پنج وجه تمایز آریا چرخ با رقبا که نمی دانید! - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 57521
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲ |

پنج وجه تمایز آریا چرخ با رقبا که نمی دانید!

آریا چرخ یک فروشگاه تخصصی است که 10 سال قبل فعالیت خود را در واردات و عرضه برترین و بروزترین دوچرخه ها و لوازم یدکی دوچرخه در دنیا آغاز کرد.
پنج وجه تمایز آریا چرخ با رقبا که نمی دانید!

آریا چرخ

آریا چرخ یک فروشگاه تخصصی است که ۱۰ سال قبل فعالیت خود را در واردات و عرضه برترین و بروزترین دوچرخه ها و لوازم یدکی دوچرخه در دنیا آغاز کرد تا جاییکه حالا به یکی از نمایندگی های جاینت، بزرگترین تولید کننده دوچرخه در جهان تبدیل شده است.  این فروشگاه بزرگ از زمان تاسیس تا کنون هر لحظه به مجموعه خود گسترش بخشیده و سعی کرده تنها بر دوچرخه متمکز نباشد و خدمات و کالاهای خود را بروز نگه دارد تا طرفداران بی شمار دوچرخه سواری در ایران را راضی نگه دارد. آریا چرخ در ابتدا دوچرخه های ۱۲، ۱۶، ۲۰، ۲۴ و ۲۶ را وارد کرد و سپس با ظهور دوچرخه های ۵/۲۷ و ۲۹ در بازار جهانی این دوچرخه ها را نیز به کالکشن خود اضافه کرد تا توجه تعداد بیشتری از دوچرخه دوستان ایرانی را به مجموعه کامل خود جلب کند و به یکی از قطب های دوچرخه ایران مبدل شود. آریا چرخ یکی از فروشگاه های برجسته در بازار دوچرخه ایران است و دلایل زیادی برای این تمایز با دیگر فعالانِ این عرصه وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی آریا چرخ پویا، کارا و مدرن

در پیِ کوچ قسمت اعظمی از خریداران از مراکز خرید و فروشگاه ها به دنیای مجازی و آنلاین شاپ ها، مدیران اریا چرخ تصمیم گرفتند که برای همگام شدن با عصر تکنولوژی جهت خدمت رسانی به مشتریان فروشگاه اینترنتی آریا چرخ را راه بیندازند. فروشگاه آنلاین اریا چرخ به دلیل وجود فیلترهای فعال متعدد و همچنین سربرگ های گویا و دقیق برای استفاده بسیار ساده و سر راست است و در عرض چند ثانیه دوچرخه مورد جستجویِ هر شخص را برای به نمایش بگذارد. در این فروشگاه درگاه های امن پرداخت نیز ایجاد شده تا خریدار به اعتبار آن اعتماد کند. چندین پل ارتباطی نیز در این وبسایت قرار داده شده است تا عرضه کننده و خریدار با یکدیگر در تماس بوده و بشکلی از این تماس سود ببرند. مثلا عرضه کننده با پرسش از وضعیت رضایت یا عدم رضایت مشتری و دلایل آن، به انتقادات سازنده او واکنش نشان داده و سعی می کند مسئله را رفع کند. مشتری هم در سایه این تماس می تواند از مشورت های ارائه شده توسط متخصصین بهره ببرد.

ارائه گسترده ترین طیف محصولات

اینطور که مشخص است همه چیز در آریا چرخ ممکن است. آریا چرخ بخش قابل توجهی از شهرتش را مدیون همین گستردگی کالاهای موجود در آن است، کالاهایی که بعد تاسیس آرام آرام از طریق مجاری قانونی وارد کشور کردند تا حالا برای نیاز هر مشتری پاسخی داشته باشد. شما می توانید از دوچرخه گرفته تا قطعات دوچرخه را در آریا چرخ پیدا کنید.

دوچرخه

آریا چرخ در این مورد دست مشتری را را برای انتخاب کاملا باز نگه داشته است و چنان تنوعی را پیشکش آنها می کند تا هر کدام با هر سلیقه ای به مُراد دل خود برسند. این فروشگاه برای کسانیکه می خواهند هم بفکر سلامتی باشند و هم محیط زیست دوچرخه شهری، برای کسانی که می خواهند سفری ژرف به دِل هیجان داشته باشند دوچرخه کوهستان، برای آنهایی که قصد دارند سریع ترین سواری ممکن را تجربه کنند دوچرخه کورسی، برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک سواری آرامش بخش روی شن هستند دوچرخه ساحلی و دوچرخه دوستانی که می خواهند مسافت بیشتری را با خستگی کمتر طی کنند دوچرخه برقی عرضه می کند.

