آخرین اخبار | روزنامه رسالت

آمار امروزِ کرونا، فوتی‌ها و مبتلایان

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و جانباختگان کرونا را اعلام کرد.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹

قالیباف: منکر زحمات دولت نیستیم

محمدباقر قالیباف در جلسه علنی صبح امروز و در جریان بررسی وضعیت اقتصادی کشور با حضور رییس کل بانک مرکزی و رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: ما منکر زحمات دولت نیستیم؛ بلکه قدردان زحمات دولت هستیم اما واقعیت‌هایی وجود دارد که از خواسته‌های اساسی مردم، نظام و رهبری از ابتدای انقلاب بوده و باید به آن توجه کنیم.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹

واکنش آیت‌الله رئیسی به اعتراضات مردمی در آمریکا

رئیس قوه قضائیه گفت: ما یقین داریم به برکت خون حاج‌قاسم سلیمانی، به برکت خون مظلومان در فلسطین و به برکت خون مظلومانی که در سراسر عالم ریخته شده یقینا این جرقه‌ای که زده شده مشتعل خواهد شد و این اشتعال دامن آمریکا و نظام سلطه را خواهد گرفت و سرنوشت آنها محکومیت و فنا خواهد بود.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹

زمان قرعه‌کشی فروش ویژه ایران خودرو و سایپا

فردا آخرین مهلت برای ثبت نام خرید خودرو در طرح فروش فوق العاده است و با اتمام این فرصت، قرعه کشی متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو 17 خرداد و برای محصولات سایپا 18 خرداد انجام خواهد شد.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹

ویژگی‌های قیام 15 خرداد 42 و اثرات آن بر انقلاب اسلامی ایران

نیم‌قرن حماسه

قیام پانزده خرداد سال 42 به 57 سالگی خود رسیده و اینک پس از گذشت بیش از نیم‌قرن از این اتفاق بزرگ، شاهد دستاوردهای آن در کشور، منطقه و جهان هستیم.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹

شاخصه‌های نماینده تراز در نگاه رهبر معظم انقلاب؛

بصیر، هوشمند، با تدبیر و با برنامه

بیش از 30 سال از  زعامت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی می‌گذرد و از فردای رحلت امام عظیم الشأن، ردای رهبری بر دوش با کیفیت ایشان قرار گرفت. طی این سال‌ها ایشان در حوزه‌های مختلف با تدبیر و درایت، مسیر انقلاب را تبیین فرمودند و کشور را از چالش بزرگ و کوچک به سرمنزل مقصود هدایت کردند.در این میان یکی از موضوعاتی که همواره ایشان با دغدغه پیگیر بوده و برای اصلاح امور آن تلاش داشته‌اند، مجلس شورای اسلامی است.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹

دیدگاه‌های امام راحل در خصوص جایگاه و ویژگی‌های مجلس شورای اسلامی؛

آداب حضور در خانه ملت

مسئولیت انسان نسبت به سرنوشت خود و جامعه از ارزش‌های مسلم دین اسلام است و این امر در آیات و روایات و سیره ائمه معصومین مورد تأکید قرار گرفته است.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹

« رسالت» از مطالبات بر زمین‌مانده پرستاران و روزهای دشوار کرونایی گزارش می‌دهد؛

۱۰۰روز نبرد مظلومانه

همان روزی که ویروس عجیب‌وغریب کرونا پایش را از گلیمش درازتر کرد، دوران سخت و طاقت‌فرسای مدافعان سلامت آغاز شد و هنوز هم این شرایط ادامه دارد.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