کانال‌های روباز فاضلاب در «کوی سیاحی» جان می‌ستاند؛

اهواز را دریابید

مصائب اهوازی‌های مظلوم تمامی ندارد و سال‌هاست که مشکلات متعددی در این منطقه قد علم کرده است، همانند عقب‌ماندگی زیرساخت‌های فاضلاب که  قرار بود از صندوق توسعه ملی ۵۰ میلیون یورو برای برنامه‌های کوتاه‌مدت ازجمله لایروبی، ترمیم نقاط آسیب‌دیده و افزایش ظرفیت ایستگاه‌های پمپاژ و تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب در نقاط کم برخوردار اختصاص یابد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹

نبود آب‌لوله‌کشی و تبعات آن در روستاهای سیستان‌وبلوچستان؛

زخم عمیق کم‌آبی

مردم برخی از روستاهای سیستان وبلوچستان از نبود آب لوله کشی رنج می برند. درصورتی‌که می‌توان با استفاده از طرح شیرین سازی آب دریا و انتقال آن به روستاها مشکلات آب آشامیدنی، کشاورزی و صنعت را مرتفع کرد تا اهالی بومی، آب مورد نیاز خود را از برکه گاندوها تامین نکنند.

۲۷ مرداد ۱۳۹۹