لوازم جانبی و قطعات

آریا چرخ می داند که نیازهای یک دوچرخه سوار آماتور یا حرفه ای تنها با خرید دوچرخه رفع نمی شود و برای افزایش امنیت و لذت باید لوازم دیگری را نیز تهیه و در هر سفر با خود حمل کند. به همین علت این فروشگاه انوع لوازم جانبی مثل کلاه دوچرخه، دستکش و کامپیوتر و کیلومتر شمار دوچرخه را با بهترین قیمت بازار توزیع می کند. برای افزایش اطمینان خاطر دوچرخه سواران هنگام سواری ۱۹ مورد از لوازام بسیار کاربردی دوچرخه در فروشگاه آریا چرخ موجود است که می توانند خریداری و سپس استفاده کنند.

قطعات دوچرخه هم مثل شانژمان، طبق انداز و دسته دنده نیز از کالاهای موجود در این فروشگاه است که به یک دوچرخه سوار اجازه می دهد قطعه خراب دوچرخه خود را با قطعه سالمی که از آریا چرخ خریده تعویض کند.

اعتباری چشمگیر در نتیجه خدمات نوین و مشتری مداری

مسئولین فروشگاه آریا چرخ در تمام مدتی که از تاسیس آن گذشته همواره در تلاش بوده اند تا خریداران را راضی نگهدارند و از این رو برنامه های مختلفی را چیده و پیاده کرده اند. یکی از این برنامه ها پیشنهاد خدماتی همچون مشورت با مشاورین متخصص از طریق پاسخگویی ۱۲ ساعته از شنبه تا پنجشنبه و ارسال رایگان سفارش های مشتریان است. بعلاوه برای ایجاد زمینۀ خریدی امن برای تمامی افراد با هر بودجه فرصت های تخفیفی بی شماری در وبسایت خود قرار داده است و همه می دانیم خرید با تخفیف چه تجربه شیرینی است. مشتری مداری فروشگاه آریا چرخ در گفته های بندِ قبل یعنی تنوع محصولات نیز منعکس است چرا که از طریق آن به همه طرفدارانِ انواعِ  دوچرخه احترام گذاشته می شود. طرفداران دوچرخه با هر هدفی که وارد این فروشگاه شوند قطعا خرسند از آن خارج می شوند.

تمام برندها، تمام مدلها، تمام سایزها

موجودی فروشگاه آریا چرخ به ادرس اینترنتی https://arya-charkh.ir  بطور اعجاب انگیزی کامل و گوناگون است و این تنها درمورد نوع دوچرخه ها و لوازم دوچرخه صدق نمی کند بلکه شامل برند، مدل و سایز نیز می شود. در قسمت های بالاتر خواندید که آریا چرخ مدتی بعد از تاسیس موفق به وارد کردن دوچرخه های جاینت بزرگترین تولید کننده دوچرخه در دنیا شد و حالا یکی از نمایندگی های این برند است. با این وجود چیزی ناگفته مانده و آن وارداتِ برندهایِ دیگر آن هم در سایزهای مختلف است تا یک خریدار در فروشگاه اریا چرخ یک بازۀ انتخاب وسیع از قیمت، کیفیت، برند، مدل و طراحی در اختیار داشته باشد و بهترین سایز از دوچرخه مورد پسند خود را به خانه ببرد. وجود کالاهایی از ۱۶ برند گوناگون مطرح مثل جاینت، المپیا، انرژی و ویوا و با مدلهای مختلف به این فروشگاه رنگِ اعتبار و اطمینان می بخشد و توجه دوچرخه دوستان بسیاری را به خود جلب کرده است.

از طرف دیگر دوچرخه های در این فروشگاه در سایزبندی کامل به فروش می رسند که یعنی هر شخص با هر آناتومی بدن می تواند دوچرخه مطلوب خود را در این فروشگاه بیابد. همچنین این فروشگاه بانوان را نیز از نظر ننداخته و دوچرخه های زنانه از برندها و مدلهای متفاوت نیز وارد کرده است.

نگران نباشید شما یک کالایِ اصیل می خرید

آریا چرخ محصولات خود را از دسته ابزار گرفته تا دوچرخه برقی را با ضمانت اصل بودن کالا به فروش می رساند. این ضمانت از واردات دوچرخه های اصل از مجاری قانونی سرچشمه می گیرد، امری که همواره دستور کار مسئولین این فروشگاه بزرگ بوده است تا هیچ خدشه ای به اعتماد مشتریانش وارد نشود. دقت کنید که پناه بردن به قیمت های غیر واقعی و پایین به قربانی شدن کیفیت ختم می شود که امکانِ آسیب های جبران ناپذیر به سلامتی شما را در پی دارد. توجه کنید که حتی میان برندهای اصیل دوچرخه های با کیفیت و اقتصادی نیز وجود دارند که با مراجعه به فروشگاه آریا چرخ یا وبسایت آن بازۀ قیمت مدنظر خود را انتخاب کنید و از گزینه های نمایش داده شده ایده آل ترین را برای خود برگیزینید.

 

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.