بهترین راهبند، راهبند ستونی - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 48170
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱ | 308 بازدید |

بهترین راهبند، راهبند ستونی

راهبند ستونی به صورت هیدرولیکی بالا و پایین می رود. این نوع از راهبند از طریق نوآوری های جدیدی که در عرصه راهبند سازی به وقوع  پیوسته است ابداع گردیده. این محصول که از پرکاربردترین راهبند ها به حساب می آید  فن آوری تولیدی آن برای نخستین بار در کارخانه های هوستون ابداع شد.
بهترین راهبند، راهبند ستونی

راهبند ستونی که به راهبند بولارد نیز معروف است، یکی از بهترین انواع راهبند به شمار می رود که دارای انواع مختلفی است.

راهبند ستونی به صورت هیدرولیکی بالا و پایین می رود. این نوع از راهبند از طریق نوآوری های جدیدی که در عرصه راهبند سازی به وقوع  پیوسته است ابداع گردیده. این محصول که از پرکاربردترین راهبند ها به حساب می آید  فن آوری تولیدی آن برای نخستین بار در کارخانه های هوستون ابداع شد.  ساخت این نوع راهبند تحت نظارت یک تیم متخصص انجام می شود تا با بالاترین فن آوری ممکن و بهترین کیفیت دست یابند و آن را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

البته برای تولید این راهبند اهداف امنیتی اولویت دارد. راهبند بولارد با قابلیت مخفی سازی در نقاطی به کار گرفته می شوند که حساسیت های امنیتی را به دنبال داشته باشد. ازاین راهبند ها در صورت احساس خطر استفاده شده تا بتوان به راحتی عبور و مرور خودرو ها را کنترل نمود. به این ترتیب این دستگاه ها می توانند در صورت وجود خطر، به بهترین شکل ممکن امنیت عبور و مرور خودروها را کنترل نمایند.

انواع راهبند ستونی

  • راهبند ستونی هوشمند

این نوع راهبند دارای قابلیت واحد کنترلی هستند که تقریبا دارای شکلی همه کاره بوده و همچنین انعطاف پذیری بیشتر برای استفاده در کاربردهای مختلف دارد.  در واقع هوشمندی این راهبند امتیاز بسیار بزرگی ایجاد می نمایدو همچنین به آنها این توانایی را می دهد که تا مقدار زیادی نکات امنیتی را رعایت نموده و به میزان زیادی باعث افزایش ضریب امنیتی گردند.

 

  • راهبند ستونی ایمنی

نحوه کارکرد راهبند ستونی ایمنی اینگونه است که انباشته ساز خودکاری در داخل این نوع از راهبندها به کار برده  می شود که به آنها اجازه می دهد تا در هر موردی بتوانند از دستوری خاص اطاعت نمایند. مثلا در سریع ترین زمان ممکن بلند شوند، و در صورت ایستاده خود نیز دارای حداکثر میزان قدرت لازم باشند، تا به راحتی در هر برخوردی آسیب نبینند. و یا اینکه با بالا و پایین رفتن هوشمندانه خود، از برخورد های بی مورد و وقوع تصادفات جلوگیری نمایند.

  • راهبند ستونی ترکیبی

این نوع از راهبند ستونی قابلیت ترکیب شدن با سایر راهبندهای دیگر را نیز دارد و همین را  باید برترین مزیت برای این نوع راهبند دانست. این نوع از راهبندها اغلب مقبولیت بسیار زیادی را از نظر تامین امنیت و آرامش و همچنین راندمان کاری بالا به خود اختصاص داده اند. کیفیت بسیار بالای آن ها ، عملکردی بسیار مفید را نیز در اختیار دارند. تولید کنندگان امروزه علاوه بر ارتقای سطح امنیت این محصول، به سطح ظاهری این محصول هم توجه بسیاری کرده اند.

راهبند اهرمی اتوماتیک

راهبند اهرمی اتوماتیک از یک  میله ای ساخته شده است که به یک پایه متصل می باشد، واغلب این پایه در جایی ثابت بوده و در برخی از مواقع پایه مورد نظر نیز به صورت متحرک ساخته می شود. این دسته یا میله بصورت زاویه ۹۰ درجه حرکت کرده و از حالت افقی که مسیر را می بندد می تواند به حالت عمودی تغییر حالت داده و مسیر باز گردد.

راهبندهای اهرمی را می توان به  دو دسته تقسیم کرد

راهبند دستی

راهبند اهرمی که به صورت دستی موجود است در قدیم استفاده می شده که با افزایش نیاز به امنیت، استفاده از این راهبند نیز از الزامات امور تجاری گردید. از راهبند دستی  برای کنترل ورود و خروج انواع خودرو و تردد افراد در مکان های تجاری، همچون شرکت ها، انبارها، بنادر، و همچنین محوطه های شرکت ها استفاده می شود.

