جزیئات ثبت‌نام مجدد مسکن ملی در استان تهران | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 36754
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴ | 494 بازدید |

جزیئات ثبت‌نام مجدد مسکن ملی در استان تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: ثبت نام جدید در استان تهران برای 800 واحد نصیر شهر رباط‌کریم انجام می‌شود و سایت بازخواهد شد، واجدان شرایط می‌توانند برای این واحدها ثبت‌نام کنند.
جزیئات ثبت‌نام مجدد مسکن ملی در استان تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: ثبت نام جدید در استان تهران برای ۸۰۰ واحد نصیر شهر رباط‌کریم انجام می‌شود و سایت بازخواهد شد، واجدان شرایط می‌توانند برای این واحدها ثبت‌نام کنند.

خلیل محبت‌خواه در جلسه با مسئولان وزارت راه و شهرسازی و مدیران کل استان‌ها درباره ظرفیت استان تهران برای ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: ثبت نام جدید در استان تهران برای ۸۰۰ واحد نصیر شهر رباط‌کریم انجام می‌شود و سایت بازخواهد شد، واجدان شرایط می‌توانند برای این واحدها ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: همچنین در سایر شهرهای استان تهران هم مطابق با ظرفیت قبلی به جای انصراف دهندگان تکمیل ظرفیت خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص تعیین تکلیف وضعیت متقاضیان مسکن ملی گفت: پس از ثبت‌نام و اعلام واریز وجه آورده اولیه سه بار مهلت پرداخت تمدید شد اما عده‌ای نسبت به پرداخت وجه اولیه اقدام نکردند و البته بارها پیامک هشدار نسبت به حذف این افراد برایشان ارسال شد و در نهایت افرادی که واریز وجه نداشتند حذف شدند.

محبت‌خواه با تاکید بر اینکه واگذاری امتیاز مسکن ملی ممنوع است گفت: ثبت‌نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیرقانونی است.

وی ادامه داد: هر چند برخی از افراد سودجو برای خرید امتیاز مسکن ملی از متقاضیان اقدام کردند اما ثبت‌نام در سامانه به معنای تخصیص واحد نیست.

وی با بیان اینکه از آنجایی که برای متقاضیان این واحدها تا زمان اتمام اقساط که ۱۵ ساله است هیچ‌گونه سندی صادر نمی‌شود نمی‌توانند به خرید و فروش آ‌ن اقدام کنند، گفت: افرادی که بخواهند امتیاز مسکن ملی را واگذار کنند مرتکب تخلف شده‌اند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.