راهبند اتوماتیک

پس از مدتی با پیشرفت فن آوری در زمینه تولید راهبند، مدل اتوماتیک و پیشرفته  آن هم  به بازار آمد. در ساخت این راهبند خصوصا در مدل الکترونیکی آنها سعی شده است تا هر روز کیفیت و راندمانی بهتر و بالاتری داشته باشند، به همین علت راهبنداتوماتیک که مدل پیشرفت ای از راهبنداهرمی به شمار می رود.

 

ویژگی راهبند های اتوماتیک

به هر حال استفاده از محصول به روز تر و کارآمد تر می شود تا سرعت و کیفیت کار را بالا رود. همچنین راهبندهای اتوماتیک قابل اطمینان ترهستند و شاید مهم ترین نکته این است که تولید گرمای اضافی نمی کنند، و به همین دلیل در ورودی انبارها در بخش تجارت و صنعت نیز از آن بهره گرفته اند.

تمامی راهبند های موجود برای ایجاد مانع و هدایت در عبور و مرور کاربرد دارند راهبندها را میتوان به صورت ثابت و طولانی مدت نصب شوند یا برای چند ساعت استفاده شوند مانند راهبند های آکاردئونی .همچنین باید در شرایط مختلف جوی و در زیر نور شدید یا تاریکی، دید مناسبی داشته باشند و استفاده از این راهبند ها از این جهات مهم هستند.

قیمت راهبند

شرکت درب های اتوماتیک پاسارگاد با دارا بودن جدیدترین و پرفروش ترین  مدل های راهبند که دارای خدمات پس از فروش و گارانتی معتبرنیز هستند و همچنین با مقرون به صرفه ترین قیمت ممکن خدمت شما معرفی میشود. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی لطفا با کارشناسان تیم شرکت درب های اتوماتیک پاسارگاد تماس بگیرید. شماره تماس ۰۲۸۳۲۲۲۱۱۲۲ تماس بگیرید

با استفاده از راهبند های شرکت درب های اتوماتیک پاسارگاد دیگر نیازی به هزینه های جانبی مانند روغن کاری و نظافت قابل چشم پوشی خواهند بود و تعمیر مداوم نیز برای این ابزارها مورد نیاز نیست. اگر راهبندها را مناسب با کاربری خود انتخاب نکنید ممکن است هزینه زیادی برای شما به همراه داشته ،البته اگرراهبند مورد نظر بسیار سنگین و ابعاد بزرگ باشد می تواند هزینه برق شما را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

در مورد قیمت راهبند نمی توان به سادگی محاسبات لازم را انجام داد ، علت این است که این محصول راهبندهای شرکت پاسارگاد انواع و اقسام مختلفی می باشد، برخی بسیار بزرگ و پیچیده بوده، برخی دارای اندازه کوچک و ساده می باشند، برخی از تکنولوژی بهره برده، برخی دستی و بسیار ساده و کوچک می باشند.

جنس راهبند

راهبندها می توانند از جنس استیل، انواع پلاستیک و پلیمر باشند برخی راهبند ها با یکی از این مواد ساخته می شود و گاه می تواند ترکیبی بوده و مثلا جنس پایه های آن با اجزای دیگر متفاوت باشد.

مثلا برای ساخت برخی از راهبند های آکاردئونی ممکن است از مواد ساده تری استفاده شود، زیرا لازم است فرد آنها را در دست گرفته و در جایی استفاده کند ، پس باید وزن اندک داشته باشند.

آیا خرید اینترنتی راهبند امکان پذیر است؟

شرکت درب های اتوماتیک پاسارگاد سفاش راهبند را برای شما آسان کرده است. شما می توانید با دیدن محصولات در در سایت درب های اتوماتیک پاسارگاد، بدون نگرانی و حضور فروشنده و رفت و آمدهای اضافی با خیالی آسوده انواع محصولات ما را مورد بررسی و مقایسه قرار دهید. حتی اگر تخصصی برای انتخاب مناسب راهبند خود ندارید اطلاعات تخصصی مورد نیاز خود را در مقاله های علمی  سایت ما را مشاهده کنید. امکان خرید به طرق مختلف برای عموم مشتریان میسر است.

برای نصب راهبند ها اغلب ستونی به ارتفاع یک متر نصب می نمایند، و سپس به آن یک میله متصل می سازند که به صورت اهرم به طول ۲ تا ۸ متر بالا و پایین رفته و مسیر تردد (بخصوص خودروها) را مسدود خواهد نمود.

در خرید راهبند چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

در مورد نکات خرید راهبند باید عنوان داشت که خرید این محصول موردی پیچیده محسوب نمی شود، زیرا هر کدام از آنها دارای کاربردهای خاص خود باشد و تقریباخرید راهبند نامناسب برای شما ممکن است خسارات هایی برای شما به همراه داشته باشد، زیرا هر کدام از راهبند ها برای اهدافی معینی به کار گرفته می شود به همین دلیل مثلا نمی توان از راهبند تشریفاتی به جای راهبند آکاردئونی استفاده کرد. به همین دلیل تقریبا فردی که می خواهد به دلیلی خاص راهبندی را خریداری نماید، مطمئنا می داند علت خرید چیست و مستقیم به سراغ نوع مناسب آن می روند.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.